pekmez kullanımı

cananmfb

canan
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
157
0
43
arkadaşlar bebeğim 5 aylık oldu ama ben yaklaşık iki haftadır tatlandırıcı olarak pekmez kullanmaya başladım mamasında ve muhallebisinde bir çay kaşığı koyuyorum ama bazen erkenmi başladım diyede korkuyorum aranızda pekmeze başlayan varmı
sofra şekeri kullanmak istemedim tatlı olmadımı da yediremiyorum malesef sizde durumlar nasıl

bem mamaya karıştırmıyorum ama cay kaşığı ile veriyorum iki günde bir kansızlığa karşı doğal sonuçta bi kötü etkisi olmadı hem ben bayadır veriyorum ..

ya kızlar bende diğer topikte bundan yakınmıştım demir ilacı oğlumu kabız yaptı bende başlasammı pekmeze 5 aylık oldu bugün ne de olsa doğall

kızlar 1 haftadır bende 1çay kaşığı mamasına koyuyorum özellikle sabah mamasına seydioğlunu bebeklere özel pekmezi var onlardan alın 4 ayrı çeşidi ve bu çeşitlerin şişesinin arkayüzünde nelere iyi geldiği yazıyo ben şuan keçiboynuzu aldım arkasındaki bilgiler tam ertuğa göreydi mesela örnek yazanlardan.kabızlığa iyi gelir bagırsak düzenler kemikleri kuvvetlendirir gribe soğuk alğınlığına astıma bronşite iyi gelir en önemklisi dişleri kuvvetlendrir yazıyo tavsiye ederim pahalıda degil fiyatını görünce çok sevineceksiniz ve %100 dogal yazıyo seydioğlu büyüten pekmez bebekresmi var

canm endişe edecek bişey yok bunda yavaş yavaş başlamalıyız artık ben emire bisküvi yediriyorum ona 1-2 çay kaşığı koyuyorum oda çok seviyo tadını hem sağlık -kan içinde çok faydalı....:emir_bebek::emir_bebek:

bende bi gunde bir cay kasıgı verıyorum zararı yoktur bencede tugba senın dedıgınden markete gıdınce bakım hıc rastlamamısdım

canım gökkuşağı diye bir market var orda gördüm çok hoşuma gitti bebeklere özel olunca hemen aldım bu bitsin diğerlerindende alıcam 4 ünüde kullanıcam

tavsiye ederim özlemcim bendegördüğümü okuduğumu paylaşıyom aşkitom bişeyapmıyorumki

biz çok oldu başlayalı....ek gıdaya geçince hem sabah kahvaltısında veriyorum..hem de öğlen yoğurt yediriyorum onun içine koyuyorum..günde 2-3 tatlı kaşığı veriyorum ..faydası var zararı yok..

bende pekmez kulanmaya başlayalı yaklaşık 1 ay oldu ben günde 2 çay kaşığı kahvaltısına koyuyorum sanırım yararınıda gördüm kulanmaya başladığımdan beri daha sağlam basmaya başladı ve tekmeleride daha bi kuvvetlendi:1rolleyes:

X