Peki ya Koç burcu erkeği

Benim bir terazim var, bir insan ancak o kadar terazi olabilir. Süsü püsü, hayata bakışı, estetik zevki, kararsızlıklari,kontrolcülüğü vs vs ...okuduğum her özelliğe sahip.
Ama burçlara inanmıyor :KK12: sorsan hepsi saçmalık :)

Kardeşim ve babaannem terazi. Birebir özellikleri aynı. Kararsızlık zaten insanı çileden çıkartacak seviyede, rahatlık gamsızlık, lüks...Ama çok tatlılar ya, bir de ağızları çok sıkıdır. İstemezse ölsen ağzından o lafı alamazsın. Çok iyi sırdaş oluyorlar. Herşeyimi ikisine anlatıyorum :KK70:

Koç burcuyum. Bir defa koç burcu erkegi girmişti hayatima ama flortten sevgili durumuna geçmemiş bitirmistim, daha hayirli oldu. :)))

Bu arada herkes ailesini zaman zaman elestirir ama dişardan birine laf söyletmez bence. Bunun genel birsey oldugunu dusunuyorum.
Birinin yaninda ailemi elestirdim diye kendinde söz söyleme hakki bulmasi beni deli eder.

Onun disinda arkadas delisi degilimdir hiç, arkadasliklarimi yeri geldiginde bitiren bir insanim, millete yarancam diye kendimi parcalamam. Ama benim yukselenim akrep ve akrebin özellikerini de oldukca fazla tasiyorum.

Erkek arkadasiniz da sadece koç burcunun etkisinde degil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Koc burcu tanidiklarimi soyle bir toplarsam gecinebilmek icin İDARE etmeyi iyi bilmek gerekiyor. Cekici, bakimli, anlayisli olup dirdirdan uzak durmak. Zaaflarindan hareketle, politik davranarak, kontrol ondaymis gibi gosterip gemiyi sizi yurutebilirsiniz. Oz elestiri yapmaniza sevindim zira ben de sizin bu forumdaki magdurlarinizdan biriyim. Allah gonlunuze gore versin.

Merhaba

Koç burcu erkeği.

Daha önce tecrübe ettim, yine yine bi tane buldum

Yemin ederim ki bunların huyları ortak

Ailesini beğenmez, eleştirir ama laf söyletmez

Çok bencil, küstah, egoist

Kafası karışık

Konuşkan, ortamda lider

Arkadaş sevgiliden önce gelir diyip, arkadaşı sırtından hançerleyen

Ve partnerine değer vermeyen, maddi olarak sırtından geçinen, tek fekarlığı 1 saat metro yolcululuğu olan
Karşı tarafın iyiklerini durduk yere “yüzüme niye vuruyorsun” diyen

Asalet yoksunu, varlık işte

Kibir ve gururdan ölecek kadar oğlak borcuyum

Törpülendim büyüdüm, sizler şahitsiniz
Forumun yaramaz kızı artık büyüdü
Olgun oldu gibi
Eser kalmadı kibirden, gururdan
Huydur, dilim sivridir burda, günlük hayatta böyle değilim
Aynı lafları yine söyleyim ama kimse alınmaz, yazı dili işte

Özetle, nasıl yaklaşmalı bu varlığa?
Allah dusmanimin basina vermesin diyorum o derece nefret ediyorum koç erkeklerinden. Soylediginiz her cumleye yuzde yuz katiliyorum bencil egoist takintili kibirli kendinden baska kimseye deger vermeyen aklima ne kadar kotu sey geliyorsa hepsi koc erkeginde can bulmus resmen. Hatirlayinca bile tuylerim diken diken oldu. Bir oglak ile bir koc asla anlasamaz uzak durun o kisiden benden size tavsiye

Oh
[QUo TE="guneykarimkure, post: 58339385, member: 723632"]Ben oğlak
Kaç yılbaşı hediyesi verdim
İş yeri açtı tonla parayla ağacı süsü gönderdim
Süpriz baskı kalem sipariş ettim
Pantolon gömlek kazak aldım
Ama hediye
Durduk yere “başıma kakma” diyor ağzımı açmadan

Mesele balıklı Aslan sütü masası hazırlıyorum
Yorgunken karnım açken benle ilgilenmiyorsun diyor

Yengeç böylesi anlatılmaz vallahi cümlelere sığmaz

Lale çocuk bi tel toka alsa bile sevinirim ya

Arkadaşken böyle değildi,[/QUOTE]
Ohooo napiyosun sen ablacim o koc sana daha çok cektirir. Yok hediyeler, sofralar falan.. o almıyor yapmiyorsa hic yapma.

Koc burcu erkeğini dize getirmek istiyorsan kendini geri çek. Dengesiz ol, bir gun iyiysen iki gun umursamaz, dengesiz ol. Kendine odaklan, kendinle meşgul ol. Arkadaşlarınla takil, çok yoğun işlerin olsun görüşeme onla .

Gizemli ol, seni cozemesin, merak uyandir sürekli aklını meşgul et.her an gidebileceğini hissettir çantada keklik olma. Sakin olan.

Bak gor kapinda nasıl köle oluyor. Fedakarlıktan iyilikten anlamaz bunlar, yaparsan tepene biner. Ozetle mic agzina. :skandal:

Yengeç burçları genel olarak terazilerden hoşlanıyor olmasın? Sevgililerim hep teraziydi başka burçtan olmadı. Kocam da terazi bir de üzerine onunla aynı gün olacak şekilde bir terazi erkeği doğurdum :KK70: Tesadüfün bu kadarı diyeceğim de bir çekim var anlaşılan.
Yok yok, benim payıma düşen ilk ve son terazi. Genel olarak huyuna suyuna uyuz oluyorum ben ya :))
Ben öyle gelişine yaşarım hayatı. Oysa o kadar planlı programlıdır ki bir keresinde yanima gelmeden önce benim bir word dosyasına neleri yapacağımızı-hangi ilçeleri gorecegini falan yazmamı istemişti (%100 true story) :KK48: bildiğin patrona rapor hazırlar gibi sunum hazirlamistim:oha:
Yanıa bir sırt çantasıyla geldi, çantanın yarısi krem. Çeşit çeşit. Banyodan önce kremi,sonra kremi, sivilcelere kremler....
"Bebeğim bak, ojen soyulmus" falan derdi:KK43: beni de bilsen, hiç umrumda olmaz böyle şeyler. Normalde saçımı falan erkek arkadaşlarım boyar. Dizlerim çizik çizik kısa pantolonla bisiklet turuna falan çıkarız. Hiç de aklıma gelmez 'ay sevgilime çirkin göründüm' diye. Vee son bombası, havaalanında ülkesine dönerken sarmaş dolaş son anonsları bekliyoruz...ben ağlamişim falan azıcık, duygu dolu anlar... Tuttu bana dedi ki 'you need to quality cosmetic' ben de anlamadım.. dedim herhalde kozmetik dememistir de kozmik mozmik romantik birşey mi dedi acaba? Bazen uzaklığımiz icin kozmik mozmik-yildizlar da uzak ama bizi aydınlatır, sen de uzaksın ama beni mutlu ediyorsun falan derdi. Ben tam herşeyi iyiye yormuşken bana 'bak, rimellerin hep akmış. Gecen gün de rujun bulaşmıştı. Daha kaliteli kozmetik ürünlerine ihtiyacin var. Tabii benim de'
Dedi:oha::oha:
(Bu hikayeyi Yüzbin kere anlattığım için tekrar tekrar okuyan KKdan özür dilerim:)
Sanırım onun gibisiyle tanismadiginiz için bir terazi sevginiz var :) umarım çocuğunuz da burçdaşina degil babasına benzer:KK49:
Be de hem ilişki hem arkadaş çevresi olarak balık ve başaklarla doluyum.
Bütün Mart ayim birilerine doğumgünü kutlamakla geçer, ne zaman ki 21 martta Koc döngüsüne gireriz bütün doğum günleri sonlanir:KK45:

Merhaba

Koç burcu erkeği.

Kafası karışık

Konuşkan, ortamda lider

Ve partnerine değer vermeyen, maddi olarak sırtından geçinen, tek fekarlığı 1 saat metro yolcululuğu olan

Olgun oldu gibi

Bir tane guzel bir ozellik siralamamissiniz ama nasil yaklasmali diye soruyorsunuz. Garip olan ne?

Ben terazi kadını olarak bir koç burcu erkeği eşiyim
Yalanı sevmez,açık sözlüdür,her yerde lider ben olmalıyım kafasındadir.
Bir toplulukta koç varsa orda bir tartışma çıkabilir.
İnattır,Duygusaldır,Ben herşeye yetebilirim kafasındadir. Vicdanlidir , Hayatındaki insana değer verir
Ailesine de öyle tabii fazlasıyla
Koç burcu erkeği tam bir tutku,heyecan adamıdır diyebilirim
Romantik değildir ama
Çabuk sinirlenir çabuk söner
Hatasını bilir ama hataliyken üste çıkmayı da bilir.
Kıskançtır.
Her hangi bir hediyesinde ona teşekkür etmeyi unutma
Kendinden bahsedilmesinden hoşlanır
Övülmeyi sever.
Ama çok zordur koç erkeği
İdare etmen lazım
Onunla kavga ederken susman lazim sessiz kal, sonra gelip senden tıpış tıpış özür dileyecektir.
Koç burcu erkeğinin dikkatini çekecek kadın bence; Bakımlı ,Giyimi kuşamı yerinde, agirbasli,cilveli, kendine has bir kadın olmalıdır.
+1 kesinlikle

İlk aşkım koç burcu erkeği hayatımda yer alması 2 yıl kadar sürdü, ve su an ki kullanıcı ismimi bana lakap olarak takan kişi de oydu :)
Balonyanak :KK49:
Çok komik, enerjik, hiperaktif yerinde duramayan, burnundan kıl aldırmayan, hep vukuatlı, haksız olsa bile bir güzel şekilde çaktırmadan üste çıkan asla haksızlığı kabul etmeyen, lider ruhlu, aşırı kıskanç ve sahiplenici, eli çok açık bir erkekti.
Bende balık kadınıyım yükselenim de terazi :) tahmin edin kaç kere çıt çıt kırmıştır kalbimi :işsiz: Alçalan burcum da koç bu arada, yani koç erkeklerini çok çekermişim cidden de öyle hep peşimde koç erkekleri vardır. Burcunu sorduğum da hepsi koç çıkıyor neredeyse.
ilk 1 yılı o peşimdeydi, sadece arkadaş olarak baktım, açık açık ilişki yaşamak istediğini ciddi olduğunu söyledi peşimi hiç bırakmadı ta ki ben de boşluğa düşüp ona aşık olana kadar :KK14:
Sonra ben itiraf ettim hislerimi bir şeyler olsun dedim, o günden sonra hiç iyi olmadık, köpek çekti bana resmen aramadı sormadı çok bencilce ama cidden aşırı bencilce beni umursamadan davrandı tabii ben de bir süre alttan aldım bir sorun vardır hayatında herhalde diye baktım olmuyor açık konuştum eski sevgilimi unutamadım aklıma geldi dedi :halay: Çivi çiviyi söker diye benimleymiş, ben de olaylı resti çektim tabii. Sonra bu bana yine yapıştı, özürler neler neler bir anlık boşluktu vs. dedi. Ama bu zincirleme hep devam etti.
Hangi kız arkadaşımın hayatına koç erkeği girse verdiğim ilk tavsiye kesinlikle hislerini tam anlamıyla belli etme ve soğuk dur, onun her dediğini yapma o yokmuş gibi yaşadır. Çünkü ben ne zaman böyle yapsam hep peşimde deli divane oldu az yüz gösterdim yüzüme bakmadı. Başka koç erkeklerinde de aynı olayı yaşayınca ben bu işi çözdüm dedim :) Sizde öyle yapın, gece onu beklemeyin konuşalım diye, mümkünse siz hiç aramayın, o sizi mutlaka arayacaktır. İlginizi azaltın ve asssssssla hediye almayın hiç bir zaman, koç erkeği peşinde koşulacak kadın sever, ben burçlara çok inanırım genellemem ama koç burcu erkeğinde şaşan hiç görmedim. Kuzenim, arkadaşım, en yakın arkadaşımın kardeşi vs. çevremde çok vardır. Hayatıma girmeye çalışanlarda oldu, 5 yıl önce yüz vermediklerim hala ara sıra beni arar sorar ciddiyim, normalde kimse o kadar istenmediği yerde kalmaz ama bunlar bayılıyorlar elde edemediğimiz kız nerde var ben oradayım diye. Duygusal anlamda sizi elde ettiğini göstermeyin ona uzak durun, mesafeli davranın görün bakın nasıl peşinizden geliyor.
Aşık olduğum koç erkeği beni 3 yıl sonra bile aradı mesela ama bu sefer sondu :) bir tek dalga geçilmeye gelmiyorlar, onun dışında çaktırmadan ilginizi azaltın, ilgi göstermeyin, soğuk davranın. Tabii taktikle nereye kadar hiç hoşlanmıyorum ama kartları açık oynamaya da gelmiyor kimseye üzgünüm..

Yok yok, benim payıma düşen ilk ve son terazi. Genel olarak huyuna suyuna uyuz oluyorum ben ya :))
Ben öyle gelişine yaşarım hayatı. Oysa o kadar planlı programlıdır ki bir keresinde yanima gelmeden önce benim bir word dosyasına neleri yapacağımızı-hangi ilçeleri gorecegini falan yazmamı istemişti (%100 true story) :KK48: bildiğin patrona rapor hazırlar gibi sunum hazirlamistim:oha:
Yanıa bir sırt çantasıyla geldi, çantanın yarısi krem. Çeşit çeşit. Banyodan önce kremi,sonra kremi, sivilcelere kremler....
"Bebeğim bak, ojen soyulmus" falan derdi:KK43: beni de bilsen, hiç umrumda olmaz böyle şeyler. Normalde saçımı falan erkek arkadaşlarım boyar. Dizlerim çizik çizik kısa pantolonla bisiklet turuna falan çıkarız. Hiç de aklıma gelmez 'ay sevgilime çirkin göründüm' diye. Vee son bombası, havaalanında ülkesine dönerken sarmaş dolaş son anonsları bekliyoruz...ben ağlamişim falan azıcık, duygu dolu anlar... Tuttu bana dedi ki 'you need to quality cosmetic' ben de anlamadım.. dedim herhalde kozmetik dememistir de kozmik mozmik romantik birşey mi dedi acaba? Bazen uzaklığımiz icin kozmik mozmik-yildizlar da uzak ama bizi aydınlatır, sen de uzaksın ama beni mutlu ediyorsun falan derdi. Ben tam herşeyi iyiye yormuşken bana 'bak, rimellerin hep akmış. Gecen gün de rujun bulaşmıştı. Daha kaliteli kozmetik ürünlerine ihtiyacin var. Tabii benim de'
Dedi:oha::oha:
(Bu hikayeyi Yüzbin kere anlattığım için tekrar tekrar okuyan KKdan özür dilerim:)
Sanırım onun gibisiyle tanismadiginiz için bir terazi sevginiz var :) umarım çocuğunuz da burçdaşina degil babasına benzer:KK49:
Be de hem ilişki hem arkadaş çevresi olarak balık ve başaklarla doluyum.
Bütün Mart ayim birilerine doğumgünü kutlamakla geçer, ne zaman ki 21 martta Koc döngüsüne gireriz bütün doğum günleri sonlanir:KK45:
Anamm aynı ben :halay:Adam plan program çalışıyor ne güzel
Ben de bir terazi olaraktan hiç doğaçlama iş sevmem plan olacak illaki
O gezilecek yerlerin taa kaç ay öncesinden yerler hazırlanır fotoğraflar incelenir yorumlar okunur kusursuz olmalı :KK45:
Bu krem falan işi de aynı
Geçen eşimle bir şey ararken bı poşet dolusu kozmetik ürünü buldu bana ait Allah bilir senin bile haberin yok bunlardan unutmuşsun dur bunlari dedi :-)

Çok dugusalizdir ,vicdan merhamette hat safhada
Sır tutmayida iyi biliriz,Eğlenceli ve adrenalin severiz
Bence terazi herkese ayak uydurabilecek bir burç
Sana denk gelen türünün ilk ve son örneğidir çakma terazidir o :KK70:

Kavga etsek keşke
O kadar bile konuşmuyoruz ki
Hep arkadaşları hep arkadaşları
Sıra bana gelince uykum geldi, uyucam

Biz zaten arkadaştık öncesinde
Gece arardım konuşurduk, hep danışırdım ona

Manita olunca başka yüzünü gördüm
guneykarimkure,
bunu gerçekten burca bağlamamalısın, illa burca bağlayacağım diyorsan kırılmanı istemiyorum ama bu delikanlı sana aşık değil, çünkü Koç burcu gözü kara aşıklardandır, Koç burcu kadınına göre değerlendirmiyorum, erkeği de gözü kara aşıktır, sevince dünya yansa aşık olduğu kişinin yanında olur, yanacaksak birlikte yanalım der, evet zor insanlardır ama aşık oldukları kişiye deli gibi bağlanırlar, yani sevdikleri kadına/erkeğe tavırları umarsız değildir.

guneykarimkure,
bunu gerçekten burca bağlamamalısın, illa burca bağlayacağım diyorsan kırılmanı istemiyorum ama bu delikanlı sana aşık değil, çünkü Koç burcu gözü kara aşıklardandır, Koç burcu kadınına göre değerlendirmiyorum, erkeği de gözü kara aşıktır, sevince dünya yansa aşık olduğu kişinin yanında olur, yanacaksak birlikte yanalım der, evet zor insanlardır ama aşık oldukları kişiye deli gibi bağlanırlar, yani sevdikleri kadına/erkeğe tavırları umarsız değildir.
Kesinlikle. Bir şeyi gerçekten istiyorsa yapar oldurur yaratır :)

Merhaba

Koç burcu erkeği.

Kafası karışık

Konuşkan, ortamda lider

Olgun oldu gibi

Burçlar önemli ve belli özellikleri aynı olsa da çok takılmamak gerekiyor. Mesela ben boğa burcuyum. Güya yazılanlara göre yengeç burçlarıyla uyumluymuşum.. Ama tanıdığım yengeçler böyle beklemediğin sert çıkışları oluyor. Güya yumuşak başlı burç ama aslı öyle değil. Çok takılmamak lazım.. Kendi tecrübe ettiklerinden uzak durmak gerekebilir tabi.

Kesinlikle. Bir şeyi gerçekten istiyorsa yapar oldurur yaratır :)
Aynen, aşk söz konusuysa gerçekten çok sever bu burç, sevgilim koç burcu ama benle ilgilenmiyor diyorsanız özür dilerim ama sevmiyordur, burçları da bir kenara bırakalım, konudaki delikanlı seven erkek imajı çizmiyor, hayatımda var mısın varsın işte o kadar görüntüsünde, bu aşk değildir ki.
Aşık olan kadın ya da erkek ben arkadaşlarımla takılıyorum sen ne halin varsa gör tavrında olmaz.

Aynen, aşk söz konusuysa gerçekten çok sever bu burç, sevgilim koç burcu ama benle ilgilenmiyor diyorsanız özür dilerim ama sevmiyordur, burçları da bir kenara bırakalım, konudaki delikanlı seven erkek imajı çizmiyor, hayatımda var mısın varsın işte o kadar görüntüsünde, bu aşk değildir ki.
Aşık olan kadın ya da erkek ben arkadaşlarımla takılıyorum sen ne halin varsa gör tavrında olmaz.
Aslında ilgiden ne anladığınıza da bağlı biraz. Size göre romantiklik ne? Yemekler tatlılar yapması çiçek hediye alması gözleriyle takip etmesiyse dibine kadar romantikler ama sözel olarak en azından benim eşim sınıfta kalır :) şiirlerden falan hiç anlamaz sevmez. Bu bahsedilen arkadaşın ise ilgiyle uzaktan yakından alakası yok zaten.

guneykarimkure,
Abla, sen Koç erkeği tanımadın sanıyorum
Ve yorum için teşekkür ederim.

Aslında ilgiden ne anladığınıza da bağlı biraz. Size göre romantiklik ne? Yemekler tatlılar yapması çiçek hediye alması gözleriyle takip etmesiyse dibine kadar romantikler ama sözel olarak en azından benim eşim sınıfta kalır :) şiirlerden falan hiç anlamaz sevmez. Bu bahsedilen arkadaşın ise ilgiyle uzaktan yakından alakası yok zaten.
Şimdi ondan mı bahsedeyim
Koç erkeğinden mi bilemedim

Ama kısaca yazayım, beraber mutlu olmak amaç değil onun için,
Kendi mutluluğuna giderken yalnız yürümemek istediği için yanında. Yanımda.
Arkaşlığuna sözüm yok, ama ilişki çok zor

Ben merhametini falan sorgulamadım konuda, o başka.

Ama

X