Peki ya Koç burcu erkeği

Boynuzlarıni geçirip kan revan içinde bırakıp giden koç erkeği arkasından benim için soyleyebileceklerim Behlül gibi tutkulu bir aşık ama aynı zamanda Behlül gibi gel geç akıllı ve çapkın. ayrıca hırslı ve birçok kişinin dediği gibi egoist. Ailesini kendi yılda iki kez görür ama sana gelir çat çat ailesini savunur daha sen bsy demeden. Koç erkeklerinin kolay kolay sadık kalabileceğine inanamıyorum yaşadıklarımdan sonra. Eşini aldattığını bildiğim iki tane daha evli koç tanıdım bir de. Uzak durun derim

Merhaba

Koç burcu erkeği.

Daha önce tecrübe ettim, yine yine bi tane buldum

Yemin ederim ki bunların huyları ortak

Ailesini beğenmez, eleştirir ama laf söyletmez

Çok bencil, küstah, egoist

Kafası karışık

Konuşkan, ortamda lider

Arkadaş sevgiliden önce gelir diyip, arkadaşı sırtından hançerleyen

Ve partnerine değer vermeyen, maddi olarak sırtından geçinen, tek fekarlığı 1 saat metro yolcululuğu olan
Karşı tarafın iyiklerini durduk yere “yüzüme niye vuruyorsun” diyen

Asalet yoksunu, varlık işte

Kibir ve gururdan ölecek kadar oğlak borcuyum

Törpülendim büyüdüm, sizler şahitsiniz
Forumun yaramaz kızı artık büyüdü
Olgun oldu gibi
Eser kalmadı kibirden, gururdan
Huydur, dilim sivridir burda, günlük hayatta böyle değilim
Aynı lafları yine söyleyim ama kimse alınmaz, yazı dili işte

Özetle, nasıl yaklaşmalı bu varlığa?

Bu konuda bennnn de konuşcam diye geldim 8 yılımı verdim sonuçta.

Ama senin yazdıklarını okuyunca benim Koç eşim melek oldu gözümde.

Her zaman beni ön planda tutardı şimdi kızımla beni.

Kendini beğenmiştir.

Çok bilir,herseyi bilir.Nasıl oluyor bilmem.Bi ara o doğuracak sandım :KK70:

Konuşkandır ama mesafelidir insanlara karşı.

Nettir.Garanticidir risk almanak için ince eler sık dokur bazen ölcem sanırım

Dediğin gibi madem söyleyecektin yapmasaydın lafı var.Çok da gıcık eder beni

Ben de onun gibi davranıyorum baZen bilerek.Bazen dalga geçiyorum.Bilmediği yanıldığı bşey olunca da bak olabiliyor diyorum.Geçiniyoruz :KK200:

Bu konuda bennnn de konuşcam diye geldim 8 yılımı verdim sonuçta.

Ama senin yazdıklarını okuyunca benim Koç eşim melek oldu gözümde.

Her zaman beni ön planda tutardı şimdi kızımla beni.

Kendini beğenmiştir.

Çok bilir,herseyi bilir.Nasıl oluyor bilmem.Bi ara o doğuracak sandım :KK70:

Konuşkandır ama mesafelidir insanlara karşı.

Nettir.Garanticidir risk almanak için ince eler sık dokur bazen ölcem sanırım

Dediğin gibi madem söyleyecektin yapmasaydın lafı var.Çok da gıcık eder beni

Ben de onun gibi davranıyorum baZen bilerek.Bazen dalga geçiyorum.Bilmediği yanıldığı bşey olunca da bak olabiliyor diyorum.Geçiniyoruz :KK200:
Maşallah size
Geçim olsun, karın tok olsun
Daha ne istenir ki

koç erkeği cevremde var bir tane ama nasil desem cok zor kadinin ömrünü tüketmiş bencil egoist hep benim dedigim olsun diyen bir adam sende baskin bir karaktersen ki yorumlarindan gördüğüm kadar oylesin cokkk zor anlasmaniz alakasi cok yok belki ama benim kizimda koç inanilmaz inatçı tutturuk tabi ki egoist zorlu bir karakter yani o yuzden bin kere düşün derim bir koç la yasamayi

Ben de oğlak burcuyum yükseklenim balıkla Koç arasında ama koç bir yönetici vardı iki boynuz çakışabilir
o çok kötü biriydi başka komiser arkadaşım vardı o iyiydi bak onla para kaptırdığım birinden almıştık

Bence adamına göre değişiyor bir oğlak burcu kızda vardı acayip çıkarcıydı herkesin herşeyin de gözü vardı .

İnsan olsun gülüm ya burç bahane ben annemin aynıyım o ikizler mi yengeç mi ne? Bilmiyorum önceden tarihler tam yazılmaya bilirmiş
Bazen babam iyice ihtiyar aksi oldu boğa galibaama çok çömerttir ben de bazen aksi lanet biri oluyorum bazen dünya tatlısı
Burç falan hikaye yanında mutlumusun? Kal
Seni gıcık mı ediyor yalnız kal
Yalnızı sevmem de banaannem den huy
Dedem de iyi adamdı
Kardeşimle kova onla da aynıyız o daha çok anne tarafı zorlukları yener akıllıdır
Hele yeğenim var akrep annesi bilmiyordu ne istediğini ben anlıyordum kopyam
Şimdi suçlulardan da ünlülerden de her burç çar ikiz doğanlar bile farklıyken burçta karakter aramak biraz saçma

Benim eşim Koç burcu, çok inatçı dediğim dedik fakat bana çok düşkündür. saman alevi gibi siniri o sinirlenince susarsam direk siniri yatışır hatasını anlar gönül almaya çalışır. Ama sinirine sinirle karşılık verirsem küs duruyor :halay:

Dediğim dedik kısmını ben nazlanıp bişeyler istediğimde benim dediğim oluyor böyle hallediyorum.

Eli çok açıktır. Para hesabı yapamaz hatta o derece açıktır. Cimri falan hiç olamaz

Hep Bakımlı olmamı ister. Bazen patavatsızca konuşabiliyor sert eleştiri yapıyor.

Ama genel olarak pohpohlanmayı sever, ona nazlanacaksın bezende kaçacaksın inanki kaçan kovalanır en çok bu burça işe yarıyor bence adamlar kovalamayı seviyor:deli:

Benim eşim Koç burcu, çok inatçı dediğim dedik fakat bana çok düşkündür. saman alevi gibi siniri o sinirlenince susarsam direk siniri yatışır hatasını anlar gönül almaya çalışır. Ama sinirine sinirle karşılık verirsem küs duruyor :halay:

Dediğim dedik kısmını ben nazlanıp bişeyler istediğimde benim dediğim oluyor böyle hallediyorum.

Eli çok açıktır. Para hesabı yapamaz hatta o derece açıktır. Cimri falan hiç olamaz

Hep Bakımlı olmamı ister. Bazen patavatsızca konuşabiliyor sert eleştiri yapıyor.

Ama genel olarak pohpohlanmayı sever, ona nazlanacaksın bezende kaçacaksın inanki kaçan kovalanır en çok bu burça işe yarıyor bence adamlar kovalamayı seviyor:deli:
Bu kadar mı aynısı olur..
Tam olarak böyle :KK70:

X