Peki ya Koç burcu erkeği

Merhaba

Koç burcu erkeği.

Daha önce tecrübe ettim, yine yine bi tane buldum

Yemin ederim ki bunların huyları ortak

Ailesini beğenmez, eleştirir ama laf söyletmez

Çok bencil, küstah, egoist

Kafası karışık

Konuşkan, ortamda lider

Arkadaş sevgiliden önce gelir diyip, arkadaşı sırtından hançerleyen

Ve partnerine değer vermeyen, maddi olarak sırtından geçinen, tek fekarlığı 1 saat metro yolcululuğu olan
Karşı tarafın iyiklerini durduk yere “yüzüme niye vuruyorsun” diyen

Asalet yoksunu, varlık işte

Kibir ve gururdan ölecek kadar oğlak borcuyum

Törpülendim büyüdüm, sizler şahitsiniz
Forumun yaramaz kızı artık büyüdü
Olgun oldu gibi
Eser kalmadı kibirden, gururdan
Huydur, dilim sivridir burda, günlük hayatta böyle değilim
Aynı lafları yine söyleyim ama kimse alınmaz, yazı dili işte

Özetle, nasıl yaklaşmalı bu varlığa?

Eşim koç geçinilmesi kolay diye doğacak oğlumu da koç istiyordum şu yazdıklarınızı okuyunca bi tırsmadım değil :deli:

Şimdi sevgiliyseniz neden ailesini eleştiriyorsunuz o kısma evlenince gelmeniz lazım:deli: bir de burcu farketmez ama hissedilen duygular yoğunsa arkadaş filan kimsenin gözü görmez dolayısıyla yapılan fedakarlıklar da bu oranda çoğalırmış gibi geliyor. Tüm bu yazdıklarınıza bakınca Sezen Aksuvari “Aşktan ne haber?” diyesim geldi:KK76:

Boğa burcu olarak akrepten sonra en sevmediğim burçtur koç..

Mesela eşimin burcu yay ama yükseleni terazi olduğu için iyiyiz. (Bir de venüs-mars uyumu var ama onları tam araştıramadım)
Kayınbiraderimin de burcu yay ama yükseleni koç olduğu için hiç hazetmem.

Her şeyi abartılı ve uçlarda yaşarlar.
Sanırsın dünyadaki bütün iyi şeyleri onlar bulup bize bahşetmiş. Kötülükleri başkaları..
Herkes kötü ve cahil, bunlar mükemmel.

Koç burcu olan ortamda mutlaka tartışma çıkar. Sanki insanların provakatif yönünü fişteklesin diye yaratılmışlar. Onlara bu rol verilmiş gibi. Ellerini ovuşturduğunu hissedebilirsin :)

O an akıllıysan oyuna gelmezsin.

Bu kadar olumsuzluktan sonra neden "nasıl yaklaşayım" diyorsun ki? Salla gitsin..

Koçla kuzuyla ne alakasi var cozemedim.
Sizinki gecimsizse mart sonu nisan basi dogan erkeklerin sucu ne ? :)
Abim koc,esim koc.Esim belki o kadar olmasa bile abim dunyanin en naif,gecinilebilir,duygusal,romantik ,sadik erkegidir.Esiminse en belirgin ozellikleri kafasina koydugunu yapmasi ve her konuda cok net olmasidir.Oyle bir inatciligi da yoktur.Birakin su koçu nasil dize getiririm,akrebin sokmasini nasil engellerim safsatalarini.Evli degilsen arkana bakma kaç.

Benim bir terazim var, bir insan ancak o kadar terazi olabilir. Süsü püsü, hayata bakışı, estetik zevki, kararsızlıklari,kontrolcülüğü vs vs ...okuduğum her özelliğe sahip.
Ama burçlara inanmıyor :KK12: sorsan hepsi saçmalık :)
Yengeç burçları genel olarak terazilerden hoşlanıyor olmasın? Sevgililerim hep teraziydi başka burçtan olmadı. Kocam da terazi bir de üzerine onunla aynı gün olacak şekilde bir terazi erkeği doğurdum :KK70: Tesadüfün bu kadarı diyeceğim de bir çekim var anlaşılan.

Eşim koç geçinilmesi kolay diye doğacak oğlumu da koç istiyordum şu yazdıklarınızı okuyunca bi tırsmadım değil :deli:

Şimdi sevgiliyseniz neden ailesini eleştiriyorsunuz o kısma evlenince gelmeniz lazım:deli: bir de burcu farketmez ama hissedilen duygular yoğunsa arkadaş filan kimsenin gözü görmez dolayısıyla yapılan fedakarlıklar da bu oranda çoğalırmış gibi geliyor. Tüm bu yazdıklarınıza bakınca Sezen Aksuvari “Aşktan ne haber?” diyesim geldi:KK76:

Eşinizin yükselen burcu da önemli. Onu ögrenin daha net bilgi verecektir..
Evlilik uyumunu gösteren venüs-mars uyumu da doğum haritasına bakarak anlaşılır.

Çalıştığım şirkette bir katta 3-4 koç burcu vardı. Birbirleriyle yıldız savaşları olurdu resmen. Ama özellikle biri diğerlerinin arasından olumsuz anlamda çok sivrilirdi.

Genel yapıyı yönetici gezegen gösterse de, sosyal ilişkileri yükselen burç yönetiyor. Benim gözlemlediğim bu.
Çevremde aynı burç olup birbirinin tamamen zıttı olan iki çift kardeş var..

Ben terazi kadını olarak bir koç burcu erkeği eşiyim
Yalanı sevmez,açık sözlüdür,her yerde lider ben olmalıyım kafasındadir.
Bir toplulukta koç varsa orda bir tartışma çıkabilir.
İnattır,Duygusaldır,Ben herşeye yetebilirim kafasındadir. Vicdanlidir , Hayatındaki insana değer verir
Ailesine de öyle tabii fazlasıyla
Koç burcu erkeği tam bir tutku,heyecan adamıdır diyebilirim
Romantik değildir ama
Çabuk sinirlenir çabuk söner
Hatasını bilir ama hataliyken üste çıkmayı da bilir.
Kıskançtır.
Her hangi bir hediyesinde ona teşekkür etmeyi unutma
Kendinden bahsedilmesinden hoşlanır
Övülmeyi sever.
Ama çok zordur koç erkeği
İdare etmen lazım
Onunla kavga ederken susman lazim sessiz kal, sonra gelip senden tıpış tıpış özür dileyecektir.
Koç burcu erkeğinin dikkatini çekecek kadın bence; Bakımlı ,Giyimi kuşamı yerinde, agirbasli,cilveli, kendine has bir kadın olmalıdır.

Merhaba şeker oglak hanım :nazar:koc burcu degilim ama bu huylar bende de var ailemi cok acımasizca eleştiririm,bazen ulu orta. Esim ya da kizkardesim kotu niyetli olmasa da bir sey desinler, hemen tirnaklarimi cikartirim
Düzgün konus. Haddini bil falan diye
Dan dun herseyi söylerim
Yani yanimda erkek mi var kadin mi var oyle toplumsal utangacliklarim hic yok
Doktora gittik cocuk icin,dedim ki "Ya doktor bey esimin de kilo vermesi gerekmiyor mu memeleri büyüdü benimkilerden büyük :KK43:
Esim utandi bozardı. Diyor lan efendi ol nasil soyledin doktora öyle
Dedim ne yalan mi????

Koc burcunun iyi yonleride var. Mesela 6.hisleri acayip güçlüdür. Liderdir ve aşırı cömerttir parayla isi olmaz cimri degil. Bazi koclar titiz ve tertipli de oluyor. Kinci hiç değiller. Koc ve oglak anlasamaz tabi ki sen gurur o gurur :)

Ben oğlak
Aşk falan öyle romantik taraflarda bezim yok
Şimdi sayfalarca yazmış Koç kafalı koç
Hala haklı, hala empati yoksunu, yine bencil
Hep mi haklı olur ilişki de biri ya
Hiç hatam var mı diye dönüp bakmak yok
Çünkü şımarık tam bi koç erkeği

İnattır,Duygusaldır,Ben herşeye yetebilirim kafasındadir. Vicdanlidir , Hayatındaki insana değer verir
Romantik değildir ama
Kıskançtır.
Övülmeyi sever.
İdare etmen lazım
Onunla kavga ederken susman lazim sessiz kal, sonra gelip senden tıpış tıpış özür dileyecektir.
Koç burcu erkeğinin dikkatini çekecek kadın bence; Bakımlı ,Giyimi kuşamı yerinde, agirbasli,cilveli, kendine has bir kadın olmalıdır.

Bu özelliklerin tamamı abartısız tamamı bende var ama ben yengecim nasil oluyor ya :) koc burcu ve yengec te düşman burclardir birbirinin tam tersidir belki bilirsiniz..

Merhaba şeker oglak hanım :nazar:koc burcu degilim ama bu huylar bende de var ailemi cok acımasizca eleştiririm,bazen ulu orta. Esim ya da kizkardesim kotu niyetli olmasa da bir sey desinler, hemen tirnaklarimi cikartirim
Düzgün konus. Haddini bil falan diye
Dan dun herseyi söylerim
Yani yanimda erkek mi var kadin mi var oyle toplumsal utangacliklarim hic yok
Doktora gittik cocuk icin,dedim ki "Ya doktor bey esimin de kilo vermesi gerekmiyor mu memeleri büyüdü benimkilerden büyük :KK43:
Esim utandi bozardı. Diyor lan efendi ol nasil soyledin doktora öyle
Dedim ne yalan mi????

Koc burcunun iyi yonleride var. Mesela 6.hisleri acayip güçlüdür. Liderdir ve aşırı cömerttir parayla isi olmaz cimri degil. Bazi koclar titiz ve tertipli de oluyor. Kinci hiç değiller. Koc ve oglak anlasamaz tabi ki sen gurur o gurur :)
Merhaba:)

Onun güçlü altıncı hisleri kovalasın inşallah onu
Vardır iyi yönü

Ama ortak noktaları daima haklı olmaları :/

Merhaba

Koç burcu erkeği.

Kafası karışık

Konuşkan, ortamda lider

Ve partnerine değer vermeyen, maddi olarak sırtından geçinen, tek fekarlığı 1 saat metro yolcululuğu olan

Olgun oldu gibi

koç burcu erkeğimi bu cidden:KK57: benimde hayatımda 3 yıl kadar bir süreyi koç burcu erkeğiyle geçirmişliğim var, ama bu anlattıklarınızın zerresi yoktu, gayet naif, bana oldukça değer veren el üstünde tutan, benim bir sözümle okuduğu şehirden kalkıp, benim olduğum şehre gelen, bütün boş vakitlrini benle geçirmek isteyen, ailesine aşırı düşkün ve aşırı değer veren, maddi olarak bana yanımdayken bir kuruş bile harcatmayan, bana hediye alabilmek için tatil günlerinde extra iş bulup çalışan bir erkekti gerçi bende koç burcuyum sanırım koçlarda olan liderlik özelliği bende baskındı:olamaz: garibim sesini çıkaramıyordu bu yüzden olabilir:KK48:

Romantik değildir ama
Kıskançtır.
Övülmeyi sever.
İdare etmen lazım
Kavga etsek keşke
O kadar bile konuşmuyoruz ki
Hep arkadaşları hep arkadaşları
Sıra bana gelince uykum geldi, uyucam

Biz zaten arkadaştık öncesinde
Gece arardım konuşurduk, hep danışırdım ona

Manita olunca başka yüzünü gördüm

koç burcu erkeğimi bu cidden:KK57: benimde hayatımda 3 yıl kadar bir süreyi koç burcu erkeğiyle geçirmişliğim var, ama bu anlattıklarınızın zerresi yoktu, gayet naif, bana oldukça değer veren el üstünde tutan, benim bir sözümle okuduğu şehirden kalkıp, benim olduğum şehre gelen, bütün boş vakitlrini benle geçirmek isteyen, ailesine aşırı düşkün ve aşırı değer veren, maddi olarak bana yanımdayken bir kuruş bile harcatmayan, bana hediye alabilmek için tatil günlerinde extra iş bulup çalışan bir erkekti gerçi bende koç burcuyum sanırım koçlarda olan liderlik özelliği bende baskındı:olamaz: garibim sesini çıkaramıyordu bu yüzden olabilir:KK48:
Kanka yükselini balıksa seninkinin?

Bunun alçalanı yükseleni koç herhalde

Fazlası var eksiği yok

Doğum tarihi yanlıştır belki. Bnm tanıdığım koç erkekleri tam konu sahibinin yazdığı cins:)))

Merhaba

Koç burcu erkeği.

Kafası karışık

Konuşkan, ortamda lider

Olgun oldu gibi

2 sine rastladım, yorumunun aynısılardı. Kaç

Kanka yükselini balıksa seninkinin?

Bunun alçalanı yükseleni koç herhalde

Fazlası var eksiği yok
:KK48: valla yükselenini bilmiyorum canım uzun zaman oldu ayrılalı zaten, ama dediğim gibi bende koç burcuyum sanırım adamı bastırdım özelliklerini ortaya çıkarmaya korktu :21:

Merhaba:)

Onun güçlü altıncı hisleri kovalasın inşallah onu
Vardır iyi yönü

Ama ortak noktaları daima haklı olmaları :/

Fenalar yaaaa cirkefler bir de :) sen Aslinda böyle yay burcu ya da yengec burcuyla iyi anlaşırsın gibime geliyor
Dunya bile yengec oglak dönenceleri üzerine kurulmus :)

Bu özelliklerin tamamı abartısız tamamı bende var ama ben yengecim nasil oluyor ya :) koc burcu ve yengec te düşman burclardir birbirinin tam tersidir belki bilirsiniz..
Hahaha :-) Sizi mi anlattım ki acaba
Yükseleniniz koç olabilir mi biyerden kurtaralım :))
Bu özelliklere sahipseniz zaten koçla anlaşamazsiniz ki
İkinizde dediğim dedik, pat pat laf konuşan,tartışmacı kişilikler olaraktan
Sizi yan yana koymak barutu ateşlemek olacaktır o zaman :KK45:

X