Ped alerji yapıyor sanırsam ne yapabilirim? Acil yardım

her lavaboya gittiğinde değiştirdiğini söyledi fakat gözlemlerime gore çok havasız bırakıyor pedden rahatsız olduğu için sürekli pedi bastırıyor uyarıyorum ama dinlemiyor her dakika da yanında olamıyorum

bende aynı şeyi söyledim fakat eskiden köylerdeki gibi evdeki kullanılmayan kıyafetleri kesip ped yerine kullandığında bir şey olmadığını söyledi ben pedlerle ilgili olduğunu düşünüyorum

Saçma sapan iş yapmasın. Ne demek kullanılmayan kıyafetleri 14 yaşındaki çocuk ped halinde kullanıyor? Öyle saçmalık mı olur? Köylerde o pedler o şekilde bile yapılmıyordu.

Ayrica sen kadın değil misin? Pamuklu yumuşak pedler var. Al yeğenine kullansın. Birde bacak arasına, kasık yerine nemlendirici krem sürsün.

eşim eczanede çalışıyor nasıl bişey olduğunu görmesi için gösterdim kullandırtmadım kendisi de yapamayacağını söyledi
Eşin eczanede çalışıyosa bize niye ilaç soruyorsun? Git eşine sor adet kabını kocan anlatıyor da ilaç mı soramadın? Ki yanlış da.
Konu senin yeğenin falan değil , bizzat konuyu yaşayan konu sahibi sensin sanırım denize girmek değil de gidip başka şeyler yaptın galiba? Şim de ağız arıyorsun yaşın küçük olduğundan

Pedofili bile olabilir şuan aşırı işkillendim.

Yıkanabilir pamuk pedleri deneyebilirsiniz. Baştan biraz zahmetli geliyor ama çok rahat

inanmak inanmamak size kalmış annesi sinirli bir insan olduğu için söylemek istemiyor zaten kaç kere konuştum kızla söylemesi hakkında şuan tatildeler tatil dönüşü kendim doktora götüreceğim

inanmak inanmamak size kalmış annesi sinirli bir insan olduğu için söylemek istemiyor zaten kaç kere konuştum kızla söylemesi hakkında şuan tatildeler tatil dönüşü kendim doktora götüreceğim
Annesine söyleyin kendisi götürsün.

Tamam ilişki mi yaşamış? Ben de sinirli bi anneyle büyüdüm denize girdim enfeksiyon kaptım diye kızmıyordu, şizofreni hastası değilse de kızmaz çünkü

Türkiye'deki kadınlar 30-40 yaşında daha kendi bedenini tanıyamıyor. 14 yaşındaki kız çocuğu "pedden vajinam şişti" diye bir yorumu kendisine nasıl yapacak? Acı yanma hisseder ama bunu vajinam şişti diye anlatamazki.

Annesini arayıp söylesenize, çocuğun lafıyla sağlık tehlikeye mi atılır?

vajina dış dudaklarının normalden daha büyük ve şişmiş olduğunu söyledi

Yıllardır ped kullanan bir kadının söylemeyeceği bir şey değil mi orange?
Valla garip, yeğen - hala & teyze ilişkisi güzel olur tamam da bu kadar beraber her şeyi yaşıyorlar gibi anlatması değişik kestik biçtik denedik vs. Ya kendisi bu konudaki 14 yaşındaki kız ya da farklı bi şeyler var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…