Ped alerji yapıyor sanırsam ne yapabilirim? Acil yardım

Eşin eczanede çalışıyosa bize niye ilaç soruyorsun? Git eşine sor adet kabını kocan anlatıyor da ilaç mı soramadın? Ki yanlış da.
Konu senin yeğenin falan değil , bizzat konuyu yaşayan konu sahibi sensin sanırım denize girmek değil de gidip başka şeyler yaptın galiba? Şim de ağız arıyorsun yaşın küçük olduğundan
eşimden kendim için adet kabı istediğimi söyledim eşimle de annesi yakın söyleseydim annesine söylerdi ki daha fazla kızardı buna zaten annesine söylemekten başka çare yok söyleyeceğim

eşimden kendim için adet kabı istediğimi söyledim eşimle de annesi yakın söyleseydim annesine söylerdi ki daha fazla kızardı buna zaten annesine söylemekten başka çare yok söyleyeceğim
Ayy ne saçma sapan ya.
Sınırlı kadından sen cekinyorsun çocuğu çekiniyor ama senin eşin cekinmiyor

Konu hiç geçmedi bana.. bi tuhafsınız. Niye küçük çocuğa reçetesiz ilaç bulmak yerine hastaneye götürmüyor,ailesine anlatmıyor da buraya konu açıyorsunuz?
kız yanımda üstünü bile değiştiremiyor çok utanıyor doktor da bakmak isteyecek haliyle uygun bir dille anlattım çok kez denedim fakat artık başka bir çare yok annesine söyleyeceğim teşekkürler

Saçma sapan ve rahatsız edici şeyler yazıyorsunuz. Gerçekten yeğeninizse annesinin farkına varıp sizinle iletişimini kesmesini umuyorum. Sinirim bozuldu.
cinsel istekle yaptığını sanmıyorum bu konudan sonra zaten onunla iletişimim bu kadar yakın olmaz teşekkürler

kız yanımda üstünü bile değiştiremiyor çok utanıyor doktor da bakmak isteyecek haliyle uygun bir dille anlattım çok kez denedim fakat artık başka bir çare yok annesine söyleyeceğim teşekkürler
Yoo bakmak istemiyor, bakirelerde vajinal muayene yapılmıyor zaten açıp neyine bakacak belirtileri sorar en fazla. Hiç muayene olmadınız mı siz 24 yaşınıza kadar

Aşırı utangaç bir çocuk kalkıp da vajina dış dudaklarım şişti demez.

X