Pcosum hamile miyim

rabia211

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2024
153
102
28
Merhaba kızlar 1 yıllık evliyim ve Eylül ayında prolaktinimin yüksek çıkmasıyla pcos olduğumu öğrendim ama belirtileri yok adetim düzenli kilom normal ayrıca bu ay hem soğan kürü hem de ovulasyon testi yaptım her gün yapmama rağmen tam koyu olmasa da ona yakın bir çizgi yakalayınca o günü değerlendirdik. Şuan adetim bir gün gecikti adet olacakmışım gibi bir sancı var bel ağrısı ve akıntım da var. Elimde şuan normal gebelik testi var sizce test yapmalı mıyım sizde bu durumlar oldu mu? Sonuç negatif olunca malum insan çok üzülüyor

Adet olacak olabilirsin. Yapmış oldugun sogan kürü adet olmak icin kullaniliyor diye biliyorum belki o kürü kullandiğın icin bir gecikme olmus olabilir. Akıntın tam olarak nasil acaba Allah gonlune gore versin.

canım soğan kürünü ne için kullanıyorsun adetin düzenliyse? benim kardeşim pcos adeti sökülsün diye soğan kürü kullanıyor. gebelik düşünüyorsan soğan kürü kullanma canım

Soğan kürünü pcosu önlüyor gebeliği kolaylaştırıyor diye kullandım bahsettiğiniz gibi bir etkisi var mı bilmiyorum. akıntım iki gündür yoğun daha çok beyaz koyu kıvamlı ve sarı şekilde

Adet olacak olabilirsin. Yapmış oldugun sogan kürü adet olmak icin kullaniliyor diye biliyorum belki o kürü kullandiğın icin bir gecikme olmus olabilir. Akıntın tam olarak nasil acaba Allah gonlune gore versin.
Soğan kürünü pcosu önlüyor gebeliği kolaylaştırıyor diye kullandım bahsettiğiniz gibi bir etkisi var mı bilmiyorum. akıntım iki gündür yoğun daha çok beyaz koyu kıvamlı ve sarı şekilde

canım soğan kürünü ne için kullanıyorsun adetin düzenliyse? benim kardeşim pcos adeti sökülsün diye soğan kürü kullanıyor. gebelik düşünüyorsan soğan kürü kullanma canım
Ben gebelik düşündüğüm için kullandım ama bu daha çok adet gecikmesi olanların kullandığı bir şey o zaman eğer olmazsa önümüzdeki ay kullanmayım ben de içime bi korku düştü şimdi

regl eğer normalde çok düzenliyse ve geciktiyse tabii yapın testi ve en azından ona göre özenli hareket edersiniz. Bir de bence kan verin evdeki testler de yüzde yüz sonuç vermeyebiliyor.

aynı şekilde kuzenim düşük yaptı. kafanıza göre böyle şeyler yapmamalısınız. en azından aile hekimi bile olsa bir doktora danışın mutlaka

Bende pcosum hemde adaşmışız adetin gecikmiş canım yaparsan cikadabilir ama bizde cogunlukla geç döllenme olduğu için varsada çıkmayabilir bı yap test çıkmazsa bişey 2 gün sonra tekrarla sabah ilk idrarla yap en doğru sonucu verecektir inşallah vardır

regl eğer normalde çok düzenliyse ve geciktiyse tabii yapın testi ve en azından ona göre özenli hareket edersiniz. Bir de bence kan verin evdeki testler de yüzde yüz sonuç vermeyebiliyor.
Haklısın canım zaten bugün yapsam ihtimali daha da düşürürüm sanırım sabah ilk idrarda daha iyi sonuç veriyor

aynı şekilde kuzenim düşük yaptı. kafanıza göre böyle şeyler yapmamalısınız. en azından aile hekimi bile olsa bir doktora danışın mutlaka
Doktorum pcos olduğumu söylediğinde tedavisi yok ve bebek olması çok zor dedi önceki denemelerimizde olmayınca ben de bi çare diye düşündüm ama dediğin gibi bazen çareler pişmanlıklara dönüşebiliyor inşallah bende olumsuz bir soruna yol açmaz kuzeniniz için de çok üzüldüm Allah kimseye yaşatmasın böyle bir acıyı

Bende pcosluyum canım benim de yarın adet günüm ama adet belirtilerimin hiçbiri yok dün evde test yaptım normalde hiç o testlere güvenmem eşimin ısrarıyla yaptım negatif çıktı bakalım adetim gecikirse kan vericem.

Aa evet hem adaşmışız hem aynı kaderi yaşıyormuşuz. İnşallah canım Tahmini ovulasyonun üzerinden 15 gün geçti geç döllenme olsa da yine belli olur inşallah yarın bakalım sonuç inşallah güzel gelir

Kan vermek en doğru sonucu gösterir beklemeye devam inşallah gönlümüze göre olur her şey

doktorunuz kim yaa çok saçma konuşmuş. ilk doktorum böyle konuşmuştu. Geçmez çocuğun da olmaz falan filan. Kendimi yerden yere atmıştım. Bende insülin direnci de vardı. ilaç kullandım. iki yumurtalık da ağır pcostu. son doktorum 10 kilo ver düzelecek dedi. 12 kg verdim. bir yumurtalıkta pco hiç kalmadı. diğerinde de belli belirsiz var dedi. regl düzene girmeye başladı. 2-3 kilo daha ver o da kaybolacak dedi. veremedim orası ayrı ama en azından çaresiz olmadığını öğrendim. her gün yürüyüş yapıyorum. köpeğim var onu gezdiriyorum en az adım attığım gün 7-8 bin. ve beslenmeye çok dikkat ediyorum. tiroid ve insülin direnci mutlaka baktır. bebek de çok zor değil burada okuduğum kadarıyla bir sürü pco lu kadın hamile kalmış. benim gibi kalamayanlar da basit ilaç tedavileriyle deniyor. birçoğu da hamile kalıyor. Sizlere umut olsun diye bu kadar uzun yazdım. hemen karamsarlığa kapılmayın ve bence doktorunuzu değiştirin. Dilerim en yakın zamanda güzel haberlerinizi alırsınız

Canım bende soğan kürü yapmıştım Kasım ayında. Adetlerim hep düzenliydi bir zararını görmedim iltihabı söksün açısından yapmıştım bir zararını da görmedim. hatta o ay iki yumurtlama oldu ve daha sancılı olmuştu değerlendirdim 3 gün gecikme yaşadım test yapmadım ama regl ağrılarım başlamıştı stresten birazda sanırım. oldu bu sefer dedim ama tutmadı maalesef. Biraz daha bekle bence gönlünce olsun inşallah

Benimde öyle yarın adet günüm adetime 6 gün kala kaset test pozitif gösterdi sonra hep negatif çıktı yarın adet günüm hiçbir belirti yok ilaçla adet olduğum icjn yarın kesin adet olmam gerek 6 aydır hiç sekmezdi çünkü bakalım inşallah hepimizde vardır bebis

Soğan kürü rahim inceltiyor herkes her kürü kullanamıyor malesef daha kötü sonuçlar olabilir. Adetiniz düzenliyse soğan kürü yapmayın yinede size kalmış

Pcos olup sogan kürüyle hamile kalan cok kadin var. Ama sadece yumurtlama gununuze kadar kullanilmasi gerekiyor. Yoksa dusuge sebep olabilir allah korusun. Insallah hamilesinizdir cnku hamilelikte adet olcakmis gibi sanci olabiliyor. Adet dönguleriniz kac gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…