Pcoslular İnofolic combi ile ne zaman yumurtlama gördünüz,erken mi yumurtlama oldu acaba testime bakar mısınız

Klomen kist yapar yani bence doktor a söyle öyle kullan zaten bı sıkıntı görmezse yazar vücudunun her hangi bir yerinde kist varsa onu da büyütür o yüzden doktor kontrolünde basla
Doktorum herşeyin normal dedi bir sıkıntın yok dedi ilac bile yazmadı sadece folik asit yazmıştı onuda kullandım bitti

Doktorum normal dedi ben belki ilaç bile yazar dedim hatta ama hiç birşey yazmadı hatta benim için LH FSH hormonun önemli dedi onlarda istediğim gibi hiç bir sıkıntın yok dedi
Estradiol hormonunu doktorlar farklı değerlendirebiliyor. 171 e nasıl normal dedi anlamadım. 80 in altında olması gerekiyor diye biliyorum ben. Progesteron da sağlıklı yumurtlama için 10 gibi değerlerde olması gerek diye biliyorum. Yerinizde olsam sonuçları başka bir doktorlada değerlendirirdim.

Doktorum da öyle dedi 80 nin altında olması lazım dedi ama benim için önemli olan LH ve FSH dedi sonuçlarında gayet iyi dedi kötü birşey çıksaydı söylerdi zaten benim anlamadığım E2 hormonu yüksek olunca gebe kalmak zormu oluyor

Lh ve FSH elbette önemli ama bunlar çok daha önemli deyip diğerleri görmezden gelinemez. Ufak bir pürüz etkileyebiliyor. Yumurtanın sağlığı açısından fsh ve lh değerleri normal seyretmeli ama diğer hormonları da değerlendirmeli diye düşünüyorum. Tek bir doktorla kalmayın. Ben kendi problemime net bir cevap alana kadar birkaç doktora muayene oldum.

Sürekli doktor değiştirmek de iyi değil her biri farklı birşey söyleyip Moral boza biliyor bazen buda insanda strese sebep oluyo biliyorsunuz stres ise zaten gebe kalmaya en büyük etken

Sürekli doktor değiştirmek de iyi değil her biri farklı birşey söyleyip Moral boza biliyor bazen buda insanda strese sebep oluyo biliyorsunuz stres ise zaten gebe kalmaya en büyük etken
Zaten benimde ilk gittiğim doktor çok korkutmuştu. Sonrasında prof. Gittim ve birkaç tavsiye edilen dr gittim. İlk korkutan gibi cevap veren doktor olmadı. Sadece bir tanesi kararsız konuştu. Şimdi içlerinden bir tanesiyle ilerliyorum. Ben görüş almaktan yanayım. Siz bilirsiniz.

Bende bu gittiğim doktoru gayet iyi buldum o yüzden başka bir doktora gitmeye gerek duymuyorum birde bu ay kendimden ilk defa gebelikten yana şüphe duydum normlade 10 Ekim'de regl olmam lazımdı 8 Ekim'de oldum 2 gün yoğun bir kanamam oldu 3. Gün kesildi sonra tekrar sancıyla başlyan bi kanamam daha oldu ama azdı çok değildi acaba gebeyim mniye böyle oldu bilmiyorum son 3 haftadır göğüs hassasiyetim var ve halen devam etmekte evde gebelik testi de yaptım negatif çıktı

Regl olmuşsun canım. Her ay regl miktarı ya da belirtileri aynı olmayıp veya aynı seyirde giderken birden değişebiliyor. Bir yıla kadar regl öncesi göğüs sızlaması nedir bilmezdim ama yanık acısı gibi oluyor bazen. Regl bir ay mide bulantısı yaparken öbür ay yapmıyor gibi gibi. Değişimler olabiliyor

Bu ay böyle oldu zaten normlade hiç böyle olmam ilk kez oldum yani belkide diğer ay gebe kalırım ilkez böyle olduğum için diğer ay belki gebe kalabilirim diye tahmin ediyorum

Inofolic benimde adetimi geciktirdi sanirim bir kutu içtim şaşmayan adetim sasti

Bu ay zaten tek kullandigim ilaç folik asit oldu 30 tabletlik oda yeni bitti folik asit kullandıktan kaç ay sonra gebe kalınıyo
Folik asit kullandın diye gebelik oluşur diye birşey mümkün olmuyor. Yumurta gelişimine bir nebze faydası var sadece.

Folik asit kullandın diye gebelik oluşur diye birşey mümkün olmuyor. Yumurta gelişimine bir nebze faydası var sadece.
Yeni bitti zaten ilacım bir kaç hafta oluyor inşallah bir faydasını görürüm bu ay 1 buçuk senelik evliyiz çocuk sahibi olmayı çok istiyoruz inşallah bu ay olur yapamam gerek Aralık ayının 6 Sını beklemek

Akışına bırak bence canım. Zaten yeni evlisin tadını çıkar. Bebekte olacaktır vakti gelince. Her ay beklentiye girmek büyük stres.

Doktorum 3 ve üzerini değerini değerlendiriyoruz biz dedi ama bilemedim birde bu klomen ilacını eczaneden alıp kullansam bı sakincasi olurmu acaba
Klomen tehlikeli ilaç kist varsa buyur sıkıntı yapar bence doktora sor bana kist yapmıştı tup bebekle oldu benim bi kızım var Rabbim sizede nasip etsin. Ikinci düşünüyorum ama olmuyor 2 yasinda kizim var 30 yaşındayım seneye 3 yaşına girecek olursa aralarinda 3 yas olcak ideal

Klomen yumurta geliştirir büyütür. Doktor kontrolünde kullanmanız daha iyi olur çünkü yeterli büyüklüğe gelirse çatlatma iğnesi verir doktor. Klomenin çoğul gebelik ihtimali de var :)
Merhaba ortak çok yönümüz var bende pcos ve inofolic combi kullanıyorum. 10 Aralık'ta adetim bitti 11inden beri inofolic kullanıyorum ara ara kasık ağrısı oldu ama ben daha şimdi yaptım ovulasyon testi 2.si silik çıktı yumurtlama döneminizde değişiklik oldumu kullanırken daha mı erken başlamalıyım .

Adet döneminizde kullanmanız daha iyi ama bence böyle. Çünkü yumurtalarımız adet döneminde gelişmeye başlıyor. Ben bir daha içmedim inofolic. Çünkü adet döneminde içmeye başlamıştım, 6.günde adetim bitti ve ben 17.günde yine adet oldum. Bir daha içmicem dedim.

Hiç yumurta takibi yapmadım ama 3. Kutunun bitmesine yakın hamile kalmıştım. Darısı başınıza

Hiç yumurta takibi yapmadım ama 3. Kutunun bitmesine yakın hamile kalmıştım. Darısı başınıza
Böyle şeyleri çok okuyunca almaya karar vermiştim bilmiyorum belki de sabırla içmem gerekirdi. Bir kutuda erken adet görünce bir daha almadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…