Pcos

EOzbek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2022
13
1
28
Merhaba herkese. Bende yeni üye oldum hep merak ettiklerimi okur okur çıkardım ama şimdi üye de oldum.
Hanımlar aranızda pcos olduğu halde dogal tedavilerle yada hiçbirşey yapmadan kendi kendine hamile kalan var mı deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız

Ben pkoluyum hiç kendi kendime hamile kalamadım tüp bebek yaptım. Bi arkadaşım pkolu tüp bebek yaptı negatif 2 ay sonra kendiliğinden hamile kaldı. Başka bi arkadaşım oda pkolu evlendi 2 ay sonra kendiliginden hamile kaldı. Çok bitkisel şeyler denedim bi iyi gelen hayit tohumu oldu lh hormonunu 27 den 19 a düşürdü istikrarlı devam etseydim belki sonuç alabilirdim ama bıraktım

Bendede pko var evlenmeden onceden beri suan 4 aydir evliyim 5. Aya girdik ilk günden veri bebegim olsun istiyorum daha geç yaşta anne olma istemiyorum ve benim gibi olanlarin durumunu deneyimlerini merak ediyorum

Bendede var ne ovulasyon ne tedavi uygulanmadan hamile kaldım hemde 4 kere bı kürtaj oldum iki kimyasal geçirdim tabi rahimde perde varmış o yüzden tutunamiyordu histeroskopi oldum şimdi 25 haftalık hamileyim çok şükür rabbim sana ve tüm isteyenlere nasip etsin

Merhaba bende pcos var oceanın inositol takviyesini kullandım ve ovulasyon testi ile yumurtlamayı takip ettim, yumurtlama gördüğüm gün ve ertesi günü değerlendirdim, 10 gün sonra yumurtlamam telrar pozitif çıktı meğer hamileymişim evliliğimin 4 ayında hamile kaldım

Bende pko insulin direnci yumurta tembelliği, 3 senelik evliyim öncesinde kürtaj oldum Daha da çocuğum olmadı şuan aşılama yolundayim inşallah tek seferde tutar amin

N
E güzel darisi başımıza

Aslan pençesi çayı deneyin. Adetin ilk günü başlayıp yumurtlama gününe kadar hergün düzenli için.

ben ben ben,3 tüp bebek denemem var hepside tuttu ve düştüler kilo verince adetlerim düzene girdin çok şükür geçen ay ovulasyon testiyle hamile kaldım

Canım merhaba bende pcosluyum. 1 sene hiç bebeğim olmadı tam tedaviye baslicaktimki düşük yapınca anladım hamile olduğumu sonra doktor devam et tekrar olur dedi. Şuan yine hamileyim daha kan vermedim ama 4 tane ayrı günlerde test yaptım 4 ude pozitif inşallah haftaya gidicem doktora, bu sürede ne yaptın dersen düzenli folik asit kullandım ve eşimin iş sebebinden memleket e dönmek zorunda kaldım süreç çok yoğundu sanirim kafamı hamileliğe vermedigim için oldu ona inanıyorum darısı başına inşallah

Ben evlendikten 5 ay sonra hamile kaldım. Evlendikten sonra hemen çocuk istediğim için doktora gittim inofolic combi diye bir hap verdi onu kullanmaya başladım folik asit gibi bir şey sanırım sonrasında ovülasyon testi aldım ve yumurtlamamı takip ettim çünkü pcosta ne zaman yumurtlayacağın belli olamayabiliyor bir arkadaşım daha pcosluydu ve 2-3 ay yumurtlamadığı oluyordu bende işimi garantiye aldım ovülasyon takibi yaptım 5. ayında hamile olduğumu öğrendim

Benim regl gecikti ama hamile degilim doktor bana da verdi ondan aldim ama ne zaman başlamalıyım regl olmadim olmayi beklemeli miyim siz be zaman basladiniz

Ay ne guzellll bende de olur inşallah

Mükemmel ya insallah bana da nasip olur

Benim regl gecikti ama hamile degilim doktor bana da verdi ondan aldim ama ne zaman başlamalıyım regl olmadim olmayi beklemeli miyim siz be zaman basladiniz

Söktürücü kullansam mi diye düşünüyorum regl olduktan itibaren başlayıp inositol kullansam sonra da yumurtlamayı takip etsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…