Pcos

104 'den 85 düştüm canım ama şu an şişkinliğim var 90 çıktım valla:)

Merhaba bende pcosum 25 yaşındayım 7 aylık evliyim ve artık bebiş düşünüyoruz şu an inofolic kullanıyorum inşallah en kısa zamanda hamile kalırız bu yolda çaresiz kalmaktan korkuyorum

Merhaba bende pcosum 25 yaşındayım 7 aylık evliyim ve artık bebiş düşünüyoruz şu an inofolic kullanıyorum inşallah en kısa zamanda hamile kalırız bu yolda çaresiz kalmaktan korkuyorum
Ay bende ya bana da doktor inositol verdi ona devam galiba şuan yumurtla dönemimdeyim çok şiddetli şeffaf ve afedersiniz sümük gibi akıntım var ama ovulasyon testi yaptim 2 defadır bir cizgi silik çıkıyor

Aslında bende yumurtlamayı anlıyorum ama olmuyor sonra şu an düzenli adet olmak bile Bi başarı gibi geliyor. inşallah kalırız sizin tedaviniz nasıl ilerliyor birbirimize destek olalım

Ya inşallahhhh benim icinde öyle ya cok az ve düzensiz dün ovulasyon testi yaptım ikinci cizgi baya koyuydu bugün tekrar deneyecegim bakalim ben şuan ocean inositol kullanıyorum bakalim nasil ilerleyecek ay söz herseyden haberdar edicem Yeter ki olsun
Aslında bende yumurtlamayı anlıyorum ama olmuyor sonra şu an düzenli adet olmak bile Bi başarı gibi geliyor. inşallah kalırız sizin tedaviniz nasıl ilerliyor birbirimize destek olalım

Yaa ne güzel inşallah yumurtlama olmuştur değerlendirin insülin direncin vs ne durumda canım inositol onun için mi kullanıyorsun.

Merhaba hayırlı. Olsun inşallah bende ocean almak istiyorum pcosum 3 yıl oldı gebe kalmadım kararsızım işe yarar mı onu tek basına tek mi kullandınız

Bir akrabanın tedavi ile 2 tane çocuğu oldu..Rahim duvarı kalinlasmasi yüzünden kanamasi bir hayli artmıştı ve kürtajla temizletti rahim iç duvarını.Sonrasi doktor yasmin verdi.Birkaç ay kullandı.Sonta hapı unutmuş bu yüzden de kutuyu yarıda bırakmak zorunda kalmış.Pcosum var kendiliğinden çocuk olmaz felan diye düşünüp ek korumaya geçmemiş.Sonuç hamile..

Merhaba hayırlı. Olsun inşallah bende ocean almak istiyorum pcosum 3 yıl oldı gebe kalmadım kararsızım işe yarar mı onu tek basına tek mi kullandınız
Merhaba, teşekkür ederim evet ben tek onu kullandım, ama ovulasyon testleri ile de sürekli takip yaptım çok şükür nasip oldu darısı başınıza inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…