Pcos

Merhaba 😊 bende pcosum 25 yaşındayım 7 aylık evliyim ve artık bebiş düşünüyoruz şu an inofolic kullanıyorum inşallah en kısa zamanda hamile kalırız bu yolda çaresiz kalmaktan korkuyorum 😭

Merhaba 😊 bende pcosum 25 yaşındayım 7 aylık evliyim ve artık bebiş düşünüyoruz şu an inofolic kullanıyorum inşallah en kısa zamanda hamile kalırız bu yolda çaresiz kalmaktan korkuyorum 😭
Ay bende ya bana da doktor inositol verdi ona devam galiba şuan yumurtla dönemimdeyim çok şiddetli şeffaf ve afedersiniz sümük gibi akıntım var ama ovulasyon testi yaptim 2 defadır bir cizgi silik çıkıyor

Aslında bende yumurtlamayı anlıyorum ama olmuyor sonra 😔 şu an düzenli adet olmak bile Bi başarı gibi geliyor. inşallah kalırız sizin tedaviniz nasıl ilerliyor birbirimize destek olalım 🙏🏻

Ya inşallahhhh 🙌🏻 benim icinde öyle ya cok az ve düzensiz dün ovulasyon testi yaptım ikinci cizgi baya koyuydu bugün tekrar deneyecegim bakalim ben şuan ocean inositol kullanıyorum bakalim nasil ilerleyecek ay söz herseyden haberdar edicem Yeter ki olsun
Aslında bende yumurtlamayı anlıyorum ama olmuyor sonra 😔 şu an düzenli adet olmak bile Bi başarı gibi geliyor. inşallah kalırız sizin tedaviniz nasıl ilerliyor birbirimize destek olalım 🙏🏻

Yaa ne güzel inşallah yumurtlama olmuştur değerlendirin 🙏🏻 insülin direncin vs ne durumda canım inositol onun için mi kullanıyorsun.

Merhaba 🙂 bende pcos var oceanın inositol takviyesini kullandım ve ovulasyon testi ile yumurtlamayı takip ettim, yumurtlama gördüğüm gün ve ertesi günü değerlendirdim, 10 gün sonra yumurtlamam telrar pozitif çıktı meğer hamileymişim 🙏🏻 evliliğimin 4 ayında hamile kaldım
Merhaba hayırlı. Olsun inşallah bende ocean almak istiyorum pcosum 3 yıl oldı gebe kalmadım kararsızım işe yarar mı onu tek basına tek mi kullandınız

Merhaba herkese. Bende yeni üye oldum hep merak ettiklerimi okur okur çıkardım ama şimdi üye de oldum.
Hanımlar aranızda pcos olduğu halde dogal tedavilerle yada hiçbirşey yapmadan kendi kendine hamile kalan var mı deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız ☺️
Bir akrabanın tedavi ile 2 tane çocuğu oldu..Rahim duvarı kalinlasmasi yüzünden kanamasi bir hayli artmıştı ve kürtajla temizletti rahim iç duvarını.Sonrasi doktor yasmin verdi.Birkaç ay kullandı.Sonta hapı unutmuş bu yüzden de kutuyu yarıda bırakmak zorunda kalmış.Pcosum var kendiliğinden çocuk olmaz felan diye düşünüp ek korumaya geçmemiş.Sonuç hamile..🙂

Merhaba hayırlı. Olsun inşallah bende ocean almak istiyorum pcosum 3 yıl oldı gebe kalmadım kararsızım işe yarar mı onu tek basına tek mi kullandınız
Merhaba, teşekkür ederim 🙏🏻 evet ben tek onu kullandım, ama ovulasyon testleri ile de sürekli takip yaptım çok şükür nasip oldu ❤️ darısı başınıza inşallah

X