Pcos ve yumurtlama

tweeetyyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
10.394
12.029
31
Merhaba kızlar
Ben de polikistik görüntüler varmış. Ama bu gebeliğe engel değil dedi doktorum. Bu süreçte bir kere hamile kaldım kimyasalla sonuçlandı. Daha sonra gebelik olmadı. Halbuki kimyasal peşine hamile olan çok örnek var. Sonra tekrar kontrole gittim hep aynı cümle hamile kalabilirsin sıkıntı yok. Ama kalamıyorum yumurta takibi yapayım dedim hiç pik göremedim. Gün aşırı ilişki deniyorum 2 ay böyle sürecek. Sonrasında artık bir tedaviyi ben isteyeceğim olmazsa. Çünkü böyle çok daha fazla stresliyim. Ve o yumurtlama ağrısı dediğimiz ağrılar sancılar ben de hep var. Ne yapacağım bilmiyorum. Fikri olan benimle de paylaşabilir mi? Ya da böyle örneği olan bana ilham olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim

Pcos için bilgim yok ama okuyunca yazmak istedim
Yumurta takibi yaptırman sanki en iyi çözüm gibi
İnşallah gönlündeki olur canım

Pcos için bilgim yok ama okuyunca yazmak istedim
Yumurta takibi yaptırman sanki en iyi çözüm gibi
İnşallah gönlündeki olur canım
Teşekkür ederim canım zaten bu iki ay böyle deneyeceğim olmadı aşılama olur, iğne olur, herhangi bir yöntemle ilerleyeceğim

inositol kullanmanı tavsiye ederim tabi doktoruna danışarak canım ben de yeni başladım aynı durumdayız bende kimyasal vs hiç olmadı dah aönce ama

evet inositolü ben de tavsiye ederim policaps’te de var zaten. Onun dışında en önemli tavsiyem kafaya takmamanız. Çok zor biliyorum ama kendinize kafanızı dağıtacak bir şeyler bulun. Bende pcoslu ve 1 kimyasal geçirmiş birisiyim. 10 ay denedik ne yumurta takibi ne ovulasyon testi ne klomen hiç biriyle sonuç alamamıştım ta ki kafamdan bu düşünceyi atıp akışına bırakana kadar inşallah en kısa zamanda beklediğiniz mutlu haberi alırsınız

Ah güzel duanız için çok teşekkür ederim. İnanın kafamdan atamıyorum. Nolursa olsun hep aklımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…