Pcos ve aşılama

İnşallah tutar canım 🙏🏼 eğer kilo varsa bu çok önemli vererek kilo hamile kalan çok mesela ben biraz zayıfladım azda olsa adetim düzene girdi biraz daha zayıflasam belkide hamile kalırım pco da insülin direnci ve kilo eşlik ediyorsa kilo büyük rol oynuyor 4 doktora gittim hepsini aynısını dedi hamileliğe engel değil ama geciktirir diyor hepsi .. pco olmayan kadınlar yılda 12 kez hamile kalma şansları var bizimde yarı yarıya işte 6 kez felan düşün yani şans yüksek ama metabolik sorunlar önüne geçiyor İnositol kullanmanı tavsiye ederim ilaçsiz yumurtlama ve adet görmeye başladım bu sayede .. Doktorum vermişti reçete
merhaba İnosıtol hangi marka kullandınız acaba. Bende 2 defa Klomen kullandım kısmet olmadı. Biraz Vıtamın takvıye ile ılerlemek istiyorum. Su an magnezyum ıyot d vıtamını omega 3 folik asıt ve İnosıtol kullanacağım. Ayrıca folik asıt onerınız var mı yardımcı olursanız sevinirim 😊

aAy inşallah Rabbim kimsenin elini boş bırakmasın asla evlenmeden önce böyle olucağını düşünmedim. Bende de insülin direnci var hangi doktora gittiysem pcos yüzünden kilo vermemi istedi kilo 10 kilo verdim adetim düzene girdi sonra aşılama yaptılar şu süreçte de stresten iştahım açıldı :KK43:
İnsülin direnci için inositol d vitamini ozellıkle önerırım. Doktorunuza danışıp kullanabilirsiniz.

Kilo sorunum var 11 kilo verdim hala diyetteyim ama kiloluyum daha. İnositol aldirdim bugun esime inofolic combi hem folik asit var ama folik asit mg az geldi bana doktorun verdigini birakip buna baslasam mi bilemedim hic
Bende aynı durumdayım diyeti bıraktım maalesef mental olarak iyi hissetmiyorum kendimi yine 10 kilo fazlam var .. önemli olan o vitamini depolamak ben bundan kullandım Doçent doktor vermişti faydasınıda görmüştüm
Alta link bıraktım istersen araştırırsın belki
Bide eşine keçiboynuzu pekmezi bide bol kabak çekirdeği ve havuç verebilirsin 🤭

Hatta eşine eczaneden Q10 dediğimiz vitaminide verebilirsin hücreleri yeniliyor

merhaba İnosıtol hangi marka kullandınız acaba. Bende 2 defa Klomen kullandım kısmet olmadı. Biraz Vıtamın takvıye ile ılerlemek istiyorum. Su an magnezyum ıyot d vıtamını omega 3 folik asıt ve İnosıtol kullanacağım. Ayrıca folik asıt onerınız var mı yardımcı olursanız sevinirim 😊
Selam canım ben bundan kullandım doçent bir kadın Doğum vermişti reçete Trendyolda daha kolay bulunuyor

eczanelerde zor bulmuştum Folik asitte ismi Folbiol vermişti bana birazda kansızlığım vardı biraz yüksek dozlu ama ortadan kırıp içilebiliyor öyle çok ağır olmuyor ayrıca Omega 3 ile desteklemen süper 👍

en kısa zamanda inşallah olurrrr 🙏 15 günde mi idrar testi yapmıştın yoksa daha erken mi ?
Canım ben 7. Gün yaptım iğne etkisinin gittiğini öğrenmek için bi sonrakini de 15. Gün yaptım hep öyle yaptım ama keşke yapmasaydım insan çok üzülüyor sonra

evettt ben de normalde yapmıcaktım eşim yap dedi hatta ona olsa da çıkmaz ki dedim testi yaptım pozitif çıktı sonra araştırınca iğnenin etkisinden yazanlar olmuş tüm hevesim gitti

Selam canım ben bundan kullandım doçent bir kadın Doğum vermişti reçete Trendyolda daha kolay bulunuyor

eczanelerde zor bulmuştum Folik asitte ismi Folbiol vermişti bana birazda kansızlığım vardı biraz yüksek dozlu ama ortadan kırıp içilebiliyor öyle çok ağır olmuyor ayrıca Omega 3 ile desteklemen süper 👍
Cok teşekkür ederim canim 😍

Merhabalar hanımlar. Ben pcos hastasiyim ama duzenli adet gorenlerden. 3 kez klomen tedavisi gördüm 2 sinde yumurta elde edildi ama hamilelik olmadi. Bu ay asilama tedavisine baslayacam. Bu basligi acmamin sebebi hem asilama olacak olanlarla birlikte takip etmek hem de bilgi edinmek. Aşılama tedavisi gorurken ayni anda kür de yapmak istiyorum sizce bir zarari olur mu ? Guncel konumuz olsun asilama yaptiracak olan herkesin yorumlarıni bekliyorum bu post altinda dertleselim ❤️
Merhabalar canım bende 11.04 de aşılama oldum devlet hastahanesinde. Bende pcos hastasıyım klonun tedavisi gördüm 2 kere özel hastahanede olumsuz olunca devlete geçtim. Özel hastahane maddi olarak zorluyo maalesef. Aşılama sürecimde adetimin 2. Günü itibariye iğne kullanarak yumurtalarım büyütüldü. Yeterli olgunluğa ulaştıktan sonra çatlama iğnesi kullandım. 36 saat sonra aşılama için hastahaneye gittim. Aşılama sonrası 10 dk kadar tuttular. 26.04 de kan verip öğreneceğim bende sonucu nasipse. Doktor aşılama yaparken akıntım olduğunu söyledi sağlıklı ilerler mi bilmiyorum. Allah’ın işi gerçekten eşimde gribal enfeksiyon geçiriyordu o süreçte. Gerçekten inadına olur gibi can sıkıcı bi süreçti. Aşılama öncesi sprem yıkama yapıp kalitelileri seçtikleri için içim biraz rahat biraz tedirgindi. Ama öyle böyle oldu bakalım. Şimdi sonucu bekliyoruz

Merhabalar canım bende 11.04 de aşılama oldum devlet hastahanesinde. Bende pcos hastasıyım klonun tedavisi gördüm 2 kere özel hastahanede olumsuz olunca devlete geçtim. Özel hastahane maddi olarak zorluyo maalesef. Aşılama sürecimde adetimin 2. Günü itibariye iğne kullanarak yumurtalarım büyütüldü. Yeterli olgunluğa ulaştıktan sonra çatlama iğnesi kullandım. 36 saat sonra aşılama için hastahaneye gittim. Aşılama sonrası 10 dk kadar tuttular. 26.04 de kan verip öğreneceğim bende sonucu nasipse. Doktor aşılama yaparken akıntım olduğunu söyledi sağlıklı ilerler mi bilmiyorum. Allah’ın işi gerçekten eşimde gribal enfeksiyon geçiriyordu o süreçte. Gerçekten inadına olur gibi can sıkıcı bi süreçti. Aşılama öncesi sprem yıkama yapıp kalitelileri seçtikleri için içim biraz rahat biraz tedirgindi. Ama öyle böyle oldu bakalım. Şimdi sonucu bekliyoruz
Cevap yazdiginiz icin cok teşekkür ederim bende yarin gidecem tedaviye baslamak icin. İnsallah guzel sonuçlar alırsınız ❤️

Kizlar merhaba bende duphaston kullandim adetimi bekliyorum. Pco var. Doktor Igne tedavisine gecicez dedi. Adetin ilk uc gunu icinde gelmemi istedi. Asilamada hangi igneleri kullandiniz

Merhabalar hanımlar. Ben pcos hastasiyim ama duzenli adet gorenlerden. 3 kez klomen tedavisi gördüm 2 sinde yumurta elde edildi ama hamilelik olmadi. Bu ay asilama tedavisine baslayacam. Bu basligi acmamin sebebi hem asilama olacak olanlarla birlikte takip etmek hem de bilgi edinmek. Aşılama tedavisi gorurken ayni anda kür de yapmak istiyorum sizce bir zarari olur mu ? Guncel konumuz olsun asilama yaptiracak olan herkesin yorumlarıni bekliyorum bu post altinda dertleselim ❤️
Nisan 18 aşılama oldum hafif pcos var düzensiz adet . aşılama öncesinde ilaçla yumurta büyütüp doğal yolla denedik fakat sonuç alamadık ilk aşılamam hayırlısını diliyorum ☺️🤲🏻

Kizlar merhaba bende duphaston kullandim adetimi bekliyorum. Pco var. Doktor Igne tedavisine gecicez dedi. Adetin ilk uc gunu icinde gelmemi istedi. Asilamada hangi igneleri kullandiniz
Adetin 5. günü Yumurta büyütmek için letu hapını kullandım 9 gün. daha sonra ovitrelle vuruldum sonra aşılama yapıldı

X