PCOS Tup bebek ilk negatif 2. transfer pozitif olanlar varmı?

gul18012

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2024
1
0
28
Merhaba ben ilk transferden sonra hamile kaldim. 6ci haftasinda kalp atisi duyulmadi. kurtaj oldum. Doktor embriyo sagliksiz ola bilir dedi. Benim gibi ilk transferi dusukle sonuclanan 2.denemede pozitif olan varmi?

Benim de ilk deneme negatif 2. Olacağım adet dönemini bekliyorum. İnşallah pozitif olur artık Allah emeklerini boşa çıkarmasın. Daha sonraki denemelerde tutma şansı daha yüksek diyorlar hep ama

Benim de ilk deneme negatif 2. Olacağım adet dönemini bekliyorum. İnşallah pozitif olur artık Allah emeklerini boşa çıkarmasın. Daha sonraki denemelerde tutma şansı daha yüksek diyorlar hep ama
Benimde sonucum ilk transfer sonucum negatif. Hemen bu adet döneminizde mi tekrar transfer hazırlığına başlicaksınız

Pardon 2.yazmışsınız ama ben hiç hazır hissetmiyorum 3.adeti beklicem psikolojik olarak çok çok kötü hissediyorum

Valla ben
Nasıl toparladınız peki öneriniz var mı dünden beri gözümde yaş kalmadı
valla umudunu kaybetmemek lazım bende çok ağladım bayramda öğrendim negatifi bi de. Benim doktorum çok güzel destek veriyor kendisiyle görüştüğümde güzel dileklerde bulundu yaşımın daha genç olduğunu çok normal olduğunu vs söyledi bunun olabileceğini iletti. Allah vermeyeceği şeyi hayal ettirmez öyle düşün ferah tut içini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…