Pcos tedavisi için İstanbul doktor önerisi

Gerçekten elinize sağlık ne güzel açıklamışsiniz. İnsanın bu şekilde morale ihtiyacı oluyor çok teşekkür ederim sizden ricam bal çörekotu karışımını nasıl yapacağım nasıl tüketmeliyim onu anlatabilir misiniz acaba🙏🌸
Rica ederim ben de çok yazılar okudum hiç pes etmeden araştırıp dururdum tam bir uzman gibiyim yani herşeyi didik didik ince ayrıntısına kadar okurdum uygulardım allahım isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin nasip etsin bu güzel duyguyu 🤲
Aktardan çörekotubu çektirip toz halinde aldım bir de toz tarçın aldım adetin 2.günü başlanıyor bu küre sabah akşam aç karina ( bazen tokken de yiyodum ) 1 çay kaşığı tozçörekotu 1 çay kaşığı toztarçın 1 yemek kaşığı bal karıştırıp yedim 10 gün boyunca bir yandan da ovulasyon testleriyle her gün yumurta takibi yaptım testte çatlamayı gördüğüm gün ilişkiye girdim ( sonrasında da 2 günde 1 ilişki oldu işimi şansa bırakmak istemedim🤭 )

Tamamdır bunları deneyeceğim. Çok duymuştum ama burda sizden birebir şiddetle tavsiye alınca daha istekli oldum. Çok teşekkür ederim önerileriniz cevap verdiğiniz için 🙏
Rica ederim dediğim gibi burda çok topikler var beraber aynı heyecanları yaşayanlar deneyenler vs. ben de onlardan biriyim bazı kişilerde hemen sonuç alınabiliyo bazı kişilerde uğraştırıyo inşallah siz en kısa zamanda pozitif i görürsünüz 🤗

Merhabalar. Adet düzensizliğim evlilikten sonra başladı. 1.5 yıllık evliyim. Bu sıkıntıdan dolayı bı çok doktora gittim. Çoğu hiç bişey yapmadı sıkıntı görünmüyor stres ufak kist falan dedi geri gönderdi. Daha sonra bi doktor pcos var çocuğun olmaz dedi sonra toparladı. Yani geç olabilir tedaviyle olabilir falan dedi. Korktuk.Bebek düşünemeye başladık.Suan İstanbul'da sürecin takibini yapabileceğim - tedavi vs ne gerekiyorsa -iyi bir doktor arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz? 🌸🌸🌸🙏🙏🙏 Pcoslu olup hamile kalanlardan önerilere de çok çok açığım 🙏 çok tecrubesizim lütfen yardım🙏🌸
19 yaşında pcos teşhisi aldım bana da Dr çocuğun ya olmaz yada çok zor olur demişti o dönem ergenlikten beri kilolarla da başım dertte ben 5 ay bile adet görmediğimi biliyorum çok şükür 22 aylık oğlum var şuan 😄

İnşallah güzel öneriler gelir hem doktor olarak hem doğal ürünler moral bile almak insana iyi geliyor 🙏 eğer burası dışında güzel doktor bulursanız buraya da yazar mısınız hepimiz görelim bilelim 🌸
Tabiki yazarim bende arastiracagim benim aslında doktorum çok iyi ama direk asilama diyor once bir tedavi demedi oyuzden baska dr bakiorm

Ay duygularima tercüman oldunuz gerçekten😐 Aynı durumdayım. Çıkar mı guzek öneriler doktor tavsiyeleri dersiniz bu konu başlığında. Bı şansımı denemek istedim ben de 😐
Başka başlıklarda okumuştum birçok tavsiye ama bence konum bildirirseniz daha iyi yardımcı olabilirler. İstanbul ne de olsa çok büyük. En uzaktakini tavsiye etseler zor olur.

Bu arada benim de 4 yılımı aldı bebeğime kavuşmak ama ben her ay tedavi görmedim 2 3 ay uğraştım 6 7 ay ara verdim o ara verdiğim de de doğal kürler denedim böyle böyle bazen akışına bıraktım hiçbişey yapmadım ama bal tarçın çörekotu kürünü şiddetle öneriyorum tam bir klomen veya femera gibi yumurtlamaya yardımcı doğal bir tedavi ayrıca soğan kürü de hem adet düzensizliği için iyi hem de kistleri rahimi yumurtalıkları iltihapları herşeyi temizliyo onunla da hamile kalanlar var
Bal tarcin corek otu miktarı ve nasıl hangi zamanlarda kullanilir acaba. Allahim evladinizi bağışlasın

Başka başlıklarda okumuştum birçok tavsiye ama bence konum bildirirseniz daha iyi yardımcı olabilirler. İstanbul ne de olsa çok büyük. En uzaktakini tavsiye etseler zor olur.
Tabiki öyle haklısınız bilerek semp ya da Avrupa Anadolu yazmadım aslında çünkü artık yeterki güzel tavsiye alayım diye düşündüm araştırır bakarım neresi olursa hani

Bal tarcin corek otu miktarı ve nasıl hangi zamanlarda kullanilir acaba. Allahim evladinizi bağışlasın
Ben internete yazdım orda çıktı isterseniz bakın siz de 12 tatlı kaşığı öğütülmüş çörek otu 10 çay kaşığı tarçın 10 yemek kaşığı da bal galiba böyleydi tam ne zaman ve ne sıklıkla kullanmak gerek o da yazıyor internette

19 yaşında pcos teşhisi aldım bana da Dr çocuğun ya olmaz yada çok zor olur demişti o dönem ergenlikten beri kilolarla da başım dertte ben 5 ay bile adet görmediğimi biliyorum çok şükür 22 aylık oğlum var şuan 😄
Siz de çok güzel moral oldunuz Allah bağışlasın 🙏 peki siz tedavi gördünüz mü doğal kendi mi oldu bebeginiz. Eğer tedavi görduyseniz nerde hangi doktorda ?,🌸💗

Rica ederim ben de çok yazılar okudum hiç pes etmeden araştırıp dururdum tam bir uzman gibiyim yani herşeyi didik didik ince ayrıntısına kadar okurdum uygulardım allahım isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin nasip etsin bu güzel duyguyu 🤲
Aktardan çörekotubu çektirip toz halinde aldım bir de toz tarçın aldım adetin 2.günü başlanıyor bu küre sabah akşam aç karina ( bazen tokken de yiyodum ) 1 çay kaşığı tozçörekotu 1 çay kaşığı toztarçın 1 yemek kaşığı bal karıştırıp yedim 10 gün boyunca bir yandan da ovulasyon testleriyle her gün yumurta takibi yaptım testte çatlamayı gördüğüm gün ilişkiye girdim ( sonrasında da 2 günde 1 ilişki oldu işimi şansa bırakmak istemedim🤭 )
Tabi tabi şans beklememek lazim bu evrede garantiye almak gerek 🤗 çok sağolun tekrardan günlük taze hazırlayıp yemek daha iyi olur sizin dediğiniz gibi yapacağım bunu 🤗🌸

Ben pcos yüzünden olan hormon bozukluğumu clife ile çözdüm bi araştırın isterseniz. 2 aydır içiyorum ve 2 aydır adetim tam 28.günde başlıyor. Hormonlarım da çok iyi çıktı geçen ay. Hepsi düzelmiş. Bi araştırın isterseniz instagramda clifebitkiselkarisim kullanıcı adı. M mineya

Ben pcos yüzünden olan hormon bozukluğumu clife ile çözdüm bi araştırın isterseniz. 2 aydır içiyorum ve 2 aydır adetim tam 28.günde başlıyor. Hormonlarım da çok iyi çıktı geçen ay. Hepsi düzelmiş. Bi araştırın isterseniz instagramda clifebitkiselkarisim kullanıcı adı. M mineya
Deneyip bı şans vermek isterim bakacağım mutlaka çok teşekkür ederim 🌸

Siz de çok güzel moral oldunuz Allah bağışlasın 🙏 peki siz tedavi gördünüz mü doğal kendi mi oldu bebeginiz. Eğer tedavi görduyseniz nerde hangi doktorda ?,🌸💗
Ben 3 ay adet görmemiştim ve 4 ayda kendimiz denemiştik olmamışti doktora gittim sadece takviye verdi tedaviye gerek kalmadan kaldım o ay görecektim aslında tedavi ama kendiliğinden oldu

Ben internete yazdım orda çıktı isterseniz bakın siz de 12 tatlı kaşığı öğütülmüş çörek otu 10 çay kaşığı tarçın 10 yemek kaşığı da bal galiba böyleydi tam ne zaman ve ne sıklıkla kullanmak gerek o da yazıyor internette
Bende baktim evet bu sekilde çıktı tesekkur ederim

Ben 3 ay adet görmemiştim ve 4 ayda kendimiz denemiştik olmamışti doktora gittim sadece takviye verdi tedaviye gerek kalmadan kaldım o ay görecektim aslında tedavi ama kendiliğinden oldu
İnşallah bizim de öyle olur sağlıklı şekilde ilerler süreç çok uzamadan 🙏🌸

Bn 55 kiloyum canım boyum 1.65 yani zayıf katagorisindeyim ama pco var ne tüylenmem var ne de sivilcelenmem 5 aydır deniyorum 2. Çocuk için hep bi hüsran son adetimin üzerinden 57 gün geçti

Bn 55 kiloyum canım boyum 1.65 yani zayıf katagorisindeyim ama pco var ne tüylenmem var ne de sivilcelenmem 5 aydır deniyorum 2. Çocuk için hep bi hüsran son adetimin üzerinden 57 gün geçti
Her şeyimiz çok benzer boy kilo benimde tüylenme sivilce hiç yok sadece adet döngüsü uzun bozuk. Benim ilk olacak eğer olursa bebek🙏 ilk bebeğinize doğal yolla mi hamile kalmıştıniz acaba

Her şeyimiz çok benzer boy kilo benimde tüylenme sivilce hiç yok sadece adet döngüsü uzun bozuk. Benim ilk olacak eğer olursa bebek🙏 ilk bebeğinize doğal yolla mi hamile kalmıştıniz acaba
Çakşır suyu içip öyle kalmıştım galiba yine aynısını yapıcam

X