Pcos olup aşılama olanlar toplanın!!!!!

Merhaba hanımlar. Bu ay cesaret edebilirsem ben de yaptırmayı düşünüyorum. Daha önce çatlatma ile denemiştik olumsuz oldu. Sonra doktor yüzü görmedim. Bir süre ya da birkaç gün dinlenmek gerekiyor mu rapor falan verir mi acaba dr

Kızlar bende pcos var 3 olumsuz aşılamam var 3 senedir evliyim ö gebelik oluşmadı bana yarın doktora gidicem aşılama yapanlar kaç mg iğne kullandınız aşılamanız tuttu mu aşılama sonrası uyudunuz mu neler oldu yapanlar yaşayanlar lütfen bilgilendirin beni yazarsanız çok mutlu olurum
Benim çok şiddetli ağrım var bugün oldum ilk aşılama ilk tedavim umarım yarın geçer yalnız kaç gün önce kaşıntı yanma olduğu için fitil verdi doktor acaba spermleri söktürüp götürmez mi

Benim çok şiddetli ağrım var bugün oldum ilk aşılama ilk tedavim umarım yarın geçer yalnız kaç gün önce kaşıntı yanma olduğu için fitil verdi doktor acaba spermleri söktürüp götürmez mi
şimdi mi kullmcaksın aşılama yaptıktan sonra mı? Şidddetli ağrı normaldır 1 kaç güne geçiyor

Doktorum kullanabilirsin dedi ama bana çok mantıklı gelmiyor zaten devletteki doktorlar ağzından cımbızla laf alıyorsun

X