Pcos klomen ve çatlatma iğnesi

Ben dün gittim iğnenin 6.gününde bende çok gelişme yok malesef dozu yükseltti doktor.. Cumartesi yine gidicem bakalım bazen geç büyür bazen erken dedi iki yumurta var yumurtanın 1 ya da 2 olmasını istyorum güzel ama tam istediğim gibi değil 2 doz daha vurcaz dedi zaten 2 kutu yazmıştı bana 11.gün bir daha bakcak kısmet artık

Adetin kaçıncı günüydü senin ?

3. Günü gittim 5. Günü kullanmaya başladım ilaçları çarşamba günü de kontrol vardı iyi gelişmiş geçen seferki ne göre iyi dedi iğneyi verdi
Yani sormak istediğim bugüb kaçıncı gündesin benim 8.gündü tam gelişmemişti onu sordum
Adem'in 12. Günü öyle söylim ve çatlatma iğnesini vurdum
heh tamam şimdi oldu canım.. çok sevindim rabbim hayırlısını versin gönlüne göre inşallah

Merhaba bende dün başladım letrole acaba durumunuz nedir??

Ayyy hadi inşallah yerleşme kanamasıdır yaa inşllah

Merhaba ben 1.5 yıldır evliyim ve hiç korunma olmamasına rağmen çocuğum olmadı. 1 sene dolmadan zaten tedavi başlatmıyolardı pcos olduğumu biliyodum bekarlığımdan beride adet günlerim düzgün değildi zaten anlayabiliyodum.Bendede sağ yumurtalığımda tembellik var diyodu gittiğim doktorlar. Sürekli kilo vermekle alakalı diye duydum ama insülin direncim olduğu için oda çok zordu benim için. Yaklaşık 3 ay önce pholicaps , argifertil , matofin kullanmaya başladım hatta rahim filmi bile çektirdim filmin sonucu çok şükür iyi çıktı tüplerde herhangi bir tıkanıklık vs çıkmadı. Bu ay doktorum gonal f 450 verdi onunla yumurtalarımı büyütebildik normalde çatlama günüm 16. Güne denk gelir diye hesaplarken 20. Günde anca 17 mm geçti ve 2 gün önce ovitrelle çatlatma iğnesi kullandım. İnşallah çabalarım sonuç bulur şimdi bi 10 gün beklemedeyim. Doktorum 13 gün sonra gebelik testi yaptırmamı istedi. Hayırlısıyla bebiş isteyen herkese nasip etsin allahım inşallah

İnşallah canım :) lütfen kendini stres etme bol bol meditasyon yap rahatla gevşe. Stres bebeğin tutunmasını etkiliyor şekerli ve hamur şeyler tüketme sağlıklı beslen

Adet oldum canım
olsun üzülme canım zamanı vardırr.. benim de tedavim iptal oldu 11.gün ilaçlara çok tepki vermediği için iptal etti.. bende bıraktım herşeyi bir daha gel diğer ay dedi ama ben gitmiycem.. pilatese başladım sağlıklı besleniyorum kilo vermeyi düşünüyorum bi 5-6 kg kadar :) hakkımızda hayırlısı olsun

İnşallah canım :) lütfen kendini stres etme bol bol meditasyon yap rahatla gevşe. Stres bebeğin tutunmasını etkiliyor şekerli ve hamur şeyler tüketme sağlıklı beslen
Motivasyonunun için teşekkürler canım. Evet bu süreçte stres ve sağlıksız beslenme olumsuz etki yaratıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…