Pcos klomen ve çatlatma iğnesi

Ve akıntımda çok oluyor hatta iğneden 4 gün sonra bembeyaz ve krem gibi yoğun bir akıntım oldu iğneden 2 gün sonrada damla damla lekelenir geldi anlamadım

Adetinize 8 gün mü var, bugün iğnenin 13.günü mü o kısmı anlayamadım.

Bence siz gebelik testi yapın
Dün tam hazırlandım gidicem geri vazgeçtim bu gün sağlık ocağına gittim o da şansıma bu gün test günü değilmiş dedi yarın gel dedi geri eve geldim açıkçası korkuyorum yarın özele gidip direkt öğrendim var ama işte değer düşük çıkar diye korkuyorum kaç çıkmalı değer acaba

Kaç çıktığının bir önemi yok. Gebelik için sağlık merkezinin belirlediği aralıkta çıksın sonra 2 günde 1 artarsa sağlıklı ilerliyor işler demektir

Kaç çıktığının bir önemi yok. Gebelik için sağlık merkezinin belirlediği aralıkta çıksın sonra 2 günde 1 artarsa sağlıklı ilerliyor işler demektir
Ayy inşallah vardır doktorum çok umutlu konuştu dikkat ediyorum ama işte bilmiyorum yinede Rabbim bana da nasip eder inşallah

Ben de bu ay vuruldum. Öyle umutluyum ki. 7 gün var adete. Henüz hiç belirtim yok . Cok cok meraklıyım
Ayyy inşallah olur bir akadaşımınki olmamıştı çok üzülmüştüm rahim filmi istemiş iğnesini de ben vurmuştum dua okuyarak ama nasip işte senin kaç yumurtan vardı

Ne zaman test yapıcaksınnn
Ben az önce sağlık kabininde yaptırdım kan testi normal kaset teste yapıyorlarmış ben de bilemedim ama bana raporlu yazılı bişey vermedi nasıl takip edicem bana yok dedi ben testi aldım eve geldim ne bilim silik bir çizgi çıktı sanki sence

Eklentiler

• IMG-20230509-WA0003.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 103
Çizgi varrrrrrrrr , nasıl normal kan almadı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…