Pcos klomen ve çatlatma iğnesi

Ben kontrolü yaptım ve 4 yumurtam da süper gelişmiş dedi 20 mm hepsi dedi ve ikisi sağda ikisi solda dedi iğneyi bu gün sabah 8 de vurdum akşam ve yarın akşam kritik ilişki gecesi olucak sonrasında ise pazar olucak salı olucak ve perşembe olucak dei sonrada Bakacaz bakalım eğer adetin gecikirse kan tersini ver gel dedi yok hasta olur Şam'da gelmemi söyledi çünkü rahim filmi çekilecek dedi inşallah olur ya bakalım 4 yumurta iyi gelişmiş dedi bakalım nasıl olucak 🙏🏻

Ben kontrolü yaptım ve 4 yumurtam da süper gelişmiş dedi 20 mm hepsi dedi ve ikisi sağda ikisi solda dedi iğneyi bu gün sabah 8 de vurdum akşam ve yarın akşam kritik ilişki gecesi olucak sonrasında ise pazar olucak salı olucak ve perşembe olucak dei sonrada Bakacaz bakalım eğer adetin gecikirse kan tersini ver gel dedi yok hasta olur Şam'da gelmemi söyledi çünkü rahim filmi çekilecek ded.

Merhaba son durumunuz nedir??
Tüylerim açık bir problem yok dedi geçen hafta çarşamba günü çektirdim hasta olursam geri gelmemi söyledi bekliyorum bakalım ne olacak az önce okudum rahim filmi sonrası hamile kalan çok bende sordum 1 hafta sonra ilişki olabilir dedi bakalkm hamile kalacakmıyım kendiliğinden düşük bir ihtimal çünkü yumurta tembel liğini vardı ama hayırlısı adetim düzenliyor düzene girmişti geçen sefer tam gününde oldumoldumbu sefer adetim 8 temmuz bekliyorum bakalım

Tüylerim açık bir problem yok dedi geçen hafta çarşamba günü çektirdim hasta olursam geri gelmemi söyledi bekliyorum bakalım ne olacak az önce okudum rahim filmi sonrası hamile kalan çok bende sordum 1 hafta sonra ilişki olabilir dedi bakalkm hamile kalacakmıyım kendiliğinden düşük bir ihtimal çünkü yumurta tembel liğini vardı ama hayırlısı adetim düzenliyor düzene girmişti geçen sefer tam gününde oldumoldumbu sefer adetim 8 temmuz bekliyorum bakalım
Benimki de 2 temmuz adet günü. çatlatma iğnesi oldm bekliyorum ama 3 ymrta oldgu ıcn doktor ucuz ıkız olma ihtimali var deynce korkumdan tek ilişki oldu söylediği günler içinde.Benmde yumrta tembelliği var buda ilk denemem kısmet hayırlasıyla olur insaallah bizlerinde🌸

Benimki de 2 temmuz adet günü. çatlatma iğnesi oldm bekliyorum ama 3 ymrta oldgu ıcn doktor ucuz ıkız olma ihtimali var deynce korkumdan tek ilişki oldu söylediği günler içinde.Benmde yumrta tembelliği var buda ilk denemem kısmet hayırlasıyla olur insaallah bizlerinde🌸
İnşallah olur Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın olmazsa da üzülmeyin ben çok üzüldüm ama takmıyorum kafama eskisi gibi Allah'a bıraktım Rabbim doğru zamanı biliyor hayırlısını ve sağlıklısını versin önemli olan bu Rabbimden isteğim bu zamanı önemli değil🙏🏻

İnşallah olur Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın olmazsa da üzülmeyin ben çok üzüldüm ama takmıyorum kafama eskisi gibi Allah'a bıraktım Rabbim doğru zamanı biliyor hayırlısını ve sağlıklısını versin önemli olan bu Rabbimden isteğim bu zamanı önemli değil🙏🏻
Amin insaallah 🤲🏻 yüzümüzü güldürsün en kısa zamanda Rabbim

X