Pcos + femara + estrofem+ovitrelle sürecim

Bende PCO dediler üç kez anne oldum umudunuzu yitirmeyin. Hayıt tohumu kullanın araştırın lütfen kadınlara özel yaratılmış bitki diye geçiyor beyincikten düzeltiyor bütün hormonlari. Rabbim nasip etsin.

sonuç ne oldu

hayıt tohumu fsh vs düşürğyor diye biliyorum, hormon değereri düşerse riskli değilmi

Merhaba bende bunlari kullandım iğneyi gecen Perşembe yaptim üç gün belirli saatlerde ilişkiye gir dedi girdim şimdi progestreon kullaniyorum ama son iki gündür ksıkk ağrısı çekiyorum böyle olan var mı acaba

Geç döllenme de olabilir çünkü biz geç regl oluyoruz ve geç döllenme olabilir polikistik over den dolayi

Geç döllenme de olabilir çünkü biz geç regl oluyoruz ve geç döllenme olabilir polikistik over den dolayi
Merhaba aynı durumu yaşıyorum bende pcosum. Reglim 5 gün geçti düzenli ilişki yaşadım bu ay . İnşAllah bende geç döllenmeye denk gelmişimdir çünkü belirtilerim hala devam ediyor :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…