pcos da Eliminasyon diyeti yapılmalı mıdır?

Malesef beslenme düzeni ve vücudumuzun yağ oranı ile çok ilgisi var. Stress de pkosu arttiriyor
Kolay kolay gitmiyor ki bu kilolar. Ben zayıfladığımda açlık orucu diyeti yapmıştım. 56 ya inene kadar yoğun spor yaptım anca öyle gitmişti. Şimdi eriniyorum.ne yersem yiyeyim 68 in üstünü görmüyorum ama zayıflarsam biraz salayım hemen 68 e yol alıyor

Vücudun bir kiloya alışması ortalama 2 yıl aliyor. Muhtemelen 2 sene hiçbirimiz dùzenli beslenip kilomuzu korumaya, bedenimizi de yeni beslenme düzenlerimize ( aclik orucu, paleo, eliminasyon vb.) Alistirmadigimiz icin ipin ucu kolay kaçıyor

Haklısın indiğim kiloda 1 yıl kalabildim. Zaten ipin ucu kaçtı mı hızlıca dönüyor o kilolar. Şükür ki eski kilom döndü. Daha fazlasına dönmekte vardı ama bu kadarı bile polikistikover için yeterli oldu

Malesef çok hızlı alınıyor, ben de büyük çabalar ile kilolar verdim zamanında. Evlendim 3 ay içerisinde hepsini tekrar aldım. Artık yeniden verip korumayı öğrenmek gerekiyor sanırım

Kızlar ben 4 ay önce evlendim ve düğünden sonra yeme-içme düzenim maalesef çok bozuldu. Bir de insülin direncim çok yükseldiği için ve hareketim azaldığı için çok ciddi kilo aldım. Daha önce de eliminasyon ile kilo vermiştim ben. Şimdi yeniden doktoruma gittim ve tekrar eliminasyona başlıyorum doktor kontrolünde. Eğer aranızda pcos için eliminasyon diyeti yapacak olan varsa doktorumun önerilerini ve beslenme planımı sizinle paylaşabilirim. Birilerine faydası olur belki

Merhaba canım. Bende polikistik over sendromu var. Hamile kalmaya çalışıyorum ama olmuyor.. doktorum inositol icmemi soyledi. Ve ayda 3 kilo vermemi soyledi. Eliminasyon ile ilgili diyet listeni atabilir misin. Ben 29 yaşındayım. İstersen diyet arkadaşı olabiliriz. Belki birbirimizi motive ederiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…