Pcos , çatlatma iğnesi, geç döllenme ?

bademm0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2024
9
1
26
Kızlar merhaba çatlatma iğnesinin 22. Günündeyim 3 gündür kasıklarım ve belim ağrıyor dün kan verdim 0.3 negatif çıktı, adetim düzenli değil 35-40 günü buluyor , ama daha önce adetten önce hiç böyle ağrı yaşamadım sadece göğüs hassasiyetimden anlardım adet olacağımı şimdi ne adet oldum ne de gebelik mevcut adetim şu gün olacak diyemiyorum ona göre bi hesaplama yapamıyorum çatlatma iğnesi yaptırıp geç döllenme ya da adette aşırı gecikme yaşayan var mı..

yumurta çatlamadıysa regl gecikebilir. ben beklenen regl günümden 3 gün sonra regl olmuştum ama benim yumurtalar çatlamıştı. doktorum regl gününe kadar bekle demisti hep. zaten regl günümde de regl belirtilerim başlamıştı

yumurta çatlamadıysa regl gecikebilir. ben beklenen regl günümden 3 gün sonra regl olmuştum ama benim yumurtalar çatlamıştı. doktorum regl gününe kadar bekle demisti hep. zaten regl günümde de regl belirtilerim başlamıştı
Kız benim ki düzensiz normal insanlar gibi olmuyor 28-30 günde 35 ile 40 arasında ama ağrılar bitmiyor

Kız benim ki düzensiz normal insanlar gibi olmuyor 28-30 günde 35 ile 40 arasında ama ağrılar bitmiyor
yani iğnenin üzerinden 22 gün gecmis gebelik olsa çıkardı artık. bence doktora görünün. yumurtalar çatlamayıp kiste de dönüşmüs olabilir

X