PCOS AŞILAMA OLANLAR BAKABİLİR Mİ

Evet olabiliyor benim devlet hastanesinde ilki femera+ovitrille ikincisi femera*ovitrille*aşılama. Yani femera ile de aşılama oluyor inşallah siz güzel sonuçlar alırsınız
Bende ilk defa dün aşılama yaptım pcos var bende yumurtam 21 ml oldu çatlatma iğnesi yapıldı eşimde problem yok tutarmı sizce

Peki adet belirtisi mi tutundu mu nerden anlayabilirim mesela memelerde ağrı yok bende sadece kaşık ağrısı bacaklarım çekiliyor bide 4. Günüm bugün
Anlayamazsın canım adet belirtileri hamilelik beliritileri aynı ve daha erken sadece 10 gün daha sabretmen lazım ve belirti aramaman lazım yoksa günler geçmez

O kadar kötü bir psikoloji her saniye gogleden bişeyler bakıyorum normalde bu kadar stresli bir insan değilim olsa olmasa nasip derdim ama tedaviye başlayınca öyle olmuyormuş

Peki adet belirtisi mi tutundu mu nerden anlayabilirim mesela memelerde ağrı yok bende sadece kaşık ağrısı bacaklarım çekiliyor bide 4. Günüm bugün
Siz kaç sefer denediniz aşılamayı birde size şöyle bişey tavsiye etmek istiyorum pcos var normalde bende diğer ay soğan suyu içtim doktor pcos yokki gibi bir cümle kullandı temizlemişti sanırsam İbrahim saraçoğlunun tarifini izleyip yapmıştım

Siz kaç sefer denediniz aşılamayı birde size şöyle bişey tavsiye etmek istiyorum pcos var normalde bende diğer ay soğan suyu içtim doktor pcos yokki gibi bir cümle kullandı temizlemişti sanırsam İbrahim saraçoğlunun tarifini izleyip yapmıştım
Ben pcosum ve soğan suyu ile mahvolmuştum tüm hormonlarım alt üst olmuştu, regl oldugumda hastanelik olmuştum o yüzden herkese iyi gelmiyor bilginiz olsun

Soğan suyu pcosu temizlemez maalesef sadece etkilerni azalatabilir, bende içtim soğan suyu ama ters tepki yaptı daha kötü yaptı. Ben 2 aşılama oldum

X