Pco ve Ben Ne Alaka?

Glükoza takıldım nedense insülin direnciniz varmı ? Bende pkoluyum 28 yaşındayım 5 sene oldu evliyim pko herzaman yumurtalıklarda olmuyor onun evreleri var kimisi insülin direncine bağlı olarak yaşıyor kimisi tiroid problemleriyle kimisi işte bu AMH değeri vs. Benimde var mesela bende Tiroid +insülin direnci + Fazla yumurta sorunu var. Ama bu teşhisi almak için kaç doktor değiştirdim anlatamam iyi doktora denk gelmek lazım bana hep çok iyi çok iyi dediler ama tık yok ayrıca eşimin testleri de kötü çıkmıştı yani pko engel değil ama zorlaştırıyor hele ki erkek faktörü de varsa x2 oluyor sorunlar.. Tüp bebek yaptırırsanız yüzde 70 oran veriyo doktorlar bu bizim sendromu yaşıyanlarda tüp bebek ilkinde tutma olasılığı yüksek ama aşılama dediyse deneyin tabi ki tutabilir

Maalesef canım benim de çocuğum henüz yok 6 ay bitti 8.ay sonunda tedaviye başlayacağız inşallah

İlk mesajı güncellemediğim için herkes sağ olsun yazıyor PCo filan yokmuş bende. Çok şükür oğlum 2.5 yaşında şu an.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…