Pco polikistik Over nasıl baş edilir ?

Polikistik Over hamile kalabilir mi

• Evet kalır

• Hayır çok zor

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Hangi hastene peki yada kliniğimi var semt olarak nerede nasıl ulaşabilirim?

Alsancakta cnm kendi yeri. İnternetten numarasını falan çok rahat bulabilirsin. Bide karataş hastanesini önerenlerde çok var çevremde ordaki doktorlarda iyimiş.

Ben pco yum ve 2 tane çocuğum var. Bu kısırlık değilki cnm niye kalmayasın. Normal yolla kalamazsan doktora gitmen şart. Ben ilk gebeliğimde 1 sene uğraştıktan sonra oldu ilaçla. 1 sene çabalamamın nedenide yanlış doktordu. Doktorumu bir değiştirdim ilk ayda gebe kaldım. Hatta doğumdan sonra hemen kist oluşmuştu dedim 2. Gebelikte ilaçla olucak ilk kızım 15 aylıkken 2. Kızıma kendiliğinden gebe kaldım. Oluyor yani daha çok erken. Bence hatta yeni evlenmişsin ilk 1 sene düşünme derim.
[/QUOTE

Merhaba acaba sız hangi ilacı kullandınız ilk ayda hamıle kaldım demıssınız ya 🥺

Bende pkoluyum. 18 aylık fılan evlıyım ılk 3 qy ıstemedık evlenınce 15 aylıkken hamıle kaldım kendılıgınden. Hiçbir tedavı gormedım.ustelık regl duzensızlıgım vardı. Bır yıl ıcınde oldu. Dr lar engel değil dedı ilişkiye devam dedı. Hormon testler vs temız cıktı. Ve oldu. Şükür bır oğlum olucak inşaallah💙💙🙏🧿
Allah hayırlısını nasıp etsın cumleye herkesın olur olmayacak diye bırsey yok.

Kızlar ben senelerdir hamile kalmaya çalışıyorum. . Son 2 bucuk senedir flan pko olduğumu öğrendim.
Günü gününe olmasa da reglim gelirdi. Son 2 yılda baya düzensiz oldu hatta 4 ay olmadığım zaman bile oldu.
Ve bu sene soğan kürü yaptım 15 gün. Sonra hayır içtim 10 gun flan. Her ay regl olmaya başladım. Hatta geçen 1 ayda 2 kez oldm 15 gün arayla flan.
Şimdi ise aslan pençesi, hayit ve civan perçemi aldım içiyorum günde 1 kez.

Bu akne saç dökülme lerin den nasıl kurtulucam bilmiyorum. . Ne zaman hamile kalicam hicbise bilmiyorum
Çaresiz hissediyorum kendimi

Arkadaşlar merhaba , ben senelerdir pco hastasıyım ve 4 aylık evliyim adet düzenlerim 3 ayda bir oluyor ama çocuğum olsun istiyorum ... bu noktada tecrübeli arkadaşların önerilerini bekliyorum
Bendede pco var kilolu dönemimde adetlerim sizin gibiydi güzel bi kilo verip zayıflayınca her ay oluyoyorum ama az bende menapoz başlangıcıda var üstelik kiloluysanız muhakkak pco beslenme diyeti yapmanız şart Allah şifalar versin inş bebişlerinizde olsun en kısa sürede

Cnm şuan hiç hatırlayamadım ilaçların adını:KK43: Dr yönlendirmesiyle kullanmıştım zaten aklıma gelince yazarım hemen :/

Ben yıllarca kendimi pco diye bildim. Adetlerim hiç düzensiz değildi, belirtileri nerdeyse hiç yoktu sadece kolay kilo veremem o kadar. Birkaç ay önce pco olmadığımı öğrendim. Şimdiyse bu ay adet olamadım bir türlü ilk defa ve gittiğim doktor pco sun sen hatta yumurtaların tembel dedi. Oysa ki kendi doktorum 1 ay önce tüm tahlillerimi, testlerimi yapmıştı çocuk istediğimiz için her şey normal demişti. Tüm dünya başıma yıkılmış bir durumdayım 😭

Ben yıllarca kendimi pco diye bildim. Adetlerim hiç düzensiz değildi, belirtileri nerdeyse hiç yoktu sadece kolay kilo veremem o kadar. Birkaç ay önce pco olmadığımı öğrendim. Şimdiyse bu ay adet olamadım bir türlü ilk defa ve gittiğim doktor pco sun sen hatta yumurtaların tembel dedi. Oysa ki kendi doktorum 1 ay önce tüm tahlillerimi, testlerimi yapmıştı çocuk istediğimiz için her şey normal demişti. Tüm dünya başıma yıkılmış bir durumdayım 😭
Canım pko korkulacak bişey değil ki eşinde bişey olmadığına şükret erkek infertilitesi daha zor

X