Pazartesi transferim var korkuyorum

transferden sonra çok dikkat etmenizi tavsiye ederim bacaklarınızı uzatın ve o gün hiç kalkmayın sadece tuvalet ihtiyacınıza kalkın bi arkadaşım ertesi gün işe gitti ve tutmadı 2.denemesinde ikizleri oldu :) ben transferden sonra 2 saat hastanede yattım kalktıktan sonra eve gelip hiç kalkmadım 1 hafta boyunca ne eğildim nede ayakta kaldım sadece wc gittim o kadar çok dikkat edin çok zor bi durum emekleriniz boşa gitmesin :)

saol canım peki sonucunu yazmamışsın.inşallah tutmuştur.bide hastanede yarı saat yatırıp gidebilirsin derlerse mecbur kalkıcaz.

büyük bi hastaneyse gidecekseniz mecburi yatırıyorlar valla ben uyudum 2 saat dinlendim şuan 26 haftalık hamileyim bi oğlum olucak mayıs 15 doğum çok kafama taktım tuttumu tutmadımı hatta 15 gün sonra kendim eczaneden test alıp yaptım ve çıktı beklemek çok zordu :)

canım hayırlısı ile bebeklerin seni sımsıkı tutarda bırakmaz. bizde olumlu cevabınla seviniriz canım

Allah hayırlısıyla kucağına almayı ve sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah canım maşallah

ne güzel kucağınada alırsın biran önce inşallah hangi hastaneye gitmiştin.

sen istemeyi bil canım inan ki hayırlı zamanda dualrın kabul olacak. sen ne aşamadasın tüpbebek aşamasına gelmedin sanırım. hep moralinizi yüksek tutun. unutmayın ALLAH a zor diye bişey yok.

Şiracım tabi daha bizim için erken bunları düşünmek ama merak ettim, sen bebeğin olduktan sonra korundunmu hiç, tedaviyle çocuğu olanların kendiliğinden olabiliyomuş ya sonrasında.

ben istanbul kadıköy acıbadem hastanesinde cem demirel tarafından tedavi oldum istersen web sitesini bi ziyaret et yararlı olacaktır :)

ben istanbul kadıköy acıbadem hastanesinde cem demirel tarafından tedavi oldum istersen web sitesini bi ziyaret et yararlı olacaktır :)

Benim bi tanıdığımda onda yaptırdı ikizleri var onunda, çok duydum o doktorun namını, iyiymiş gerçekten

valla pozitifliği doktorun insana tuhaf bi elektrik bi heyecan verior doktorda çok önemli bence :)

cem demirel harika bi doktor ben umutsuzken o çok umut oldu olucak dedi başkada bişi demedi sizinde hayırlısı olur inşallah :)

rabbim inşallah bizlerede nasip eder...valla açıkçası ben iki arada bi derede kalmış gibi hissediyorum kendimi...ne çokkk umutlu ne çokkk hevecanlı...nasıl hissetmem gerek onu bile bilmiyorum...olumsuzluk,umutsuzluk biraz ağır basıyor ama kendimide pozitif olmaya zorlamak nereye kadar...herşeyin hayırlısı diyip diyip duruyorum...allahım hayırlısını nasip etsin inşallah...

canım allah yardımcın olsun transfer o kadar kolayki hemde çok güzel bi duygu bebişlerinin rahme ilk kondugu anı görüyosun acayip bişey yaa anlatamıyom bizim normal yoldan hamile olanlardan tek ve en güzel farkımız bebeğimizin rahme ilk düştüğü anı görüyoruz sırnaşık şey allahım isteyen herkese versin sanada bana da versin öptüm

ne güzel söylemişsin sünger bebişimizin rahme düştüğü anı görmek....ayyyy heyecan bastı inşallah bende görürüm...

Ayyy sağol canım yaaa çok merak ediyorum yerlerini severler inşallah, seninde güzel haberlerini bekliyorum merakla sağlıklı hayırlı bebişlerin olur inşallaha.s.

Senmi benmi kaktüsüm ya, bomboşum varya olumlu yada olumsuz hiçbişey hissetmiyorum, bişeyler oluyo ama sanki ben yaşamıyorum bunları, zaten 40 yıl düşünsem başıma böyle şeyler geleceği aklıma gelmezdi ne tuhaf

hııc sorma o ıdrar olaynı ayy en bı sıkıstım az kalsın kacırıodum hemsıre bana dedıkı yarısını yap yarısıda yeterlı dedı bende dedım yaparsam tutamam kı dedım :dance:aman pek zor oluyo:dance:

:roflol::roflol: ay napcaz bilmiyom yaaa, kazasız belasız atlatsaydık şu işide hayırlısıyla ortalığı batırmadan :roflol:

:roflol::roflol: ay napcaz bilmiyom yaaa, kazasız belasız atlatsaydık şu işide hayırlısıyla ortalığı batırmadan :roflol:
evet canım ya bende en çok ondan korkmuştum.sırnaşık şey
hatta hemşireye sordum ya bi şey yaparsam diye:roflolda merak etme hemen bitecek demişti.

valla senle aramızda bir bağğ var ama çözemedim...geçen bende dostuma başıma gelene bak 40 yıl düşünsem bebeğimin olmayacağı, bunun için tüp bebek yaptıracağım hiççç aklıma gelmezdi demiştim....
aynen kuzim yaaa bişeyler yaşıyorum ama sanki ben değilmişim gibi...herşey öyle acayip geliyoki başaramıyacakmışım gibi..rabbim inşallah yanıltıyordur bizi biz genede hayırlısı diyelim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…