Pazartesi transferim var korkuyorum

kuzi

Guru
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2007
3.326
20
46
Arkadaşlar pazartesi bir aksilik çıkmazsa transferim yapılacak, toplama anesteziliydi çok kolay geçti ama, transfer nasıl oluyo, zormu, içten içten korkuyorum sanki ben, bi el atın, bilgi verin, bişey yapın noluuur.:1ninca:

şimdiden hayırlı olsun inşallah canım.:1hug:
hiç bunları kafana takma,korkma sakın.sen bebişlerini düşün.transfer 1-2dk kadar sürüyor.hazırlanman falan 10 dk da bitiyor.
inşallah rabbim emeklerini boşa çıkarmaz ve bi an ön ce bebişlerine kavuşursun.
allaha emanet ol canım.a.s.

Sağol canımmm amin inşallah hepimizin emeklerinin karşılığını verir rabbim, iyi bari kısaymış :çok üzgünüm:

Canımsın benim ya hiç korkma çok kolay ve ağrısız bir işlem...En fazla 10 dk sürüyor...Benim ne ağrım oldu ne sızım inşallah seninkide öyle olacak canım ....Yumurta toplama işlemi biraz daha zor tabi onu atlattıktan sonra gerisinden korkma...Dualarımız seninle canım inşallah hayırlısıyla gider gelirsin...sevgiler...:1hug:

canım arkadaşım benimmmm yolun sonu geliyo demek....kız sen bunların üstesinden çokkkk rahat gelirsin...bebişinide alırsın kucağına gör bak...sakınnnn endişelenip kendini kasma dualarım seninle...hadi hayırlısı bende p.tesi sabah merkezdeyim inşallah karşılaşırsak tanışırızzzz:asigim:

toplatma işlemini çok rahat atlattıysan ,transfer senin için hiç bişey arkadaşım,içini rahat tut.benim nasıl olduğunu bile anlamadım,şimdiden hayırlı olsun

İnşallah kolay geçer bebeğine kavuşursun canım.Bu yolda çektiğimiz tüm acıları unutacağız bir gün inşallah.

hiç korkma canım çok kısa bi işlem sadece rahat olmalısın.Normal vajinal muayene gibi oluyor.İnşallah hayırlısıyla kavuşursun bebişine...

Yağmur, Kaktüs, Kaysek, Darkınlıfe, Butterfly's, İkrar çok çok sağolun arkadaşlarım, toplama işleminden kolaysa iyi rahatlayabilirim biraz, heralde enfazla aşılama gibi falandır diye kendimi avutuyorum napiyim. Hayırlısı inşallah hepimiz için sağlıklı, sıhhatli, hayırlı evlatlarımız olur inşallahta yaşadıklarımıza değer

hıc korkma arkadasların dedıgı gıbı cok basıt bı ıslem gırdıgınle cıktıgın bır oluyo ben gıderlerken falan seyrermıstım bebıslerımı:1rolleyes:bende cok korkuyodum ama sakın korkuyla gırme cok rahat ol tamammı.canım ınsallah tutarda elıne almak ıcınde heycanlanırsınnnnn...

canım benim nasilsin bugün yarın büyük gün...kız bende en az senin kadar heyecanlıyım...allahım inşallah hayırlısıyla bu işlemide başarıyla atlatırsın...ondan sonra gelsin bebişin...:sm_cool:

Ayyyy inşallaaaaaah amin canım benim sağolasınŞeniz

Kıs sorma hem korku, hem heyecan, hem merak hepsi birarada, bu sabah aradılar merkezden, yarın 11'de transfer yapcaz dediler, idrara sıkışık gel dediler, bu arada göğüslerim felaket şişti ve hassaslaştı, böbreklerimin bulunduğu boşluklarda hafif ağrı var iki gündür, basınç yapıyo, onu sordum normal dediler bilmiyom. Ya idrara sıkışıkken nasıl durcam ben öyleeeeee of of :sm_confused:

ayyy canım benim kıyamam kız sana....kendi kendini sakın inceleyip dinleme...insanın psikolojisi inan vücuduna yansıyor..sen hayırlısıyla o işlemi gerçekleştirip 12 günü sabırla seninle birlikte burda sana destek veren bütün dostlarla beklicez...sonuç çokkkkk güzel olacak inşallah...dualara devam tabi...

kuzi canım izin olayını ne yaptın ayrıldınmı...yoksa yarın mı ayrılıyorsun...

kuzi canım izin olayını ne yaptın ayrıldınmı...yoksa yarın mı ayrılıyorsun...

yarından itibaren 4 gün yıllık iznimden kullanıyorum, yumurta toplamadada 1 gün kullanmıştım ya toplam 5 gün oldu, yıllık iznimi kullandığım halde bile iki saat tartıştık zaten işyerinde sinir oldum, sen naptın sordunmu rapor işini nasıl oluyomuş.

canım valla bende özel bi hastanenin dr. görüştüm 7 gün dr. raporu alıcam...valla bizdede bu aralar rapor sakat ama göze alıcam valla...hastaneyle görüşmedim yarın merkezdeyim sorarım dra...

kuziciğim bende 4 yaşında bir tüpbebek annesiyim. sakın korkma korkacak hiçbişey yok. 10-15 dakika sürer. toplama işleminden daha basit. hatırladığım kadarıyla bol bol su içmen gerekecek sana söylenenleri yap ve dua et bizde edelim inşallah.

Ay çok güzel Allah bağışlasın yavrunu sana maşallah , darısı başımıza inşallah, evet bol bol su içmem ve sıkışık olmak gerekiyomuşşşş :bbo:, Allah razı olsun duaların için sağol canım benim inşallah kolay geçer ve bunlara değer.:1hug:

ben değeceğine eminim canım hatta 1 den sonra çoooook düşüneceksin 2 yi yapmayı şımarık bir cadım var benim gözüm korkuyor ikincisine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…