Pazartesi transferim var korkuyorum

kuzicim 2 gündür giremiyorum topikleri okudum ama bişey anlamadım .kan testini yaptırdın mı idrar tesitinden bahsediyorsun ona göremi karar veriyorsun anlamadım canım. kan testimi kötü çıktı.ayrıca kaktüsüm senin neden ertelendi.

Kan testi yaptırdım dün malesef canım, 0,100 çıktı, 1 bile değil yani, adette olmadım hala ilaçlarmı geciktiriyo nedir

biraz gecikir canım birazda psikolojik teste inanmak istememenden kaynaklanıyor.
olsun be canım bundada bir hayır vardır. bak waterlily gibi belki kendiliğinden gelir bebişin. üzülme demek kolay, diyememde üzül ağla ama çok abartma olurmu canım. belki rabbim hayırlı zaman bekliyordur. belki rabbim kulum ben den daha çok biliyor der ve bırakıverir seni. sakın sen rabbime sığınmayı bırakma O da seni bırakmasın. sen yine dua et belki gözyaşın O na ulaşır bir seher vaktinde. belki O da hayırlı zaman da ol deyiverir. napalım O ndan başka gidecek kapımız var mı? O ndan başka yaratacak yok bebeğim hadi hep beraber bükelim boynumuzu belki halimizi tavrımızı beğenir de duamızı kabul eder hayırlısıyla inşallah. yine söylüyorum evlat istemeyelim hayırlı evlat isteyelim olurmu canım.( hayırlı deyince sağlıklıda içine giriyor.duamızın.)

Çok çok sağol canım benim çok güzel anlatmışsın inşallah dediğin gibi olur herşey, insan nefsi işte istemedende olsa yanlış şeyler düşünüyoruz neden diye soruyoruz, Allah affetsin, herşeyin hayırlısını versin inşallah hepimizea.s.

yazılanları okudum .o kadar heyecanlandım ki anlatamam.şubatta da benim tüp bebeğim olacak memorialda.allahım kuzi ve tüm arkadaşlara bebeklerini yollasın:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…