Patronuma ilani ask ettim

Bu adam madem nişanlısından ayrılmış hemde kötü bi sonla. Bide şirket çalışanıymış. Adam bence bunu kafasına takıyo. Yine böyle bişey başıma gelirmi. Yinemi yaşarım filan diyodur bence. Bide belli bi yaşa gelmiş erkek 25 30 yasındakiler gbi heyecanlı olmazki. Onun kişiligi oturmuş alttan alttan senide merak edip nasıl bi diyalog kurabilirim lere getiriyo. Seni tanımaya calısıyo.
Birde neden ayrılıcaksınki işten çalış boşver takılma öyle şeylere. Güzel şeyler bunlar. Varsa cesareti olan cıksın karsısına o zaman patroncumun:KK51:aşık olasım geldi yaaaaggg

nişan mesajnı şimdi gördüm. ama ben o kadar etkilyeceğini sanmıyorum 6 yıl geçmiş üzerinden. evet bir acabası olacaktır ama herkesi aynı kefeye koyacak kadar tecrübesiz olduğunu sanmıyorum koca adam.

yüksel diye söylemedim aslında :) fikrim bu

ben senin yaptığın hareketi çok asil buldum bunu da söylemek istiyorum. senin yerinde olsam ben de aynı şeyi yapardım. istifanı kabul etmemesi senden hoşlanması sebebiyle değil bence birkere onu anlamak lazım. adam olaya profesyonel yaklaşmış. dur bakalım demiş..

ancak sonrasında dşününce yapılan konuşmaları, sevme hoşlanma değil ama kesinlikle sana karşı bir merakı var bence. tahmin ediyorum önce ne ortak yanımız var ki benden hoşlandı diye merak etti, şu an da seni merak ediyor. nasıl bir insan olduğunu, neden onu seçtiğini filan... sonuçta erkekleri anlamak için bir kaç belgesel izlemek yeter aslında. kötü birşey söylemiyorum doğaları gereği duygusal konularda primat gibiler. sen ona yeşil ışık yaktın. afallamış bile olabilir. çünkü doğada seçilmek için yarış vardır. sen ona direkt ben seni birinci seçtim dedin. ve afallayınca şansını kaybetti. sen şimdi ona, artık yarışmalısın şansını kaybettin mesajı veriyorsun. önce ne olduğunu anlayacak sonra seni istiyorsa uğraşacaktır. sadece zaman lazım...

adam sonuçta patron, onun titrine düşmüş olma ihtimalin de var, tahmin ediyorum tek tek o ihtimalleri sorgulayacaktır. kısacası güçlü ve sabırlı olursan çok yakında olumlu ya da olumsuz ama kesin bir cevabın olacaktır.

bu aşamada bence olduğun gibi ol. taktik filan boşver. güler yüzlü ama mesafeli kalmaya özen göster. sorularına içtenlikle cevap ver. ama fazlasını yapma. mesela o sana burcunu sorduğunda onun burcunu merak etmemiş olman harika bir hamle.

o seni tanımaya çalışıyor şu an. bir süre sonra eğer gerçekten uygun olduğunuzu düşünürse adım da atar. ama olgun bir adamın oo bendn hoşlanan kadın buldum hadi ilişki yaşayalım kafasına girmesini ya da ne bileyim herşeyden müthiş etkilenip sana aşık olmasını bekleme. tahmin ediyorum iş anlaşması gibi yaklaşacaktır olaya.

bu da bu foruma yazdığım en uzun cevaptır :KK53:
Teşekkür ederim elleriniz dert görmesin :)))
Ya aslında evet düşününce benim abartı duygularımın yanında onun söyledikleri düşündükleri belki devede kulak. Hatta gün içinde aklına pek gelmiyordur baya işkolik bi tip olduğu için. Ama kesinlikle tartıyodur düşünüyordur diye düşündüm bende bi ara. Yinede işi bu kadar uzatıp zorlaştırmaya gerek yok bence.1 ayda verebilir bu kararı diye düşünüyorum. Yoksa gerçektne koydum kafaya çıkıcam olmuyor yani işe odaklansamda bir şey oluyor o an odak noktam dikkatim dağılıyor. Şu halimle işyerinde işleri götürüyor olmam bile büyük süpriz benim için.

Yeşil ışık yaktım yinede bi anda,mal deilse anlasın artık.
Valla olmayacak bu iş ben hissediyorum, verdiği sözü tutar ama diye düşünmüştüm en azından. Bi kahve içmekte ne var ki?
Bence boşver uzulursun görmezlıge gel ,cıddı konus ,unutmus gıbı yap .Gelecegı varsa gelecektır.Gercı benımde senden farkım yok su aralar da ben böyle yapıyorum en ıyısı unutmus gıbı yapmak.

Evet muhabbetler çok normal zaten absürd bişey yok, hatta itiraf ettiğim gün daha dikkat çekici şeyler söylemişti. Burda merak eden oluyor diye hemde içimi dökmek olsun diye yazıyorum. Bir de insan aşık olunca olmayacağını bilse bile en ufak hareketten mana çıkarmaya çalışıyor. Bunun tecrübesizlikle ilgisi yok,daha önce çok flörtüm oldu.
Yani güzelim bilemiyorum, okuyunca milletin yorumları bana biraz toz pembe geldi ve siz de sürekli bir mânâ çıkarma peşindesiniz, bu da size zarar. Ben de aşık oldum; ama olayları hep mantık süzgecinden de geçirmek ihtiyacı hissettim; çünkü kör aşık olmak sonunda beni üzerdi. Net adımlar olmadığı sürece mânâlar aramak sizi beklentiye sokar, ne kadar beklentiye girerseniz de o kadar büyük hayal kırıklığına uğrarsınız. Sizinle ilgili edinebileceği pek çok bilgi zaten sirket evraklarında vardır, bir açıp bakması kafi, uzun uzadıya araştırma yapılacak bir şey yok. Size dair edinenemeyeceği tek husus karakteriniz. Bu adam 40 yaşında diyorsunuz, kişinin karakterini uzaktan uzağa, sadece gözlem yoluyla çözmenin imkansız olduğunu, en iyi görüşüp, konuşularak çözüleceğini bilir, liseli ergen değil ki bu şekilde çözmeye çalışsın karakterinizi. Kaldı ki daha önce aldatılmış bir insanın her şeyden önce karakterinize bakacağını düşünüyorum. Karakterinizi çözmek için çabalamıyorsa ümitlenmeyin derim.

Kendisine ilan ı aşk etmiş bir kadını gözlemlemek adı altında bekletmek hiç centilmence değil. Bir kahve içmek için neyi bekliyor? Öğle arasında 30 dk sını sana ayıramama sebebi nedir? Sana mesaj atıp, yazışarak tanımamasına engel ne? Bence tavrı yanlış. Sen de her kadının yaptığı gibi her hareketten mânâ çıkarma hatasına düşüyorsun. Suçlamak için demiyorum ben de öyleydim tek tabancayken:)

Lakin Senin tavrını takdir ettim. Her kadın yapamaz bunu. Taktiksel davranmayı meziyet zanneder kadınlarımız ama sen alfa dişisisin tatlım, kendinden eminsin. Taktik maktik yok, bam bam bam:) O yüzden bu adamın tavrı 1-2 hafta daha böyle devam ederse işten ayrılmanı tavsiye ederim, ki sen de böyle düşünüyorsun.
Ayrıca iş için odasına girdiğinde senceli benceli sorularla flörtleşme. mesafeli ve saygılı ol. Yeterince açık davranmışsın, artık onun bir hamlesi gerek.

Aşk güzel şey, heyecanlanmak vs ama sen böyle mert ve asil davranmışken, karşıdakinin senin burcun ne bik bik mubabbetine girmesi ve ümit veriyorum vermiyorum arasında işi sallaması şık değil. Ben ümitsiz gördüm olayı. Üzgünüm. fakat 34 yaşında, gençliğinde çeşit çeşit flörtüyle dirsek çürütmüş, şimdinin Evli,mutlu, bebekli bir neferi olarak daha nelerrrr göreceksin şu aşk meşk işlerinin döndüğü dipsiz kuyuda diyor ve çekiliyorum:KK53:

Son düzenleme:
Banım açıldı soluğu burda aldım :)

Öncelikle kararınızı sonuna kadar tebrik ediyorum. İyi ki açılmışsınız.
Ya ortada bir flörtleşme olur adamın açılma ihtimali vardır tamam bekleyin siz açılmayın tabi ki. Ama platonik olan sizseniz ve adamın bir hissi yoksa ondan adım beklemek Ankara'da vapur beklemek demektir :)

Erkek avlanmayı seviyor orası öyle de, bazen de işte eşeğin aklına karpuz kabuğunu düşürme olayı var. Önce kendi açılıp ölümüne yürüyüp sonradan adamı daha beter deli divane eden pek çok kadın var.
Bazı kadın, ve bazı insan, önüne et atılmasını bekleyen çakal değil gidip o eti avlayıp yiyen aslandır diyorum ben :)

Yorumuma gelince,
Ben mi çok sabırlıyorum bilmiyorum ama 10-15 günün neresi uzun zaman? Durun hele bir.
Adam da sıfır ilgisiz gelmedi bana.
İşten de sakın istifa filan etmeyin. İş kolay mı bulunuyor?
Hem emin olun güzel heyecanlar bunlar. Atraksiyon oluyor işte ne güzel:)

9 yıldır aynı adama aşığım. Başlarda benim de platonikti. Konunuzu okurken o ilk zamanlarımı özledim resmen. Nolur kıymetini bilin. Kendinize zehir etmeyin.

Yaa güncellemeyi okuyunca ben çok heyecanlandım sizin adınıza. İnşallah olur, çok çok mutlu olurumm:KK200:
Yaa çok teşekkür ediyorum❤️ Ama bu konuşmaları herkesle yapıyor bence genel olarak sert olsada dışarıya içten sıcak bir adam.
Ya ben olmayacağını düşünüyorum valla hiç ses soluk yok insan hiçmi bir gram ışık yakmaz ben bu kızla bu konuşmaları yaptım birde söz verdim falan diye düşünür,hiçbir şey dememiş gibi davranmasını onun oradaki konuma yakıştıramıyorum önce.

Banım açıldı soluğu burda aldım :)

Öncelikle kararınızı sonuna kadar tebrik ediyorum. İyi ki açılmışsınız.
Ya ortada bir flörtleşme olur adamın açılma ihtimali vardır tamam bekleyin siz açılmayın tabi ki. Ama platonik olan sizseniz ve adamın bir hissi yoksa ondan adım beklemek Ankara'da vapur beklemek demektir :)

Erkek avlanmayı seviyor orası öyle de, bazen de işte eşeğin aklına karpuz kabuğunu düşürme olayı var. Önce kendi açılıp ölümüne yürüyüp sonradan adamı daha beter deli divane eden pek çok kadın var.
Bazı kadın, ve bazı insan, önüne et atılmasını bekleyen çakal değil gidip o eti avlayıp yiyen aslandır diyorum ben :)

Yorumuma gelince,
Ben mi çok sabırlıyorum bilmiyorum ama 10-15 günün neresi uzun zaman? Durun hele bir.
Adam da sıfır ilgisiz gelmedi bana.
İşten de sakın istifa filan etmeyin. İş kolay mı bulunuyor?
Hem emin olun güzel heyecanlar bunlar. Atraksiyon oluyor işte ne güzel:)

9 yıldır aynı adama aşığım. Başlarda benim de platonikti. Konunuzu okurken o ilk zamanlarımı özledim resmen. Nolur kıymetini bilin. Kendinize zehir etmeyin.
Ben her sabah giyiniyorum süsleniyorum evden bi umut çıkıyprum sonra gün içinde bir şey olmayınca bütün enerjim,moralim alt üst oluyor :)
5 Aralık'a kadar müddet verdim kendime ve ona sonra çıkıp giderim ya kendime işkence resmen yermde olsanız iyi dayanıyorsun dersiniz. Normaldede çok sabırsız ve tezcanlıyımdır.

Kararıma gelincede iyiki açılmışım diyorum hala,hata şuan bile gidp onu ne kadar çok sevdiğini ona deli gibi sarılmak istediğimi söyleyesim var :) olmayacaksa da olmasın ne yapayım sevgim bitmiyor ki.. evimde gider çekerim üzüntümü yada beklerim o kısmeti..

Bundan sonra ne olur bilmiyorum ama cesaretinize hayran kaldim demeye geldim
Bir cok kisi yaptiginizi yapamaz sahsim adina platonik kalirdi yani
Erkekler veya kadinlar kim olursa olsun ilgiye kaygisiz kalamaz hosuna gider bu bir gercek Patronunuz 42 yasinda artik bazi seyler oturmustur duygusu olmayip profesyonellik cercevesinde sizi rahatlatmak icinde konusuyor isteki verimliliginizden memnundur (iyi bir calisansinizdir) kontrollu bir samimiyet kuruyor olabilir ilgisi olup is cevresinde bunu yasamak istemedigi icin kontrol cercevesindede tutuyor olabilir
Bu saatten sonra karsisina gecipte ben duygularima karsilik alamadim minvalinde bir konusma hadi eyvallah demek bana cok israrci ve zorlama cig geliyor illa yapamiyorum ayrilicam diyecekseniz bunu ayni profesyonellikte yapin is arayin bulun o zaman karsisina gecip daha uygun bir teklif aldim evime yakin vs vs (daha yuksek maas degilde calisma saati azligi yol yakinligi kariyer gibi nedenler gostererek) zaten son konusmamizdan sonra birazda huzursuzdum boylesi cok daha munasip olacak hersey icin cok tesekkur ederim yeni elemaniniz gelene kadar herturlu yardimda bulunup kendisinide ise alistirip ayrilacagim deyin

Bir duygusu ilgisi varsa ayrildiktan sonra beklediginiz kahve teklifini alirsiniz yoksada orada kalip acabalarla uzulmezsiniz
İs bulmadan ayrilmayin simdi ask icin magdur da olmayin issizlik fena diye bir dipnotta belirtmek isterim

X