''PatikliPenguen'' ile sohbet etmek geyik yapmak isteyen arkadaşlarım buyrun

kuzum aslın eskük kalurmu hecc topıkten felan:KK52::KK52::KK52:h.g. hayatım eskıden daha hreketlıydı simdi duruldu:KK59::KK19:

He wallah saga bakiyom asli sola bakiyom asli :KK53: saka bi yana iyi olmus bol bol sohbet ohhhhhhh misssss kebap :82:

Niye duruldu:44: nerdesiniz kizlar aslimi yanniz birakiyonuz :KK57:

hamilesin sanırım cnm inş. sağlıkla kucağına alırsın.görürsün inş. uyusada biraz dinlensem dersin:KK1:zaten yürümeye başladı zaman senin bittiğin zamandır:KK1:

Evet canim hamileyim sukurler olsun :KK49: Rabbim her isteyene nasip etsin , banada sagliklica kucagima almayi nasip etsin insallahhhh:KK16:

Evet cocugu olan herkes bunu soyluyo bana uyuysada dinlensem dersin diyolar, Aman olsun evin nesesi onlar sonucta :emir_bebek: simdi rahat soyluyom dogurunca ve yurumeye baslayinca ozaman dusuncelerimi bi daha yazarim :KK53:

hahahaha:KK60:

siz aşmişsiniz yaaw hemde +25 :KK52:

Gelselerde gorsem +25 lik sohbeti, daha once hic gormedim :86:

ayarlarım bigün senide cagırım cnm:KK52::KK52::KK52::KK52:

aslıcım iyiyiz cnm.cadı kızımda iyi yaramazlık peşinde bende onun peşinde:KK53:

aman yerim ben onu boncuk göslüm:KK69:kurban olim yaa:KK69:ne tatlıdır şimdi o:KK61:

hamilesin sanırım cnm inş. sağlıkla kucağına alırsın.görürsün inş. uyusada biraz dinlensem dersin:KK1:zaten yürümeye başladı zaman senin bittiğin zamandır:KK1:

herkes öle dıo karnında durdugu gbim durmuyo:KK60::KK60:

Evet canim hamileyim sukurler olsun :KK49: Rabbim her isteyene nasip etsin , banada sagliklica kucagima almayi nasip etsin insallahhhh:KK16:

Evet cocugu olan herkes bunu soyluyo bana uyuysada dinlensem dersin diyolar, Aman olsun evin nesesi onlar sonucta :emir_bebek: simdi rahat soyluyom dogurunca ve yurumeye baslayinca ozaman dusuncelerimi bi daha yazarim :KK53:

kesin değişir düşüncelerin bol uyu uyuyamıyomusun sonraa:KK60:

günaydınnn millettt:KK3::KK3:

X