Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Alındım şimdi niye kaçtı gözünden Benim resimleri kabul etmiyor canım boyutu büyük geliyor kk e

Ya belki de gördüm de şimdi unuttum :26:

Dün patates ekiyorduk seninle saksılara bak onu hatırlıyorum ama

Yaptım tatlım eklicem birazdan
Bekliyorum
Herkes harika şeyler yapıyor pericim , çok keyifli yarışalım , birbirimize komşuculuğa gidelim
Keyfiniz hiç bozulmasın
Alındım şimdi niye kaçtı gözünden Benim resimleri kabul etmiyor canım boyutu büyük geliyor kk e
Allah kolaylık versin:26:
sende döktüryakında annemi üye yapıcam

yarın sendeyim abla

Ben patates yemeği bilmiyorumPatates alacak durumum yok

Aslında patates ile bir sürü seçenek var yinede siz bilirsiniz

Fırında patatesler , patates salataları , patatesli köfteler .... Oooo daha çok var . Bir düşün istersen

Mutfakta tecrübesizim baya. Nevrestenin sayfasında ağzım açık geziniyorum ama yine de başarabilirsem katılmak istiyorum en azından heyecan olur.

Mutfakta tecrübesizim baya. Nevrestenin sayfasında ağzım açık geziniyorum ama yine de başarabilirsem katılmak istiyorum en azından heyecan olur.

Canım eğlenmek ve bu heyecanı yaşamak istiyorsan elinden ne geliyorsa yapabilirsinBelli olmaz belki şans sana gülerÇok teşekkür ederim

Canım eğlenmek ve bu heyecanı yaşamak istiyorsan elinden ne geliyorsa yapabilirsinBelli olmaz belki şans sana gülerÇok teşekkür ederim

Zaman baya varmış nasıl olsa ben biraz daha düşüneyim bakalım mutfağım bir değişiklik görsün

Nerden anladın nevoşum geldiğimi:44::26:
Canım saat 10 dan beri pc başındayım az kalsın pc rahmetli olacaktı ellerimden
Virüsmü girdi anlamadım sürekli dondu daha ancak konu açtım ama onaya düştü yazmadı:44:

İnşaAllah olmuştur:18:Ben telefona geçeyim en iyisi hala donuyor bu pc

Ellerine sağlık canımHayırlı olsunProfilimde konu başlığını gördüm

Ellerine sağlık canımHayırlı olsunProfilimde konu başlığını gördüm

Sağol canım benim Oh rahatladım, ekleyemedim diye korkmuştum:18:
Nevoşum konu açılınca en son sunum resmini biraz büyütür müsün canım, yapamadım ben

Sağol canım benim Oh rahatladım, ekleyemedim diye korkmuştum:18:
Nevoşum konu açılınca en son sunum resmini biraz büyütür müsün canım, yapamadım ben

Canım sabah açılmış olursa düzeltirimÖğleden önce yola çıkacağızDaha sonra Pcye geçme imkanım olunca düzeltirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…