Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
İçine mi doğdu ? Görünce anlarsın ne doğduğunu :KK1:

Bitti bitti , sofrayı kurup çekim yapacağım da , üşeniyorum :KK52:

:KK14::KK14::KK14::KK14: Sen bana çok yavaşsın aus mu dedin şimdi ?

Kaşlı gözlü bir yemek mi yaptın.Önceden haber ver de hazırlayalım kendimizi.:KK9:

Üşenme ekle hemen.Bak bekliyoruz burada.:KK56:

Yavaş demedim ben hızlı davranabilirim dedim.:KK53:

evet ya aus en son pattesleri suya koymuştu da nolduuu acaba :44::44::44: katıl katıl.. bende eve geçince eli yüzü düzgün patates alabilirsem birşeyler yapcam bakalım... kara listedeyim kaçış yok :KK9:

Gelmeyin üstüme yaaaa ben yaşlı kadınım , öyle mutfağı pırıl pırıl yapa yapa çalışıyorum hem , bak bir tane bulaşığım yok ortada işim bitti de.

Eklerim fotoları az sonra , az dinleneyim.

Kaşlı gözlü bir yemek mi yaptın.Önceden haber ver de hazırlayalım kendimizi.:KK9:

Üşenme ekle hemen.Bak bekliyoruz burada.:KK56:

Yavaş demedim ben hızlı davranabilirim dedim.:KK53:

Sen benden hızlı olursan ben senden yavaş olurum , eeee yavaş işte :KK53:

Subliminal yavaş dedin sen bana anladım ben
:KK37:

evet ya aus en son pattesleri suya koymuştu da nolduuu acaba :44::44::44: katıl katıl.. bende eve geçince eli yüzü düzgün patates alabilirsem birşeyler yapcam bakalım... kara listedeyim kaçış yok :KK9:

Aus yapmış da sofrayı kurmaya üşeniyor.:86:Eli yüzü düzgün patates niye arıyorsun ki.Doğramayacaksın bütünden bir yemek yapacaksın galiba.:KK53:

Gelmeyin üstüme yaaaa ben yaşlı kadınım , öyle mutfağı pırıl pırıl yapa yapa çalışıyorum hem , bak bir tane bulaşığım yok ortada işim bitti de.

Eklerim fotoları az sonra , az dinleneyim.

üff yaşlı deme kendinee :KK45: ellerine sağlıkkk oh mis gibi bakalım naptın.. korkuyorum ben tarifler iddalı başladı ben netcem yahu :KK5::KK5::KK5:

Sen benden hızlı olursan ben senden yavaş olurum , eeee yavaş işte :KK53:

Subliminal yavaş dedin sen bana anladım ben
:KK37:

Yok yahu demedim.:KK30:Ama bak senin bulaşığın kalmamış hiç.Ben yapsam mutfak savaş alanına dönerdi.:84:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Fotoları kontrol ettim de şimdi bir tanesinde göbeğim çıkmış , hemen eledim . Kocaman tezgaha yaslanmış :KK9::KK9:

Fotoları kontrol ettim de şimdi bir tanesinde göbeğim çıkmış , hemen eledim . Kocaman tezgaha yaslanmış :KK9::KK9:

Göbeğinle de tanışsaydık.:KK60:O resim de en güzelidir belki de.:KK1:

ayy öldüm gülmekten nolcaktı göbişin bi selam verseydi bizeee :KK54:

Nevoş duygusal baskı yaptı:KK9::KK9:

Sen de tutamıyorsun bak kendini:KK23::KK9:

Evet evet, doğum tarihim 79:KK19:

naz yapıyo vuslat abla gelcek hepimizi pis yencek valla bu gidişle :KK25::KK25::KK25:

X