Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
bende diyetteyım adraaa ama farkettim ki benim karın bölgemdeki şişlik regl olamamaktan oluyor :44::44:

Karın bölgesindeki yağları yoğurt eritiyor.Regl olamıyorsan da çok şiş olur.Soğan suyu yapıp iç.Nette tarifi var düzene sokar.Kistleri de küçültür.

Aus...bebeğim....tebrik ederim...
Artık sana oy verenlere bir ziyafet yaparsın herhelde..Ama benimki kırmızı etli olsun,kıymalı yada kuzu etli olabilir

Teşekkür ederim arzum

Yaparım yapmaz mıyım , keşke lafta kalmasa da toplanıp gelseniz buralara .

Bu arada geçmiş olsun çok sana

Evet evet, ben de istiyorum o ziyafetten

Ziyafet mi var:89:
Aus'a oy veren biri olarak ben de istiyorum

Eeee hadi gelin o zaman , ben çağırıyorum gelmeyen sizsiniz şekerler

fasulyeli kek nasıllllllll

Fasulyeli pastanın tadı müthiş oluyor , kestaneli pasta gibi ama görselden fiyasko , yarışmada tutmaz eylülcüm

Kim kazandı?
Ausencia mı?
Tebrik ederim.

Aslında hepinizi tebrik ederim.
Herkesin ellerine sağlık.

Çok çok teşekkür ederim

He sen yaz böyle , zannet ki satır aralarında kalacak , aus görmeyecek . Ama benim pc sensörlü , siteye girdiğim de hem alıntıları , hem beğenileri hem de ausencia , aus ... geçen her mesajı bana bildiriyor

Evet katilsin mutlaka.
Yeni kategoriyi Aus mu secti, yas pastalara olan zaafimi biliyor kesin ondan secmistir biliyorum ben onu.

Canın çeksin de diyetin bozulsun diye seçtin luckycim

Biliyorum beni gonulden hissettigini. Kalp kalbe karsidir.

Bugunlerde su icsem yariyor Aus. Acaip bir odem var, o gittiginde bir kac kilo daha gidecek.

Yas pasta canim cekmiyor artik.

Biliyorum beni gonulden hissettigini. Kalp kalbe karsidir.

Bugunlerde su icsem yariyor Aus. Acaip bir odem var, o gittiginde bir kac kilo daha gidecek.

Yas pasta canim cekmiyor artik.

Ben sensör diyorum sen kalplerimiz bir diyorsun

Tatlım ödem fena ya , insan patlayacak gibi oluyor ama gidince de süper bir anda 2-3 kilo veriyorsun

Sağol canım gelmiş kadar oldum
Hediyelerini seçtin mi

Yok öyle gelmeden gelmiş gibi olunmaz

Baktım canım , ya bir kaç parça ihtiyaçlarımı toparlayacağım ya da tek bir ürün alacağım . Karar veremedim bu iksi arasında .

Zaten daha kimse bana hediye seç demedi

İnşaallah canım ben de çok isterim ama biraz zor
Canım sen hediyelerini seç,hatta Cookplus'a üye ol sana sorulduğunda hazır olursun

Kalplerimiz bir degil mi yani, kalbimi kirdin catirt diye ses geldi.

Film izliyorum ben ayin 17 sinden sonra sohbet edebilirim. 17 sinden sonra ne var deme bir seyler var iste.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…