Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
günaydın canım.. annemi memlekete gönderdim :KK9: bana da olcam dedi temizliğe başlamış bana bile pas vermiyooo bu ara patates yarışmasına katılcak diye korkuyom ay :KK9::KK9::KK9:

Gelsin gelsin :KK9:

Ooooo temizlikse 3 gün daha hayata dönmez anneler şimdi :KK1:

evet haşlanmış patates olsa yiyilirdi bak şimdiii :KK39::KK39:

biz tarifi eklemekte biraz erken mi davrandık ne yaaa :26::KK9::KK9:

bence erken değil benim gibi olma bak iki gündür eve yorgun gidiyom yapamadım bir şey :KK50::KK50::KK50: en güzeli erken katılmak sonra tarif kalmıyooo :KK52::KK52::KK52:

patatizz yoğkii

nasılsın canım

iyiyim miskamber sen nasılsın ,görüşemedik pek ... :KK54:

bence erken değil benim gibi olma bak iki gündür eve yorgun gidiyom yapamadım bir şey :KK50::KK50::KK50: en güzeli erken katılmak sonra tarif kalmıyooo :KK52::KK52::KK52:

arada bi yoğunluk oldu.pilavlar bitmiş....ben hala oraya bakıyorum kim naptı diye:KK37:

bir bakıma iyi oldu aynı tarif yapılır korkusu kalktı :KK52:
yap kız sende artıkk :KK22::KK22::KK1:
yok ben oy vermeyi daha çok seviyorum:KK1:

aa marifetlerini görseydikkk :KK19::KK1::KK1::KK1:

arada bi yoğunluk oldu.pilavlar bitmiş....ben hala oraya bakıyorum kim naptı diye:KK37:

:KK9::KK9::KK9: benimde öyle oldu 4 gün ara verdim izindeydim bi geldim anaaa ne bombalar... patates falan... :KK9:

bir bakıma iyi oldu aynı tarif yapılır korkusu kalktı :KK52:
yap kız sende artıkk :KK22::KK22::KK1:

aa marifetlerini görseydikkk :KK19::KK1::KK1::KK1:

yapcam canım bugün ütüm var çıkışta eli yüzü düzgün patates bulursam markette yapcam bugün ütüden sonra :KK60::KK60:
:KK60:

:KK9::KK9::KK9: benimde öyle oldu 4 gün ara verdim izindeydim bi geldim anaaa ne bombalar... patates falan... :KK9:

yapcam canım bugün ütüm var çıkışta eli yüzü düzgün patates bulursam markette yapcam bugün ütüden sonra :KK60::KK60:
:KK60:

bulursun canımm :KK52: ne yapcann :KK23::KK23::KK23::KK37:

X