Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144

Tuzlu kekleri sahiden es geçmemek lazımÇok güzel tuzlu kekler var hatta patates kek var bu kategoride yapılır dedim kimse yapmadı

Tuzlu kekleri sahiden es geçmemek lazımÇok güzel tuzlu kekler var hatta patates kek var bu kategoride yapılır dedim kimse yapmadı

Patates kek harika oluyor evet , benim birde sebzeli kekim var kiiii

Ama katılsam yine de tatlı kekle katılırım , onu süslemek daha zevkli

Tencerede kekte çok güzel oluyorSüsleme iyi yapılırsa farklı bir seçenek olabilir
evet evet pasta ayrı bir kategori bence de hatta kekler bile kendi içinde bisürü kategoriye ayrılıyor muffinler, cheese cake ler,.. vs.
sadece kek olması daha mantıklı

Pasta kategorisi yapıldı..Şimdi kekler,cupcakeler yapalım dedik ama illa işin içine pasta ,şeker hamuru girecek o nedenle başlığı kapsamlı tutalım sonra sorun yaşamayalım diye düşünüyoruz

Günaydınlar.

Yufkalı tahinli sarma isteyen var mı?

Son düzenleme:
Günaydınlar.

Vaaaaaar tabii ki sorduğunda sorumu canım ya

Günaydın sana da , senin oylar atağa geçti

Bu arada normal yufka ile mi yaptın baklavalık yufka ile mi ?

Vaaaaaar tabii ki sorduğunda sorumu canım ya

Günaydın sana da , senin oylar atağa geçti

Bu arada normal yufka ile mi yaptın baklavalık yufka ile mi ?

Sana da günaydın Aus.Evet benim oylar çoğalmış.Oy verenlerime çok teşekkür ederim.

Normal yufkayla yapılıyor.Tarifi Vuslat'ın sayfasında vereceğim.Biraz da oraya el atıp ziyaret edeyim.

Son düzenleme:
Sana da günaydın Aus.Evet benim oylar çoğalmış.Oy verenlerime çok teşekkür ederim.

Normal yufkayla yapılıyor.Tarifi Vuslat'ın sayfasında vereceğim.Biraz da oraya el atıp ziyaret edeyim.

Yok biliyorum bende yapıyorum bundan ama baklavalık yufka ile de yapılıyormuş , ben hiç öyle denemedim de onu merak ettim canım :44:

Günaydınlar.

Ben de istiyorum ben de Ellerine sağlık canım, nefis görünüyor

Merhaba canım, nasıl oldun daha iyi misin

Yok biliyorum bende yapıyorum bundan ama baklavalık yufka ile de yapılıyormuş , ben hiç öyle denemedim de onu merak ettim canım :44:

Baklavalık yufkaya biraz mesafeliyim.Refika var ya ahçı.Onun bir tarifini denemiştim.Baklava yufkasından çıtır pide diye.Hiç güzel olmadı aynen yapmama rağmen.Ben de ona mail atmıştım.Tarif hiç güzel olmadı.Adı çıtır çıtır ama bu pıtır pıtır döküldü demiştim

bah

Günaydınn sabah sabah iştahım açıldıııııııııııııııııııı :) ellerine sağlık :)

İstemez olur muyum
Ellerine sağlık

Ben de istiyorum ben de Ellerine sağlık canım, nefis görünüyor

Merhaba canım, nasıl oldun daha iyi misin

Teşekkür ederim kızlar.

Dilara naber nasılsın?

Baklavalık yufkayı ben hiç denemedim ne tatlı ne tuzlu:26:Tatlısını beğenmiyorum ama böreğini merak ediyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…