Dudak Makyajı pastel magic gloss(sihirli parlatıcı)

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

sebbnemm

umutlarbaskabaharakaldı
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2010
4.919
1
kızlar bugün gördüm ve heme aldım sürüyorsunuz ilk sürüldüğünde parlatıcı gibi ama 10 saniye sonra her dudakta farklı bir pembe tonu oluyor ve ışılılı tavsiye ederim

:asigim:

kızlar 8 küsür sanırım fiyatı yeni çıkmış dudağınızın rengine göre pembe oluyor çok güzel zemuszemus

bndede watson magic lip var. o da renksiz gibi ancak dudağa sürünce pembe oluyo. fiyatıda 4 lira filandı. güneş koruma faktörü de var.

denemekte yarar göryom ilk fırsatta alınacak lve acil alınacaklar listesine yazdımsempatiksalakcinni

teşekür sebbenmm opuyorumnanaktan

rica ederim angelcım opuyorumnanaktan

donut cnm sanırım her marka çıkartıyor

söylesene kız bana nerden aldığını sebnemim yaa valla merak ettim çok fena ne sihirdir ne ruj durumukaydirigubbakcemile2

şebnemcim sanırım bu yeşil rujdan daha kaliteli bir şey bayağı gelişmiş anlaşılan,kendi rengi ne renk?birde yeşil rujdan aldın mı?karşılaştır diyecektim

şebnemcim sanırım bu yeşil rujdan daha kaliteli bir şey bayağı gelişmiş anlaşılan,kendi rengi ne renk?birde yeşil rujdan aldın mı?karşılaştır diyecektim

cnm bende hem yeşil rujdan var hemde bundan aldım yeşil rujun rengi daha belirgin bu daha az pembe gibi yaptı ama parlak duruyor benim hoşuma gitti denemeye değer bence

söylesene kız bana nerden aldığını sebnemim yaa valla merak ettim çok fena ne sihirdir ne ruj durumukaydirigubbakcemile2

fıstık watsondan aldım ben denemek için aldım kullanıyorum

en kısa zamanda hem yeşil rujla hemde bununla fotograf çeker koyarımopuyorumnanaktan

evet valla bide sözün vardı resimee seni gidi seniakannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…