Dövme parmağına isim yazdıran arkadaşlarım yardım

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

olympe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
40
0
merhaba arkdşlar ben hafta sonu alyansımın altına nişanlımın ismini yazdırmak istiyorum daha önce başka başlıklar altında yaptırmış olan arkadaşlarımın yorumlarını okumuştum ama şu anda zamanım olmadığı için sayfalara tek tek bakamadım
acaba elimiz sürekli suya girdiği için renginde solma olurmu yaptırırken parmak çok acıyormu bu gün bi tattocuya uğradım fazla acı olmadığı için uyuşturmuyoruz dediler ama nekadar doğru bilemiyorum (kimse yoğurdum eşki demez)
birde ne kadara yaptırdınız ilk defa yaptırcağım için ayrıntıları bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim -tatlicadiarzu-

Güzelmiş seçtiğin figür ama senin için bi anlam ifade ediyor mu?
bide figür büyük olduğu için acı çekebilirsin sen yanına anestol yada emla al yapıma baslamadan yarım saat once ffalan sur yapılcak bölgeye bunlar lokal enestezik kremler acını azaltırlar yada spreyler var eczaneye de sorabilirsin aslında dövme yaptırıcam acısını azaltmak için uyusturan bir ilaç istiyorum diye..
arkadasım krem surerek yaptırdı hıçbısey hıssetmedıgını soyluyordu.

Merhaba,fiyat olarak dövmenin boyutuna ve renklimi siyah beyazmı olucağına göre fiyatlar değişiyor. Makina açılışı genelde 80 le 100 arası degismekte.Senin yaptıracağın şey ufak bişey olcağndan dolayı 130u geçmez die tahmin ediorum tabiki bu rakamlar dövmecinin kalitesine göre değişiklik gösterebilir..istanbuldaysan 1 2 yer önerebilirim özel mesaj atarsan..acıya gelince genelde uyuşturma yapmıyolar zaten ilk 5 dk dan sonra vucut bişey salgılıyormuş ondan dolayı fazla bi acı hissetmiosun gıdıklanıyomus gibi oluyo :)
bunlar dışında başka sorun olursada cevaplarım :teytey::teytey:

yok cnm bişey ifade etmiyor internette modelleri araştırırken dikkatimi çekti beğendim olabilir dedim genelde bele şekiller yapılıo ben biraz resim gibi olsun istiyorum ama tabi dövmecide katoloğlarda daha güsel bi desen bulursam fikrim değişebilir benim gittiğim dövmecide de spreyler vardı ama onları dövmede kullanmıyolarmış sadece delim yaparken kullanıyolarmış kaş burun vs.emlayı bende duydum mutlaka sürerim umarım dayanabilirim:teytey:

hım 80 le açıyolar demekki benim gittiğim yer parmağıma isim yazmak için 50 dedi yine az demiş ozaman . istanbulda değilim canım mersindeyim burda fazla tattocu yok ya adamda fazla acımıyo uyuşturmadan yapıyoruz dedi ama işte tecrübem olmayınca bilmediğim şeyden korkuyorum bide arkdşlar parmağa saçma olur dediler caymak üzereyim acaba diyorum parmağıma sadece harf yaptırsamda bileğimemi yazdırsam ismini:uhm:

güzeş bir yazı sitili ve boyutu kullanırlarsa parmakta da çok hoş durur yani...
sanki amatör bir yazıymıs gıbı gözükmesin orda mutlaka yazı stıllerını gösterip senin için bikaç taslak hazırlattır içine sineni yaptır kesınlıkle bence.
Parmakta harf bılekte ısım ıkısı aynı anda abartılı olur ve hoş olmaz tam olsun 1 tane olsun:))
Senin için özel birşeyde tasarlayabilir yani...

Son düzenleme:

hmm evet mersinde daha uygun olabilir fiyatlar doğrudur..
valla sen isim yazdırmakta komple cay derim :1no2: :1no2:
bence ikiniz beraber sizin için anlamlı olabilecek bişey belirleyip beraber yaptırırsanız daha anlamlı olabilir :asigim:

isim yazdırmaktan komple cayarımda başka bişe yaptıramam hayatta ikimiz için ne kadar anlamlıda olsa asla dövme yaptırmaz nişanlım önce bi ağzını yokliim die dövme yaptıracam dedim kıyameti koparttı ayrılırım senden dedi:a015:
onun için en azından kendi ismini yazdırırsam hem alıştırnış olurum hemde çok kızamaz die düşündüm

bende bileğime sevgilimle ikimizin isimlerini dövdürmek istiyorum ama eşim yaptırma diyooo :çok üzgünüm:
ben çok beğeniyorum bu tarz ufak dövmeleri bakalım bi gün ikna edebilrsem çok istiyorum sırnaşık şey

yanlış anlama ama bukadar ufak bişeyden hemen ayrılırım lafını bukadar kolay söyliyebiliosa ondan ne köy olur ne kasaba klava:

yanlış anlama ama bukadar ufak bişeyden hemen ayrılırım lafını bukadar kolay söyliyebiliosa ondan ne köy olur ne kasaba klava:

blöf be güzelim sen erkeklerin her dediğine inanma.sözde kendi istediği olsun diye tavır koyuyor.istiyorsan vazgeçme yaptır ama bence de hem bilek hem parmak abartılı olur birini tercih et ve kesinlikle yazı stili şık olsun. şimdiden hayırlı olsun resim çekersin artık yaptırınca.

tabiki blöf cnmm benden ayrılmas oo sositososito
sonunda yaptırdım dövmemi ama parmağıma isim yazdırmadım isim uzun alan kısa olunca dönerli yazmak zorundalarmış parmakların iç kısmına dövme tam tutmuyormuş bikaç seans tekrarlanması gerekiyormuş
bide arkadaşlardan etkilendim vaz geçtim
bileğime vahşii bir peri yaptırdım bence güsl oldu parmağımada M harfi yaptılar oda hediyesi oldu ama m hafri cidden çok orjinal duruyo ikisinide çok beğendim en kısa zamanda resimlerini eklicem hepinise teşekür ederim a.s.

benım sevgılım ısmı parmagımda yazılı:)
o cok karsıydı ıkı sene once yaptıralımmı dedım hayır asla olmaz demıstı..sonra bır gun kendı dedı gel gıdelım dıye ıkımızde var ıkı senedır super bısey sımdı nısanlıyız yuzugunu omur boyu unutma gıbı bır sansı yok:)
ayrıca bır gun antalyada gezerken dovmecıye gırdı ordada kolunun ıc tarafına ısmımı yazdırdı:)
ben bu cocugu sefffıyoooom ya:)

çook romantikkk kıs nişanlım askerde ağlıcam şimdi yaaa senağlama
benimki asla ööle bişi yapmaz ama benide bu şekilde kabul edio buda bişidir:)

canım benımkıde askerden ızne gelınce yaptırmaya karar vermıstı:)fıkırler degısıyooo yanı:)
bakarsın bır gun sana surprız yapmıs:)
sımdıdedn allah sabır versın asker yolu gozlemek cok zordur bılırım canım benım

elin iç kısmının derisi farklı olduğu için oraya yapılan dövmeler silikleşiyor git gide. dövme tutmuyor doğru dürüst el içi, ayak altı derisi ( diye biliyorum ben , dövmecimin yalancısıyım

bende bilegime adımı yazdırmak istiyorum ya gerçekten çok şeker duruyor abartı olmadığı için

benim sol el yüzük parmağımda da babamın ismi yazıyor ama yaptırırken pek acımadı.. ileride eşimin ismini yazdırır mıyım bilemem ama yaptırdığıma pek de pişman değilim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…