PARKİNSON BEYİN PİLİ

Casper00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2020
36
15
28
Arkadaşlar annem parkinson hastası. Ali zırha ameliyat yaptıran var mı ameliyat fiyatı ne kadar. Arıyoruz Ali zırhı gelmeden fiyat vermiyorlarmış.ali zırh dışında önerebileceğiniz veya gitme diyeceğiniz önermediğiniz doktorlar kimler? Lütfen bilgisi olan paylaşabir mi?

Çok geçmiş olsun. Nerdeyse 5 yıl önce dayım bu doktorun ünü sebebiyle ameliyat olmaya karar vermiş. Günlük avuç dolusu ilaç kullanıyordu. Bakımı zordu çünkü eli ayağı nerdeyse tutmuyordu. Mecburdu artık. Zamanın parasıyla 60 bin TL idi. Doktorun basarısı da yüzde yüze yakınmış sanırım. Dayımın da üç evladı var ama , ameliyat şehir dışında olacak olmasına rağmen, yalnız göndermişler adamı ameliyata sadece eşiyle yani. Psikolojik olarak da duygusal gitmiş yani açıkçası moral yok. Ameliyatı da az cok biliyorsanız , sandalyeye oturtup, kolları kemerle bağlayıp, bası da sabitleyip, canlı canlı yapıolar lokal anestezi ile. Tam ameliyat başlamışken dayıcagzım heyecanlanıyor. Mide safrası boğazına çıkıp nefes yolunu tıkıyor ve hayatını kaybediyor. Kafa sabit kollar kemerli olunca müdahalede de geç kalınıyor galiba bilemiyorum tam. Riskli hamileydim o zmn , telefondan anlatıldığı kadarıyla yazdım bildiklerimi. Hatta doktor paranızı iade edebilirim fln da demiş galiba.
Doktor cok ünlü sureklı tvlere çıkıyor hastaları cok mutlu fln ama yüz hastasından olen de tek dayımmış o zmn için. Para iadesi teklif etmesi de cok asil bi davranış. Ben işinde kötü bi doktor olduğunu asla düşünmüyorum. Adam marka olmuş ama elbette ülkemin başka iyi doktorları da vardır araştırıp bulmak çok önemli. Allah şifa versin. Parkinson zor hastalık bakana da çekene de. Bence bi görüşün kendiniz fıkır alın bi şey kaybetmezsiniz. Dayım da ailesiyle mutlu Mesut gitseydi o ameliyata ve de kızları hemşire, onlar da yanında kısaydı sonucu böle olmaZdı gibi geliyor bana. Tekrar geçmiş olsun

X