Parfüm kokusu

Merhaba kuzum.Neden olduğunu bilmiyorum.Rahatsızlık filan geçirdin mi?Hassasiyet gösteriyorsun kokuya.Gözlemle bakalım,sadece parfüm kokusuna karşı mı böylesin,yoksa başka kokular da varmı.Ciddi bişey olduğunu sanmıyorum.Geçicidir diye düşünüyorum.

kokuya hassasın ve alerjin olabilir, önce bir acile git sonra gerekli yerlere sevk ederler

kokulara karşı alerjin olabilir.bende parfum kokusundan rahatsiz oluyorum.özellikle ağır olanlardan.bende baş ağrısından ziyade nefes tıkanıklığı oluyir yutkunma güçlügü oluyor.seninkide alerjik bir durum gibi gorunuyor.bi doktora gitmende fauda var

Migrendir o. Kendimden biliyorum. Bir doktora görün bence. Geçmiş olsun

sakın acile gitme öncelikle çünkü acil böyle şeyler için değildir.koku hassasiyetin var bende de var olabiliyor öyle şeyler çok sıkıntı yaptıysan aile hekimine gidebilirsin o seni yönlendirir hangi bölüme gitmen için :)

Merhaba kuzum.Neden olduğunu bilmiyorum.Rahatsızlık filan geçirdin mi?Hassasiyet gösteriyorsun kokuya.Gözlemle bakalım,sadece parfüm kokusuna karşı mı böylesin,yoksa başka kokular da varmı.Ciddi bişey olduğunu sanmıyorum.Geçicidir diye düşünüyorum.
Yemek kokusundan falan rahatsız o
Yemek kokusu sabun şampuan kokusunda sıkıntı yok parfüm Deodorant bu kokulu tuvalet kagıtlarında bile oluyo

sakın acile gitme öncelikle çünkü acil böyle şeyler için değildir.koku hassasiyetin var bende de var olabiliyor öyle şeyler çok sıkıntı yaptıysan aile hekimine gidebilirsin o seni yönlendirir hangi bölüme gitmen için :)
Tesekkurler

Aynı sorunları yaşıyorum. Özellikle deodornt sıktıklarında tıkanıyorum
Kokulu pedler kokulu kağıtlar vs kullanmıyorum yumuşatıcı çok koku bırakan deterjanlar kullanmıyorum
Ucuz parfüm kullanma merdiven Altında yapıyorlar içine ne katıyorlar allah bilir
Alerjik bir bünyem var markette deterjan reyonundan geçemem
Sigara kokusuna hiç tahammül edemiyorum alerjik astıma benzer öksürük nöbetleri yaşıyorum zaman zaman
Göğüs hastalıklarına gittim astım ilaçları yazıldı
Bi doktora git derim

Insanlar gerçekten bu konuda duyarlı olmaları gerekiyor ama ne yaparsın herkes bana bişey olmasın havasında pis kokuyosan duş al suya gir çık yada illa sıkicaksan az sık bazı insanların yanında nefes almak olum oluyo

Öncelikle herkese meraba ben 16 yaşındayım ve yaklaşık 6-7 aydır parfüm koklayamıyorum hemen başım ağrıyor başım dönüyor midem bulanıyor okula servisle gidiyorum çoğu parfüm sıkıyor Afedersiniz kusmamak için çok zor tutuyorum arabaya binince kendimden geçiyorum parfüm sıkamıyorum yanımda biri parfüm sıksa bile hemen başım ağrıyor yanımdan uzaklaştırıyorum geçmesi için temiz hava almam gerekiyor 10 dakika falan sınıftada sıkıyorlar dayanamıyorum doktora falan mı gitmem gerek böyle olan biri varsa yazarsa çok sevinirimm
Parfümler o kadar zararlı ki, gencecik yaşlarında parfüm kullanarak ciğerlerini kimyasal etkiye maruz bırakan çocuklara üzülüyorum, çevremiz zaten yeterince zararlı etkenlerle dolu... Doktora gidersen tabi ki iyi olur, illa bir rahatsızlığın olduğunu sanmıyorum belki alerjik bir bünyen vardır kokulara karşı böyle tepki veriyordur bünyen, alerji için göğüs hastalıkları uzmanına gitmelisin

Aynı sorunları yaşıyorum. Özellikle deodornt sıktıklarında tıkanıyorum
Kokulu pedler kokulu kağıtlar vs kullanmıyorum yumuşatıcı çok koku bırakan deterjanlar kullanmıyorum
Ucuz parfüm kullanma merdiven Altında yapıyorlar içine ne katıyorlar allah bilir
Alerjik bir bünyem var markette deterjan reyonundan geçemem
Sigara kokusuna hiç tahammül edemiyorum alerjik astıma benzer öksürük nöbetleri yaşıyorum zaman zaman
Göğüs hastalıklarına gittim astım ilaçları yazıldı
Bi doktora git derim
Hiç bi zaman parfüm kullanan bri olmadım zaten pedlerde deterjanlardada sıkıntı yok kokulu tuvalet kağıtları parfüm Deodorant

Iyyyy benımde oyle oluyor cok kez sabahları otobusten ınıp yurumuslugum var sımdı bıke ktu oldm

Parfümler o kadar zararlı ki, gencecik yaşlarında parfüm kullanarak ciğerlerini kimyasal etkiye maruz bırakan çocuklara üzülüyorum, çevremiz zaten yeterince zararlı etkenlerle dolu... Doktora gidersen tabi ki iyi olur, illa bir rahatsızlığın olduğunu sanmıyorum belki alerjik bir bünyen vardır kokulara karşı böyle tepki veriyordur bünyen, alerji için göğüs hastalıkları uzmanına gitmelisin
Çok doğru söylüyorsun Teşekkürler bu arada

X