Parasıyla evdekileri avucunun içine aldı ya:(

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
merhaba bayanlar öncelikle cok sinirliyim ve hata yaparsam affetin.ya size bahsettiğim abimin kendisinden 10 yaş büyük sevgilisi bizim evdekileri tamamen avucunun içine aldı ya cok sinirleniyorum.bizimkilere hediyeler paralar falan bizimkiler coştu artık ve o kızdan iyisi yok şimdi belkide benmi o mu deseler onu seçecekler.çünkü anlatamam ne derece para saçtığını...ve sonunda dün abim kızın 1.yıllarına yönelik bmw alacakmış işlemlerine başlamış 63 milyar vermiş arabaya ya inanmıyorum ve abim 1.yıla kadar onunla cıkmaya devam edeceğini söylüyor kafayı yicem yaaa:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi EU3
anlamadım kız mı ağabeyine BMW alacak ,ağabeyin mi kıza , 1 yıl da:uhm:....

• Konu Sahibi EU3
işte ben bunun için hep derim bilinçli olmalı insan akıllı olmalı..
bin yılda tecrübe olsa bazı şeler değişmiyor demek..
o kız yarın öbür gün haberlerde defalarca gördüğümüz gibi alıp herşeyi kaçarsa abini düşünemiyorum..
ama körü körünede ..
nese canım sen soyutla kendini tamamen . çok çok sinir oluyosan bile çok çok hediyesini kabul etmessin tavrını koyarsın olur biter..
bana göre de bmw den hediye olmaz.. eşim bile olsa..

• Konu Sahibi EU3
ailen maddiyata çok önem veriyor demekki.aslında paraya bu kadar teslim olmaları büyük olarak onlara hiç yakışmamış.abin de para için sürdürüyor heralde bu ilişkiyi.bence sizin yapabileceğiniz pek bişey yok.o kadın da belli ki alışkın parasının gücüyle birşeyler elde etmeye.

• Konu Sahibi EU3
cok kötüyüm bayanlar ya...napıcam bilemiyorum kızı defalarca uyardım ben kötü oldum o olayıda anlattım sizlere bana akıl verin delircem valla delircem:Saruboceq::Saruboceq:

• Konu Sahibi EU3
çok enteresan bir durum genellikle aileler erkek çocuklarından yaşça büyük kişilerden hoşlanmazlar ama sizinki pek bir göze girmiş. bu arada abinin kız arkadaşının mesleği nedir çok merak ettim

• Konu Sahibi EU3
arkadasım oncelıkle sakın olup tam manasıyla anlat ıstersen durumu, cunku ben cok net anlamadım. abın mı araba alacak kız mı ona? kızın senı rahatszı eden durumu nedır tam olarak? yas olarak abınden buyuk olması mı? yoksa ne bıleyım felegın cemberınden gecmıs gıbı bı durummu var da bu kadar kaygılandın? bı de su var tabı , para cok onemlı gunumuzde ona hayır dıyecek o kadar az ınsan var kı.. bunu aılenı karalamak ıcın soylemıyorum, brz kafasını kullanan herkes parası sayesınde kendını sevdırır de saydırır da...

• Konu Sahibi EU3
bende anlamadım. şu arabayı alanı bir öğrenebilsem,ona göre cevap yazacağım da. ağabeysi değil sanırım. 1 yılı bekliyormuş...hediyeyi mi bekliyor acaba......net anlasam.....
1.yıla kadar onunla cıkmaya devam edeceğini söylüyor kafayı yicem yaaa

bu sözden ağabeyinin arabayı beklediğini çıkardım. o zamana kadar çıkmaya devam edecekmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU3
sinirden anlatamıyorum kızlar ya kusura bakmayın...abimin 6 aylık bir ilişkisi var kız cok zengin türkiyenin sayılı zenginlerinden abimde onunla oynuyo...parasını yiyo kızı uyardım ben suçlu oldum kavga ettik evdekilerle.şuan kız cok önemli bizimkiler için.hediyeyi alacak kişi o kızkafamçokkarıştı

siz aile bireyi olarak uyarmışsınız..
artık ,
yetişkin insanlar olduklarından yapılabilecek pek de bişey yok zamana bırakmaktan başka..

fisfisfis durum anlaşıldı. madem abin oynuyo kızla suç senin abinde. Kız da daha 6 ay cıktıgı bırıne bmw alacak kadar salaksa (kusura bakmayın ama hakedıyor) bırak o da ne halı varsa görsün. hem sayılı zenginlerindense bir bmw onu çok da etkilemez. zaten bir yılı doldurunca ayrılacaksa ilişki devam etmeyeceğine göre fazla kaygılanmana gerek yok yani bu kadın hep hayatınızda var olacak biri değil ki. Sanırım sen ailenin bu kadının parasına tenezzül etmesine katlanamıyorsun ki haklısın bu konuda. Ama şu aşamada ne desen sen kötü olursun sakin olmaya çalış canım

Kız kendisinden 10 yaş küçük bir delikanlıyı parasıyla ,elinde tutuyor ve bunun farkında. delikanlı beklentilerinin ve BMW nin peşinde,ailen de keza öyle... senin bu durumda yapacağın hiç bir şey yok. .YANİ,herkes durumundan memnun,......

bir yıl için anlaşmamı yapmışlar ki bu kadar emin konuşuyor abin dünya menfaay dünyası derler abinde ailende bu çarkın dişlilerine kendini kaptırmış sen uzak dur zaman herşeyi meydana çıkarır

canımsenın önceki konularınıda okumuştum..
bu kız yüzünden sen çok magdurda olmuştun...
hatta baban nişanlına gelin alın gibilerinden bir görüşmede yapmışlardı değilmi yanılıyorsam lütfen uyar..
...

canım öncedende çok uğraşmıştın ama arada kalan sen olmuştun..
boş ver ne yaprlarsa yapsınlar..
yoksa üzülen yıne sen olacaksın..

Sen kizi uyardinmi?? Evet, o zaman senden günah gitti arkadasim, vicdanin rahat olsun!

Bundan sonrasi onun bilecegi is, kendini parasinla hediyelerinle sevdirmeye kabullendirmeye calissan bir kadina inanki acimak üzülmek gibi bir amacim olamaz...mirmirmirmir

Muhtemelen akli basi yerinde ayircada abinden 10 yas büyük, yaptignin gayet iyi farkindadir, birak ne halleri varsa görsünler, bu senin üzerine vazife degilki hem canim, abinin hayati!! Abin bunlari hazim edebiliyorsa, migdesi kabul ediyorsa onun tercihidir!!:1closedeyes:

Bir tek suna anlayis gösterebilirim, aileni o kizdan kiskaniyor olman!! Ama unutmaki maddiyatla yapilan hersey gecici mutluluk verir, baki kalan tek sey sevgidir!!

Takma bunlari hic sen nisanlinla mutlu olmaya bak:teselli:

Çokmkötü bir durum aslında ama karşımıza nasıl insanlar çıkacağıda meçhül zaten abininde aileninde eş alma gelin alma niyeti yok Gülsüm sultanın dedeği gibi sen uyarmışsın kızı senden günah gitmiş zaten onunda evlenme çabası oldunu sanmıyorum alan memnun satan memnun

Abi oynuyor, kız oynuyor, aile oynuyor
bırak herkes oynasın
nasıl olsa kapanacaktır bu perde vakti gelince,

sen mutlu ol

sizin aile maddiyata önem veriyomuş demekki kör topal olsun ama zengin olsun öyle mi :uhm:
sana zararı yok boşver gitsin sen geleceğine bak :1hug:

çok gerçekçi gelmedi bana bu konu..kusura bakmayın..kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…