Parasıyla evdekileri avucunun içine aldı ya:(

sakın vazgeçme hatta git kızın ailesiyle konuş anlat durumu ayır onları kötükedihüso sonrada büyük ihtimalle nişanlınla evlenir zaten yalnız olan abine hiç destek olmazsın :mymeka:
neyin peşindesin anlamadım yanii kötükedihüso

yaa boşver senin abine bişey olmaz, ailene de bişey olmaz...
sonuçta evlenmedi çıkıyor...
hem sen muhatap olma onlarla...
herkes kendi kaderini yaşar...

bu arada merak ettim, kimmiş o kız ??????????????

kusura bakmayın geç cevap yazıyorum çünkü iş yerindeyim zaten moralim sıfır diye işyerinde hatalarda yapmaya başladım patron fırça attı bunaldım ya

sen neden sorun ediyorsun anlamış değilim ya sanane elleme alan memnun veren memnun sende hayatını yaşa kıs ne güzel abinin şansı varmış sende rahat et biraz oooo keşke benim abimde yengemle öyle olup birazda bizi görse takmaaaaaaaaaa hayat devam ediyor ya tersi olsa sen aynı durumda olsan abin ölemi düşünürdee akıllı olllllllllll

ya öyle deme evdekilerin onun parasını yemesi zoruma gidiyor ayrıca evde hükğmdar oldu resmen ya:CüvCüv:

çok gerçekçi gelmedi bana bu konu..kusura bakmayın..kaydirigubbakcemile

açıkcası bana da...
gerçekse de herkes durumdan memnunsa sizde etinden, sütünden faydalanın müstakbel yengenizin....

alan razı satan razı yavrucum sen niye bu kadar dert ediyosun bakiyim?
abinde senin kadar farkındadır bu işin sonunun ne olacağını
belki hayatında böyle bir deneyim yaşamak istiyordur.
boşver bence abinde olsa herkesin kendi hayatıdır...

cnm hatırlıyorum konunu senin.
daha öncede evdekilerinin senin üstüne gldiğini söylüyordun mirmirmirmir
bence sen hiç kafanı takma.
madem uyarmışsın kızı sen zararlı çıkmışsın.
e bundan sonra neden böyle kendine dert ettiğini ben anlayamadım.:sm_confused:
abinimi kıskanıyosun nedir senin derdin?
bak kendi hayatına.

Son düzenleyen: Moderatör:
kullanıyo işte abin,ne kadar iğrenç bişi..kızda bunu görmüyo demek..yada görüyo ama parasıyla bişiler yapmak hoşuna gidiyo..hiç sinirlenem bence..hayat onların alan memnun satan memnun hesabı..boşvero yüzdende cnm..

Herkes mutlu kendi durumundan sen neden bukadar rahatsiz oluyorsun hic anlamadim, sen insan olark kizi uyarmisin tammam,
demmeki o kendi durumundan memnun birak herkes istedigini yasasin, hem bunda birsey yokki,
ayrica kizin size harcadigi para ona viz gelir, meraka etme sen.
Unutma paranin acmiyacagi kapi yokdur, her kapiyi acar her ayibida örter.

Sende yengenle iyi olur sanda bir araba alsin evini dösesin ne olacak, madem harcamayi seviyor sanada harcasin.

kendini heder etme bence ..
gerekeni yaptın ..
artı birazda bencil olup abini kaderine terket.
akıllanmayan ailene de bu tecrübe işte..
yaşayacaklarına katlanacakta sadece onlar..
gereğinden fazla derd ediyorsun bence
herkes kendi seçimleriyle yaşar..
yaşamadan da anlamaz bazı şeleri..

iyi de bizden ne istiyorsunuz...
aileniz halinden memnun, kıza söylemişsiniz ama o da halinden memnun...
e sizlik ne iş var...ya da bizlik...
anlamadım...pek de bir mantık bulamadım...

bayanlar beni rahatsız eden evi eline aldı istediği gibi oynatıyo:çok üzgünüm:

canım banada pek inandırıcı gelmedı,evı yönetiyo diyosun,o zaten zengınse sızın evı yönetip elıne ne gecıyo anlamadım.
ki eger böle bişe varsa şayet,ailenınde hosuna gidiyo demekkı hedıye görmek bunun yönetılmekle hıc bı alakası yok bence şekerim....
yanı hem kafanada neden bukadar taktıgına bı anlam veremedım,yanı hemde ayrılcaklar dıyosun ne bılım inandırıcı gelmedı bana

Canım bence kötümser olma. Demekki abini seviyo. Sevmeyen birisi neden böyle bişey yapsın.
Bence kendi haline bırak olayları. Eğer yanlışsa bu eninde sonunda ortaya çıkar ve herkes hatasını anlar.
Ama sen ailene bu sebepten baş kaldırırsan sen kötü olursun.
Zaman bırak bence.
Belki evlenirler mutlu olurlar, belki herşey güzel olur.
Kötü olursa da sen yapacağını yapmışsın.

Alan memnunnn satan memnunnn...
Sen de dizi izler gibi izle onları, keyfine bak...

canim sana ne? Alan memnun satan memnun.
Abin kizin parasini yiyorsa, kiz da gozunu acik tutup kaptirmasaydi. yasi da buyukmus. kaptirirsa da bir daha yapmaz iste. zaten dokunmaz. sayili zanginlerdense, siz de nasiplenmis olursunuz.

Abine de gelince o da memnun hayatindan. herkes memnun, sana ne oluyor?
evet sen gercek yuzunu abinin midesizligini vs gorebilirsin de 3. kisisin. yani bence geride dur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…