paptya çayı kızlar bakar mısınız?

ceko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
449
3
kızlar malum benim oğlanın gazını duymayan kalmadı rezene çayı veriyorum o kadar işe yaradı papatya çayı kullanan varmı?kullanım şekliniz nasıl dozu nasıl ve hem rezene hem paptya kullanılır mı yardımcı olur musunuz...

cnm benrezene veremıyorum karın agrısı yabıor 1 saat sonra aglamaya baslıordu bende ne oldu anlamıodum rezeneyı kestım duzeldı ıyı gelmedı sımdı bıze

Guzelim ben papatya veriyodum ama hep kusuyodu..Sevmedi tadini o yuzden hic etkisini de goremedim. Ama simdi rezeneyi severek iciyor..doktoru da zaten tadi daha tatli oldugu icin rezeneyi daha cok seviyor bebekler dedi..Papatya cayinin gaz cikarmasindan cok sakinlestirici etkisi oldugunu biliyorum..Yeni dogdugunda hastanede sunnetten once de sakinlessin diye papatya cayi vermislerdi..

canım ben günvit diye bitki karışımı veriyorum çokta rahat ediyor çok şükür içinde rezene anason papatya var biberonda 4 e kadar su koyuyorum 1 tatlı kaşığıda çayından atıyorum hepsini içemiyor zaten içtiği kadar veriyorum ama rahatlaması için çok güzel bişey

canım eger bitkisiyse bir çay kaşığını 50 ml de bir kere kaynıyo hemen kapatıp dinlendirip süzüp ılık yani bebeginin içecegi biçimde veriyosun.günlük 100ml e kadar içebilir yarım çay kaşığıda anason koy rahat eder ebbegin ve sen canım rezenenin içine gazsız günler sana canım çok şükür bizimkiler büyüdü kendisi dırtlıyo artık

hazır çaylardansa 100 ml yine içebilir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…