PANKREAS İLTİHABI PANKREATİK

Önerinizi bekliyorum yardımcı olurmusunuz

Cerrah önerirseniz mutlu olurum

Benim annem 2 kere pankreatit geçirdi ama ayakta atlatamadi hastaneye yatış oldu 10 gün yattı oral gıda yasaklandı yanı çok zor bı hastalık inşallah bidaha tekrarlsamz stres ve yediğimiz baharatlı yiyeceklerin sebep olduğunu söyledi doktor annem geçirmeden 6 yıl önce safrasubu aldırdı sonra taş üretti karacı işte sındıremedi yağ baharat pankreatit e sebep oldu zor bı durum Allah'ım bidaha yaşatmasın bize

Bugün iştahsızlık devam etti aynıyım
Nacizhane size tavsiyem IVdrip yaptirmayi dusunurmusunuz? Damardan glutatione alsaniz tabii bir doktora danisarak lutfen. ben yurtdisinda IV drip yapiyorum ozellikle hastalik ortaya cikmamissa, hastaliklardan kouyan super bir yontem.
Glutatione en guclu antioksidandir yani vucudumuzda bulunan hastaliga sebep olan serbest radikalleri temizlemek icin iyi bir yol olabilir tabii ki doktorunuz ile goruserek karar verilmelidir.
kac kilosunuz? kilo kaybiniz cok oldu mu?

Burada Türkiye'de varmı söz yurtdisindami yaptırdınız kilo kaybın dört ayda sekiz kgya yakın verdim iştahsızlık bulantı halsizlik devam ediyor

Burada Türkiye'de varmı söz yurtdisindami yaptırdınız kilo kaybın dört ayda sekiz kgya yakın verdim iştahsızlık bulantı halsizlik devam ediyor
ben kendim yapiyorum, esim rahatsiz benim aslinda sizin doktorunuzun onayini alip yaptirmaniz cok kolay, bildiginiz normal serum un icine glutatione karistiriliyor ve damardan yavas yavas veriliyor, biz burada haftada bir veriyoruz, yilda maksimum 12 hafta verilebiliyor. google den bunu buldum,. insallah bir faydasi olur.

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim
Rica ederim Ayla hanim, otoimmun hastaliklarda da cok ise yariyor, insallah size de sifa olur. saglik ocaginda bile yapilabilecek kadar kolay bir islemdir sadece glutatyon onemlidir, tabii vitaminler karistirilarak, kendinizi guclu hissetmeniz saglanabilir.

Bu ilacı eczanelerde bulabilirmiyim yoksa hangi bölüm doktoru bunu uyguluyor

Canım geçmiş olsun. Crp bakıldı mi. Ca19.9 da bakılıyor. Birde lipaz ve amilaz bakıldı mi.

Hepsine bakıldı amilaz 100 sınır bende 115 çıktı lipaz 60 sınır bende 76 çıktı ca.19 sınır 27 bende 19 çıktı
Canım ca19.9 sınır bende referans 37 görünüyor. Senin değerlerin yüksek değil. Neden pankreatit dediler. Sende kesinlikle pankreatit yok. Amilaz ve lipaz en önemli iki belirteç. Onlar yüksek çıksaydı pankreatit olabilirdi. Crp baktırdın mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…