Panik bozukluk mu başka bir şey mi anlayamıyorum

Evet öyle diyorlar ama doktor bana 3 hafta kullandırdı etki görmeyince bıraktırdı. Belki de daha devam etmeliydim bilmiyorum. Doktor seçimi de çok önemli.

1 ay diye hatırlıyorum bana ilk selektra yazdı daha kötü oldum gittim değiştirdi efexor yazdı ben paxera denemek istediğimi söyledim tamam dedi paxrra iyi gelince devam ettik ama sımdı basa döndüm tekrar

3 psikolog degıstırdım onlardan umudu kestim ilaç az mı geliyor bilmiyorum yakında gidicem tekrar doktoruma ama korkuyorum ilacı degıstırıp yükseltirken de kötü yan etkileri oluyor dıye

1 ay diye hatırlıyorum bana ilk selektra yazdı daha kötü oldum gittim değiştirdi efexor yazdı ben paxera denemek istediğimi söyledim tamam dedi paxrra iyi gelince devam ettik ama sımdı basa döndüm tekrar
Kademeli olarak mı iyi geldiğini hissediyordunuz yoksa bir gün tamamen iyileştiğinizi mi hissettiniz? Saçma bir soru oldu kusura bakmayın bir umut arıyorum çünkü belki benzer şekilde ilerliyordur diye.
Sizin için de doktora görünmek en iyisi. Doz artsa bile vücudunuz alışkın çok fazla yan etki yaşamazsınız bence.

Evet öyle diyorlar ama doktor bana 3 hafta kullandırdı etki görmeyince bıraktırdı. Belki de daha devam etmeliydim bilmiyorum. Doktor seçimi de çok önemli.
O dediğim ilacı kullananlar etkisini hemen gördüler. Demek ki size uymadı. Terapi alsanız faydasını görürsünüz.

Kilo almaktan korkuyorum dediniz. Kiloyu kontrol altına almanız güç değil. Alırsanız da dünyanın sonu değil. Korkunuzu yenince kaygınızı başka duygulara yönlendirebilirsiniz... Terapiyle bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Kaygıyla ilgili güzel kitaplar da var. Bunları okuyarak motive olabilirsiniz ve rahatlarsınız. İlaçlar da bu sürece eşlik eder.

Bildiğiniz ve motive eden bir kitap var mı acaba? Önerilerinize açığım
Rami kütüphanesinde görmüştüm bir kitap ama adını hiç hatırlamıyorum. Yabancı bir uzmana aitti. Forumda kitap önerenler olmuştu bir ara sanki. Belki yazan olur.

Bende erteleme davranışı da var. Bununla ilgili evde kitap var. Ertelemezsem okumayı düşünüyorum. Beğenirsem size de öneririm.

Ben bırdenbıre iyi olmuştum bir gün uyandım ve her şey çok guzeldı

Tamamdır çok teşekkür ederim yardımlarınız için. İnşallah en kısa sürede geçer her şey normal haline döner

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…