Özür

Nedir bu oyun? Konun kapanalı günler oluyor. Biz genlerimizdeki kalıtsal unutkanlık sebebiyle seni unutmuştuk bile?

Sen ortalığı ayağa kaldır. 250 küsür sayfa yorum yazalım. İnsanlar uyku uyumasın. Gazetecilerle irtibata geçsin. Konu senden çıksın bizim açık ve de kanayan toplumsal yaramıza dönüşsün. Sonra yetersiz bir açıklamayla ortadan kaybol. Kendimizi senin yerine koyup anlayışla karşılayalım ve kararına saygı duyalım. Buraya kadar OKEY.

Amaaa.. Şayet bu konuyu rızanla açtıysan ve ilk konuda anlattıkların yalansa, o zaman sana hakkımı helal etmiyorum. Ortalık durulmuşken tekrar alevlendirmiş olmanda da iyi niyet göremiyorum.

Sanirim işin buralara varacagini hic dusunmedin. Herkesin senin icin seferber olacagini, kapina ambulans, polis gelecegini. Ama bunca destegi gordukten sonra belki de yasadigin hayati, katlandigin sacmaliklari sorgulaman gerekirdi. Senin icin cok sey yapilabilirdi eger sen izin verseydin. Şu an bambaska bir hayatin olabilirdi. :olamaz:

Bir de basın açıklaması yapmış sanki bana Gülben Ergen. Okudukça sinir basıyor, ben bir süre BDV dışı takılayım. En çok da _KuBeYHaTuN_ _KuBeYHaTuN_ 'a üzülüyorum. Biz klavye üzeri destek hadi neyse de, o kadının hakkını ödeyemezsin; ne kadar emek verdi senin için. Açıklamanı yaptın bitti işte, hala kendini hortlatmaya çalışıyor, ilgi açlığı mı çekiyorsun nedir?

Yalan olan konuda tecavuze uğradım falan dıyodu yalanmı ş . Zaten 8 ay bır ınsan nasıl tecavuze ugrar aklım almamıştı. Elinde telefon, zorla tutuluyosan buraya konu açmak yerıne poliisi arardın . Bunları söyledım ama diğer arkadaşlar hemen üzerime çullandı .. Uyuşturucu falan verıyo zorla dıyodu .
Meğersem kızımız şu durmadan dyaak yıyen ama sesini çıkarmayanlardanmış.
Yazık .. bunlar yüzünden herşeyin altında birşey arar olduk artık. Terbüyesiz. O gün bana da saçma geldi buraya yazması. Zaten uyku tutmamasının sebebi hep ikilemde kalmamdı. Doğru olsa böyle olurdu ama neden yalan olsun falan filan diye diye sabahın 6sında sızmıştım

Bir insan kendini neden rezil eder ve ardından özür diler garip gerçekten :KK67:

Konu yalan değildi hanımlar ben burada duyduklarim polisle görüşmelerim hepsi gerçekti he zorla amcaoğlu ile evlendirilmiş istemediği hayatı yaşıyor olabilir ama onun elinde olan şeyler için biz bisey yapamazdık yapamadık ta.... ama yalanlama konusu zorla yaptırılmış gibi geliyor bana gerek var mıydı? Hayır yoktu zaten yüzde 70 imiz konuyu unutmuştuk... neyse ne ... takılmayın derim ben ...

Konu yalan değildi hanımlar ben burada duyduklarim polisle görüşmelerim hepsi gerçekti he zorla amcaoğlu ile evlendirilmiş istemediği hayatı yaşıyor olabilir ama onun elinde olan şeyler için biz bisey yapamazdık yapamadık ta.... ama yalanlama konusu zorla yaptırılmış gibi geliyor bana gerek var mıydı? Hayır yoktu zaten yüzde 70 imiz konuyu unutmuştuk... neyse ne ... takılmayın derim ben ...

Gazetede bile haberi vardı bu olayın...

Açmış olduğum konu yazmış olduklarım yediğim dayak sonucu sinirlenip karşılığında onun da bi ceza görmesini istediğim için yazılmış olup aslı yoktur. Bunun için herkesten özür diliyorum.
Sana hakkım varsa Allah görsün hesabını ben hamile halimle o gece tirtir titredim sinirden sana bişey olacak korkumdan. Hakettiğini yaşıyorsun kardeşim ne diyelim.

X