Özür

Açmış olduğum konu yazmış olduklarım yediğim dayak sonucu sinirlenip karşılığında onun da bi ceza görmesini istediğim için yazılmış olup aslı yoktur. Bunun için herkesten özür diliyorum.

Amcanın oğluyla imam nikahlı yaşayıp sürekli dayak yediğin ama sesini çıkarmadığın, bipolar bozukluğa sahip olduğun doğru mu? Doğruysa diyecek bir şeyim yok, bazen insanlar kendi seçimlerinin ceremesini çeker. Allah bilir amcanın oğluna aşıksındır da. Bu kadar insanı gecenin bir yarısı seferber ettiğin için de sana herkes kırgın. Yaşıyorsan kendin çek ceremesini, insanların iyi niyetini suistimal etmektir bu.

Ya ruhsal sorunlar var yada zorla yazdırılmış bu konun. Ama ben demiştim demek istemesemde dayağını yiyip oturmayı sevenlerdensin ne yazıkki. 7 senedir kk nın klasik yediği dayakla ceza vermeye çalışıp sonra tırsan üyeciklerinden.
Diğer konusuda aynen böyle devrik devrik cümlelerle doluydu .

Ha ama bir yandan sana teşekkür de borçluyuz. Kötü bir örneksin sen, insanların iyi niyetini suistimal eden bencil bir kadınsın. Ama en azından başka yardıma ihtiyacı olan insanlar buradaki kadınların desteğiyle yalnız olmadıklarının farkında olabilecekler.

Diğer konusuda aynen böyle devrik devrik cümlelerle doluydu .
Yediği dayağın hırsıyla buraya geliyorlar, abartarak ilgi çekmeye çalışıyorlar. Sonra olayın hırsı geçince aslı yok, aslında özünde iyi biri siz nerden bileceeeniz vs vs. Diğer konusuna da yazmıştım. Dayak yiyip o benim sevgilim/kocam özünde çooook iyi biricilerden sadece 1 tanesi.

Bence adam bile yazmış olabilir bu konuyu..yada zorla yazdırdı. O kız olduğunu sanmıyorum bunu yazanın

Burda arkadaşlar senin için üzülmüştü hatta ağlayan olmuştu.

Ben o olayın sabahında okumuştum yazını. Neden bilmiyorum ama ben hiç o hissiyatlari yaşamadım.

Sizin gibilerden nefret ediyorum. Burda ki hanimlarin duygulariyla oynamayı elzem birşey sanıyorsunuz.

Bir daha konu açma buradaki insanların dakikalarini da çalma.

Özrünü kendi adıma da kabul etmiyorum.
NOKTA.

Terbiyesiz..
Seni insan yerine koyanda kabahat.
Ye dayagini otur asagi, sakat kalana kadar dovdur kendini.
Bide boyle yalan konu acip gercekten zor durumda olanlara senin gibiler yuzunden inanilmaz artik.

Ha ama bir yandan sana teşekkür de borçluyuz. Kötü bir örneksin sen, insanların iyi niyetini suistimal eden bencil bir kadınsın. Ama en azından başka yardıma ihtiyacı olan insanlar buradaki kadınların desteğiyle yalnız olmadıklarının farkında olabilecekler.

Sen böylesin diye başka kadınlardan yardımımızı esirgemeyeceğiz. Varsın biz sonunda kötü olalım, pire için yorgan yakmaya değmez. Birinin hayatına dokunursak ne mutlu. Konunun hala zorla yazdırıldığına inananlar var, ne kadar insanları etkiledin. Zorla falan da yazıldığına inanmıyorum. İlk vukuatın değilmiş zira, bir üye öğrendi. Sürekli emniyet güçlerini meşgul eden tiplermişsiniz amcanın oğlu da sen de. Komşular illallah etmişler.

Hanımlar, sinirlenmeyin. Bu kadın sizi suistimal etmiş olabilir ama kimseye önyargılı yaklaşmayın. Yine destek olun, yine yardım elinizi uzatın.

Kuzu
Benim aklıma da zorla yazdırılmış olma ihtimali geldi
?
Nur'm ne alaka Allah aşkına .
Konu unutuldu gıttı .
Son açıklamasını Kubeyhatuna yapmıştı .
Herkes konuyu kapatmıştı .
Ne alaka şimdi .

Yazım şekline diyorsan - Diğer jkonusuda aynen böyle yazılmıştı.

Eğer konuyu zorlama sonucu açmadıysanız bana geçmişte bir üyeyi hatırlattı. Ben eşiyim kendisi vefat etti falan diye yazmıştı biz de kahrolmuştuk ve sonra yalan olduğu ortaya çıkmıştı. Bu duygu istismarı geldi aklıma şu an ve çok sinirlendim. Ne diyeyim...

Eğer zorlamayla açmadıysanız şimdiki konuyu, burada kimse size hakkını helal etmeyecektir o kadar endişe-uykusuzluk-emek-kaygı-üzüntü vs. Hangi biri için özür dileyeceksiniz?

Benim anlamadığım o gece olay doğrulandı . Hatta buradan bi hanımefendi seferber oldu hastaneye gitti ayakta tedavi görüp çıkmış. Şiddet gördüğüde doğruydu. Neden yalan şimdi anlamadım. İnsan neyin doğru neyün yanlış olduğunu ayırt edemeyecek hale geliyor böyle insanlar yüzünden . Kimseye güvenimiz kalmıyor. Hala bile ya o yazdırıyorsa zorla diye düşünüp endişelenenler var. Eğer gerçekten yalansa özür dilemek yerine bunca insandan helallik istemelisiniz. Ben o sıralar üye değildim ancak sabaha kadar uyumadan takip ettim konuyu. Ekşi sözlük sayesünde öğrendim. Ve bu olaydan sonra üye olmaya karar verdim belki yine vuna benzer bi olay biri yaşarda yakın illerde olursak yardım ederim diye. İnsanların duygularını sönürdünüz . Ne diyeyim

Bence adam bile yazmış olabilir bu konuyu..yada zorla yazdırdı. O kız olduğunu sanmıyorum bunu yazanın

Kuzu
Benim aklıma da zorla yazdırılmış olma ihtimali geldi
?
Adam buraya yaz

Hala ne kadar iyi niyetlisiniz gerçekten .. O adam gibi biri ne anlar KK dan , külliyen fake işte :KK43:

Nur'm ne alaka Allah aşkına .
Konu unutuldu gıttı .
Son açıklamasını Kubeyhatuna yapmıştı .
Herkes konuyu kapatmıştı .
Ne alaka şimdi .

Yazım şekline diyorsan - Diğer jkonusuda aynen böyle yazılmıştı.
o_O
Çok yazık
Herkes birbirine sorup merak edip durdu
Bence çok yorum yapıp prim yapmasına izin vermeyelim arkadaşlar.
Allah ıslah etsin

Benim anlamadığım o gece olay doğrulandı . Hatta buradan bi hanımefendi seferber oldu hastaneye gitti ayakta tedavi görüp çıkmış. Şiddet gördüğüde doğruydu. Neden yalan şimdi anlamadım. İnsan neyin doğru neyün yanlış olduğunu ayırt edemeyecek hale geliyor böyle insanlar yüzünden . Kimseye güvenimiz kalmıyor. Hala bile ya o yazdırıyorsa zorla diye düşünüp endişelenenler var. Eğer gerçekten yalansa özür dilemek yerine bunca insandan helallik istemelisiniz. Ben o sıralar üye değildim ancak sabaha kadar uyumadan takip ettim konuyu. Ekşi sözlük sayesünde öğrendim. Ve bu olaydan sonra üye olmaya karar verdim belki yine vuna benzer bi olay biri yaşarda yakın illerde olursak yardım ederim diye. İnsanların duygularını sönürdünüz . Ne diyeyim

Yalan olan konuda tecavuze uğradım falan dıyodu yalanmı ş . Zaten 8 ay bır ınsan nasıl tecavuze ugrar aklım almamıştı. Elinde telefon, zorla tutuluyosan buraya konu açmak yerıne poliisi arardın . Bunları söyledım ama diğer arkadaşlar hemen üzerime çullandı .. Uyuşturucu falan verıyo zorla dıyodu .
Meğersem kızımız şu durmadan dyaak yıyen ama sesini çıkarmayanlardanmış.

X