Özür

Hogatha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2018
13
22
33
Açmış olduğum konu yazmış olduklarım yediğim dayak sonucu sinirlenip karşılığında onun da bi ceza görmesini istediğim için yazılmış olup aslı yoktur. Bunun için herkesten özür diliyorum.

Umarım sadece kızgınlıkla yaptığın birseydir ve umarım durumun iyidir keşke yapmasaydin kimsenin seni dövmeye hakkı yok bunun için bile şikâyet edebilirsin eşin mi yoksa sevgilin mi her kimse o şahsı yazık.

Amcaoğlu olduğu imam nikahi adi altinda evli olduğunuzda mi yalan, tecavüz etti demek büyük birşey, zaten dövmüş bu az mı da tecavüz etti ,ediyor dediniz.
Buna inanmadim zorla yazmis1 gibisiniz ama neden demekte geciyor icimden kamu davasi mi açıldı şikayetçi olmadıginiz hâlde

257 sayfa destek olmuşuz bu üyüye 2225777 kere yazıklar olsun , onlarca kadının duygularıyla oynandığı için.. Böyle bir şey olur mu ya? Sizin gibiler yüzünden gerçek konulara fake muamelesi yapıp insanlara yardımcı olamayacağız.

Dayak yediğine dahi İ N A N M I Y O R U Z

Bizden özür dileme , kendi haline üzül.

Eğer o şahsın zoruyla, tehditle açmadıysanız bu konuyu acilen bir psikiyatriste gitmelisiniz!

Eğer tehditle yazıyorsan bunun sonu yok! Savcılığa gidip ŞİKAYETÇİ OLACAKSIN şikayetini geri çekmeyeceksin! Ancak öyle kurtulursun!

Ya ruhsal sorunlar var yada zorla yazdırılmış bu konun. Ama ben demiştim demek istemesemde dayağını yiyip oturmayı sevenlerdensin ne yazıkki. 7 senedir kk nın klasik yediği dayakla ceza vermeye çalışıp sonra tırsan üyeciklerinden.

ya şimdi muhakkak bana kızanlar olacaktır ama zaten olayın buraya bağlanacağı belliydi. zaten herkes unuttu gitti çoktan bu konuyu fikrimce. zorla neden girsin yazdırsın adam. yani yazık cidden...
Çok haklısın yanı adam needen bunu yazdıma geregı duysun ?
Son açıklamasından sonra herkes ne halı vrsa görsun deyıp konuyu kapatmıstı zaten .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…