ÖZSAYGI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
simdi konunuzu okudum da (yorumları okumadım) yani yürümeyen bir evliliği ittirmeyin o zaman. tabii ki “esinle birlikte olmak zorundasın” tavrı yanlış ama evlilik görevleri yerine getirilmeyen bir evliliği yürütmek daha yanlış. ne olsun istiyorsunuz anlamadım?
Olmayacağını bile bile BİR İHTİMAL DUZELİR diye evlenmiş. Kocası sürekli beni boynuzluyorsun diyor sadece ona değil onun ailesinden kişilere de diyor x beni aldatiyor diye. O da kocasına sevişmek istemiyorum, ozsaygimi kazanana kadar da sevismeyelim diyor. Boşanmayı da dusunmuyor.

Bi söz var ya “sorunları onları yaratan düşünce kalıplarıyla çözemezsiniz” ya da “aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar beklemeyin” gibi. Yapılan aslında niyet gözetmeksizin bu demek oluyor diyeyim ortalık biraz yumuşasın o zaman. Ben sadece ne yapmam gerektiğiyle alakalı fikir almak istiyorum. Karşıdaki insanı cezalandırmak için değil. Hafızalarda o şekilde kazılı kalmak istemiyorum kim olursa olsun. Ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum şu an yatağımızı bile yeni aldık şu an ben ailemde kalıyorum o evde kalıyor hatasını anlaması için sonuçta 3 yılımı vermişim ayrılsak bile arkamdan öyle şeyler konuşmasını istemem telafi etmeye değer güzel şeyler yaşattım ben ona. Ben özsaygımı yeniden kazanacağım belki de evren bana bilerek yapıyordur bunu bir an önce kendimi onarmam için.

Bence insan biraz bencil olmali.

Ben cok vericiyim guzel hatiralar yasattim diyorsunuz ama adam her firsatta sizi onu boynuzlamakla itham ediyor.

Bence ne hali varsa gorsun birakin, istedigini konussun, siz kendinizi biliyorsunuz, aileniz sizi biliyor geriye kalan kimsenin fikri onemli olmamali.

Bence insan biraz bencil olmali.

Ben cok vericiyim guzel hatiralar yasattim diyorsunuz ama adam her firsatta sizi onu boynuzlamakla itham ediyor.

Bence ne hali varsa gorsun birakin, istedigini konussun, siz kendinizi biliyorsunuz, aileniz sizi biliyor geriye kalan kimsenin fikri onemli olmamali.
Sizce ben şu an ona uzaklaştırma alıp eve mi geçmeliyim ailemde kalmaya devam mı etmeliyim bazen oluyor kendimi sindirilmiş gibi hissediyorum. Sanki o beni evden kovdu ve ben gitmişim gibi.

Olmayacağını bile bile BİR İHTİMAL DUZELİR diye evlenmiş. Kocası sürekli beni boynuzluyorsun diyor sadece ona değil onun ailesinden kişilere de diyor x beni aldatiyor diye. O da kocasına sevişmek istemiyorum, ozsaygimi kazanana kadar da sevismeyelim diyor. Boşanmayı da dusunmuyor.
Aslında ben anlaşmalı boşanmak istedim şurada bir kaç ay var. Bana çekişmeli açacaksın falan dedi. Ben zaten o süreçte hayatıma müdahil olmasını istemediğimden anlaşmalı boşanıp bir önce hayatıma odaklanmak istediğimden söyledim ama işi zora sokan kendisi ve artık cidden salmak istiyorum o versin dilekçeyi çünkü geri çekmek isterse benim onayım gerekiyormuş. O yapsın madem ben neden uğraşıyorum ki kafasına geldim artık uğraşmaktan yoruldum

Aslında ben anlaşmalı boşanmak istedim şurada bir kaç ay var. Bana çekişmeli açacaksın falan dedi. Ben zaten o süreçte hayatıma müdahil olmasını istemediğimden anlaşmalı boşanıp bir önce hayatıma odaklanmak istediğimden söyledim ama işi zora sokan kendisi ve artık cidden salmak istiyorum o versin dilekçeyi çünkü geri çekmek isterse benim onayım gerekiyormuş. O yapsın madem ben neden uğraşıyorum ki kafasına geldim artık uğraşmaktan yoruldum
Aç sen çekişmeli olsun. Onun soyadinda kalıp da ne yapacaksın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X