Cilt Bakımı Ürünleri ozon yağı kullananlar buraya...:))

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

efsenay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2010
5
0
slm arkadaşlar...adını bugünlerde çok sık duyduğum,ve en sonunda kullanmaya karar verdiğim süper bir ürün.kullanalı yanlızca bir hafta olmasına rağmen arkadaşlarım tarafından ciddi bir şekilde farkedilen yüzüümmm:KK1:pahalı kremlere artık son arkadaşlar cildiniz bir hafta sonra bebek cildi gibi parlak,pürüzsüz,daha canlı ve cildinizdeki cizgilerede harika bir sonuç,,,:KK69:eczanelerde bulabilirsiniz.bence hemen deneyin derimm..ben artık pahalı kremlerden vazgeçtim...:KK64:

bu ozon yagının yaş sınırı var mı illa kırışık çizgi mi olması gerekiyor ben kullanabilirmiyim acaba yaş 23 cildimde sorun yok çok memnunum ama sigara kullandıgım için mat ve solgun.parlaması için kullanabilirim die düşündüm.olurmu yaşıma ?

bu ozon yagının yaş sınırı var mı illa kırışık çizgi mi olması gerekiyor ben kullanabilirmiyim acaba yaş 23 cildimde sorun yok çok memnunum ama sigara kullandıgım için mat ve solgun.parlaması için kullanabilirim die düşündüm.olurmu yaşıma ?

cildinde problem olmaması çok güzel,daha çok gençsin tabi ki de kullanabilirsin.zaten cildin çok genç olduğu için bu ürünü kullandığında cildin bebeksi olacaktır.kullanmaya başladıktan bir hafta sonra arkadaşların cildindeki ışıltı ve parlaklığı görecektir.cildini temizledikten sonra uygularsan daha güzel bir sonuç alacaksın.ozon yağlarınında bir markası vardır.ben DOKTOR OZONU kullanıyorum.çok memnunum.:KK34:

her cilt tipi için uygun mudur? mesela benim cildim yağlı, o nedenle her kremi bile kullanamıorum, sivilcelenme yapıyo. özellikle işe yaradığı bi cilt tipi var mı ? :KK1:

cildinde problem olmaması çok güzel,daha çok gençsin tabi ki de kullanabilirsin.zaten cildin çok genç olduğu için bu ürünü kullandığında cildin bebeksi olacaktır.kullanmaya başladıktan bir hafta sonra arkadaşların cildindeki ışıltı ve parlaklığı görecektir.cildini temizledikten sonra uygularsan daha güzel bir sonuç alacaksın.ozon yağlarınında bir markası vardır.ben DOKTOR OZONU kullanıyorum.çok memnunum.:KK34:

tamam bi sorayım eczaneye anneme de alayım bari.krem gibi kullanıyoruz sanırım tonigin üstüne ???

her cilt tipi için uygun mudur? mesela benim cildim yağlı, o nedenle her kremi bile kullanamıorum, sivilcelenme yapıyo. özellikle işe yaradığı bi cilt tipi var mı ? :KK1:

slm canm benim cildimde çok yağlı, fakat ozonun içindeki zeytin yağı yüzde yüz doğal ve saf zeytin yağı .rahatlıkla kullanabilirsin korkmana gerek yok yapsa bana yapardı.bu yağın okadar çok faydası varki yazmakla bitmez için rahat olsun .

slm arkadaşlar...adını bugünlerde çok sık duyduğum,ve en sonunda kullanmaya karar verdiğim süper bir ürün.kullanalı yanlızca bir hafta olmasına rağmen arkadaşlarım tarafından ciddi bir şekilde farkedilen yüzüümmm:KK1:pahalı kremlere artık son arkadaşlar cildiniz bir hafta sonra bebek cildi gibi parlak,pürüzsüz,daha canlı ve cildinizdeki cizgilerede harika bir sonuç,,,:KK69:eczanelerde bulabilirsiniz.bence hemen deneyin derimm..ben artık pahalı kremlerden vazgeçtim...:KK64:

slm arkadaşım şu ara bende bu ozon yagı ile ilgileniyorumda.bir kaç sorum olacak.yüzüne kullandıgında cildi sıkılaştırıyormu.birde bu saf zeytinyag ise yüzdeki tüyleri güçlendiriyormu.(olmasını hiç istemem ALLAH muhafaza:)şimdiden tşkler

ben doa dan sipariş ettim ozon yağını ama geldiğinde zaten akmıştı bişyler olmuştu,böyle metalik bir kokusu var ve kıvamı yapış yapış :44: acaba bozuk mu bu yağ yoksa zaten yapısı böyle mi? kargodan gelir gelmez buzluğa da attım ama eriyik hali böyle değdiği yerden kolay kolay çıkmayan çokkk yoğun bir yapıda. ve yanağımda, dipten dolu dolu olan bir sivilce belirdi bu gün:KK5: bu yağın yapısını bir tarif edebilir misiniz kızlar bozuk mu acaba süphelendim :44:

Son düzenleme:
Mısır çarşısından Ottomans marka ozon yağı almıştım. Özellikle yanıklarda ve böcek sokmalarında çok etkiliydi. Temiz cilde uyguladığınızda çok iyi sonuç veriyor.

Selam arkadaşlar. Ben aranıza yeni katıldım, katılmışken de soru sormamak olmaz dedim :cool: merak ettiğim bir şey var, ozon yağını eczanede bulamadım, sorduğum eczaneler aktarda bulursunuz bizde olmaz dedi, o yüzden aktardan almış bulundum, ama o keskin ozon kokusu yok aldığım yağda,o yüzden etkisinde bir sıkıntı olur mu bilemedim ama üzerinde suyla karıştırılıp içilebileceği yazıyor, dolayısıyla zararı olmayacağı kanısındayım. Çok uzun ve saçma bir cümle oldu farkındayım, bağlayacağım kısmetse :) sizin kullandığınız marka hangisi? Hangi eczanelerde bulunur bilen var mı ankarada? Benim aldığım biotama die ni marka. Kullanan var mı acaba? Bu arada 50 ml ürün için 30 tl verdim,o yüzden iyi bir ürün almış olduğumu umuyorum.

ben doa dan sipariş ettim ozon yağını ama geldiğinde zaten akmıştı bişyler olmuştu,böyle metalik bir kokusu var ve kıvamı yapış yapış :44: acaba bozuk mu bu yağ yoksa zaten yapısı böyle mi? kargodan gelir gelmez buzluğa da attım ama eriyik hali böyle değdiği yerden kolay kolay çıkmayan çokkk yoğun bir yapıda. ve yanağımda, dipten dolu dolu olan bir sivilce belirdi bu gün:KK5: bu yağın yapısını bir tarif edebilir misiniz kızlar bozuk mu acaba süphelendim :44:

Elinizde belkide Türkiye'nin en kaliteli ozon yağı var!
Ozon gazı kokusu alacaksınız tabii. Ozon gazını hapsetmek için en az 120+ saat yağ (zeytin yağı!) ozon gazına tabi tutulur ve yoğunlaşır (jel yapıda olmalı ve sıcaktan eriyip ozon gazını salmaması için buzlukta muhafaza edilmelidir)

Ayrıca ozon çok iyi bir antiseptik ve dezenfektandır. Sağlıkçı olarak sektörünüzde kullanım alanlarını biliyor olmanız gerek, sıkça gıda sanayisinde de kullanılır. Ozon gazının sivilce kurutucu özelliği vardır.:KK34:

kızlar bende 10 günden fazla oldu kullanıyorum dediğinz gibi keskin bi kokusu yok hatta hiç kokusu yok lekelerim açılmaya başladı sanki yada bana öyle geliyo bilyrm ama faydalı :)

slm canm benim cildimde çok yağlı, fakat ozonun içindeki zeytin yağı yüzde yüz doğal ve saf zeytin yağı .rahatlıkla kullanabilirsin korkmana gerek yok yapsa bana yapardı.bu yağın okadar çok faydası varki yazmakla bitmez için rahat olsun .

Geçmişi 10 bin yıl öncesine dayanan ,bir çok mitolojik efsanelerin kaynağı olan zeytin ve yine tarihte sıvı altın olarak adlandırılan zeytinyağından ozon gazı geçirme işlemi uygulayarak mükemmel bir ürün olan ozonlanmış yağ elde ediliyor.

Çok iyi ozonlanmış kaliteli yağların buzdolabında ağzı kapalı olarak saklandığında 10 yıla kadar kullanılabileceğini ifade eden çalışmalar mevcuttur.

20 gündür kullanıyrm nerdeyse ilk zamanlar bi sorun yoktu ama iki gündür yüzümde dolu dolu sivilceler çıkmaya başladı bi de ağrıyo dokunamıyorum bile :KK43: ozon yağıyla ilgisi varmı acaba ara verdim iki gündür kullanmıyrm

valla konuyu acan arkadasta kaybolduguna göre,durumlar vahim demektir.:)GECMISOLA sivilcelenen arkadaslar.kullanmayin böyle kulaktan dolma seyleri.gidin cilt analizi ettirin,alin uygum nemlendiricinizi,agrimasin basiniz..
:KK42::KK42:

slm benimde cildim baya problemli ozon yağından bahsetmişsiniz nerden bulabilirim ve sahte olup olmadığını nasıl anlarım eğer cvp yazarsanız memnun olurum.

X