Özlem duygusuyla başa çıkma yöntemleri

Ulaşmamam gereken biriyse ve özlüyorsam yeni aşklar flörtler yapardim, tatile giderdim, arkadas bulusmalarini siklaştirirdim.

Engelleyin her yerden. Resimleri videoları mesajları silin. Mektupları atın. Hiç bisey kalmasın ondan geriye. Kendinizi yenileyin o eskide kalsın.
Daha taze bi ayrılık bi de birkaç kere ayrıldık ama en fazla bi hafta ayrı kalabildik. Şu anda da ikinci gün ama bu sefer ki ayrılığımız da ben artık bir şey yapamam gideni tutamam dedi. Gitmemin sebebiyse onun hiç bitmeyeceğini düşündüğüm yalanları. Önceden çabalıyordu ama bu sefer bende ona karşı hata yaptım intikam almak istedim. O da bana bu hatandan sonra çabalayamam dedi ne biliyim birbirimiz bambaşka insanlar olsak gene karşılaşsak istiyorum bazen ben ona hata yapmasam o bana yalan söylemryi bıraksa içimde maalesef acabalar kaldı. Acaba şöyle nasıl olurdular..

İntikam falan saçma sapan işler düz insan olun.
Ne yaşarsanız yaşayın karşılık vermek zorunda değilsiniz gururunuzla bitirin gerekirse saçma sapan şeylerle uğraşmayın.
Yalan red flag olsun hayatınızda. Yalan girdi mi işin içine cacık olmaz.

Ben de intikam alma durumunu doğru bulmuyorum kendimi kaybettim her insan dönem dönem böyle hatalar yapabilir, yalan zaten kırmızı çizgimdi. Hâlâ da öyle sadece bağlandığım için mi bilmiyorum şans vermek istedim.

olur olmadık işlere veriyorum kendımı bütün evi indirir kaldırır temizlerim yemek yaparım dilim dışarı çıkana kadr gezerim düşünmemek için başka şeylerle meşgul olurum evde otur müzik aç sonra düşün bunlar bana göre değil

Oturup özlüyorum, özlüyorum, özlüyorum
Ve geçiyror .
Özetle, bastırmıyorum duygumu, yaşıyorum dibine kadar,
Hatta içiyorum, şiir okuyorum, sövüyorum, ağlıyorum,
Sonra kendimi dans ederken buluyorum.

Ayrılık acısı ile ölüm acısı çok yakın acılarmış aslında.. Her türlü bir daha görememek üzere ayrılık oluyor sonuçta.. Gidenin gelmeyeceği gerçeği var iki halde de..
Nasıl yani ne alakası var bu aciyla o acının?
Ayrıldım diye günlerce üzüntüden burnumun kanadığı eski erkek arkadaşımın yüzünü bile hatırlamıyorum ama kaybettiklerim her anı, her dakikası aklımda yolda yürürken bazen karşıdan gelen birini benzetip birden heyecanlaniyorum sonra hatırlıyorum bir daha gelmeyecek ki o olamazki.
Diğerinin yüzünü bile hatırlamıyorum nasıldi neye benziyordu kimdi simdi ne halt ediyor hic birini merak etmiyorum.
Kim söylemişse sevdiklerini toprağın altına vermemiş henüz demek ki.

Anam babam (1) abim çocuklarım ! Gerisi yalan, gün geliyor ömrünü verdiğin eşin bile el oluyor, ne yanıp tutuşacağım , gidene yol orda kapı orda, 2 gün ağlarım 3. Gün toparlanırım , beni kaybeden ağlasın…

Ayrılık acısında az da olsa bir şeylerin düzelme ihtimali var, birazcık bile olsa umut var ancak ölüm net, haklısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…